Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Po powrocie z miasta Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gogolix
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 18.07.2008
Po powrocie z miasta Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) gogolix » 16.08.2008 11:36

Jesli macie jakies pytania to prosze pisac. Postaram sie na wszystkie odpowiedziec:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.08.2008 11:41

gogolix napisał(a):Jesli macie jakies pytania to prosze pisac. Postaram sie na wszystkie odpowiedziec:)



nie mam pytań
wojteker
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 94
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojteker » 16.08.2008 11:49

gogolix napisał(a):Jesli macie jakies pytania to prosze pisac. Postaram sie na wszystkie odpowiedziec:)


Jaki jest Pag ?
8)
gogolix
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 18.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gogolix » 17.08.2008 11:02

wojteker napisał(a):
gogolix napisał(a):Jesli macie jakies pytania to prosze pisac. Postaram sie na wszystkie odpowiedziec:)


Jaki jest Pag ?
8)



Pytanie "jaki jest Pag" jest dosyc ogolnym. Moge powiedziec ze jest napewno spokojnym miasteczkiem. Nie brakuje tam knajpek, restauracji. Jedyne na co mozna nazekac to mala ilosc klubow ( sa tylko 3 w ktorych i tak nie ma za ciekawej zabawy). Radze uwazac na stacji benzynowej w Pagu poniewaz bardzo lubia tak oszukiwac na kase.
Marek i Joanna
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 20.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek i Joanna » 17.08.2008 12:57

wróciliśmy z Pagu pare dni temu i polecam to miasteczko każdemu , chyba że ktoś jedzie tylko po uciechy życia nocnego to do Novaliji lepiej pojechać. Na stacji benzynowej w Pagu często tankowaliśmy i żadnych oszustw nie było więc, wiec dziwi mnie taka opinia.maisteczko ma fajne kawiarenki, kluby , stare maisto i wszystko jest wspaniałe.Plaża z gładkim zejsciem do wody, wiec bez obaw o małe dzieci, smaczne tanie ryby i stragany z tanimi owocami.
Polecam w całej rozciagłości i miasto i wyspę
gogolix
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 18.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gogolix » 17.08.2008 14:45

Marek i Joanna napisał(a):wróciliśmy z Pagu pare dni temu i polecam to miasteczko każdemu , chyba że ktoś jedzie tylko po uciechy życia nocnego to do Novaliji lepiej pojechać. Na stacji benzynowej w Pagu często tankowaliśmy i żadnych oszustw nie było więc, wiec dziwi mnie taka opinia.maisteczko ma fajne kawiarenki, kluby , stare maisto i wszystko jest wspaniałe.Plaża z gładkim zejsciem do wody, wiec bez obaw o małe dzieci, smaczne tanie ryby i stragany z tanimi owocami.
Polecam w całej rozciagłości i miasto i wyspę



Ja pare razy tankowalem i robilem zakupy typu papierosy itp. to praktycznie za kazdym razem sprzedajacy chcial mnie na pare kun oszukac. Tez polecam Novalje jesli chodzi o zabawe. Tam kluby znajduja sie na plazy ktora nazywa sie Zyrce czy cos podobnego.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107564
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2008 16:07

gogolix napisał(a):Ja pare razy tankowalem i robilem zakupy typu papierosy itp. to praktycznie za kazdym razem sprzedajacy chcial mnie na pare kun oszukac. Tez polecam Novalje jesli chodzi o zabawe. Tam kluby znajduja sie na plazy ktora nazywa sie Zyrce czy cos podobnego.


Marek i Joanna napisał(a):wróciliśmy z Pagu pare dni temu i polecam to miasteczko każdemu , chyba że ktoś jedzie tylko po uciechy życia nocnego to do Novaliji lepiej pojechać. Na stacji benzynowej w Pagu często tankowaliśmy i żadnych oszustw nie było więc, wiec dziwi mnie taka opinia.


A dlaczego aż parę razy musieliście tankować w Pagu na Pag :?:

Wyspa Pag na tylko ok. 60 km długości - macie małe zbiorniki paliwa czy cały czas podczas pobytu odbywaliście rajdy po wyspie :?: :wink:
gogolix
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 18.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gogolix » 17.08.2008 21:31

Zbiornika malego nie mam heh. Jezdzilem ogolnie po Chorwacji. Jeziora Plitvickie, Krka, miasteczka w ktorych jest pelno zabytkow, a jak kazdy wie samochod nie jezdzi na wode. Ja wychodze z zalozenia ze lepiej jest miec zawsze pelny bak paliwa, wiec dotankowywalem paliwo :)
Olimpia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olimpia » 13.12.2008 19:27

A jak cenowo? Jakie ceny apartamentów i jedzenia? Chodzi mi zczególnie o restauracje. Co warto zwiedzić i gdzie najlepiej na plażę?
mariazk
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariazk » 13.12.2008 19:41

gogolix napisał(a):Tez polecam Novalje jesli chodzi o zabawe. Tam kluby znajduja sie na plazy ktora nazywa sie Zyrce czy cos podobnego.


Masz racje nawet można znaleźć taką informację na jednej ze stron:

Plaża ZRCE w Novalji, to najbardziej popularna plaża w Chorwacji dla młodych osób i tych którzy lubią zabawę do rana. Zapraszamy do NOVALJI gdzie życie trwa 24 godziny na dobę. :lol:
mariazk
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariazk » 13.12.2008 19:46

Olimpia napisał(a):A jak cenowo? Jakie ceny apartamentów i jedzenia? Chodzi mi zczególnie o restauracje. Co warto zwiedzić i gdzie najlepiej na plażę?


Widzę, że na tej stronie są też informacje, które Tobie mogą się przydać :lol: Przynajmniej jakiś zarys, bo wiadomo, że relacje z pierwszej ręki są najlepsze , ale z drugiej strony ile osób tyle opinii i zdań :wink:
Novalja
Olimpia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olimpia » 14.12.2008 08:54

Faktycznie, już jakiś zarys mam. Wolę jednak mniejsze miejscowości na wypoczynek, a takie większe i imprezowe tylko odwiedzić :). Wiem na pewno, że pierwszy tydzień urlopu spędzimy w Drasnicach na Riwierze Makarskiej a teraz szukam miejsca gdzie się zakotwiczyć na drugi tydzień. Zainteresowała mnie właśnie Wyspa Pag, tak, że szukam teraz opinii i porad.
kefas5
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 12.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kefas5 » 30.12.2008 07:40

Pag (Novalja) to był mój pierwszy raz.Było fajnie dopóki nie zobaczyłem Makarskiej Riviery (Podgora). Na Pag więcej nie pojadę. Księżycowy krajobraz, skąpa roślinność no i na plaże trzeba jeżdzić samochodem.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 30.12.2008 11:07

kefas5 napisał(a):Pag (Novalja) to był mój pierwszy raz.Było fajnie dopóki nie zobaczyłem Makarskiej Riviery (Podgora). Na Pag więcej nie pojadę. Księżycowy krajobraz, skąpa roślinność no i na plaże trzeba jeżdzić samochodem.


kefas5 nie załamuj mnie. :roll: Ja odwrotnie, dwa razy byłam na Rivierze Makarskiej, a chciałabym zobaczyć ten "księżycowy krajobraz".
Byłeś może na campieStrasko, możesz coś napisać :?:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107564
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.12.2008 11:26

Spokojnie Aniu , będąc na kampie Strasko nie trzeba samochodem jeździć na plażę :lol:
(jak zresztą na każdym kampie :lol: )

Nie cała wyspa Pag jest "księżycowa" - od strony pełnego morza jest zielono
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone