Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

gdzie w CRO błoto lecznicze?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lirene
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 24.07.2006
gdzie w CRO błoto lecznicze?

Nieprzeczytany postnapisał(a) lirene » 25.05.2007 11:06

jak w temacie. Wiem że na Pagu na pewno, ale czy gdzies jeszcze? Jesli ktos moze udzielic mi takich informacji to prosze o odp.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.05.2007 11:10

lirene napisał(a):jak w temacie. Wiem że na Pagu na pewno, ale czy gdzies jeszcze? Jesli ktos moze udzielic mi takich informacji to prosze o odp.

Na Krk w rejonie KLIMNO-SOLINE-CIZICI
http://www.tzo-dobrinj.hr/cizici_pl.asp
http://www.klimno.net/uvala_soline_hr.htm
http://www.krkinfo.com/soline.htm
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.05.2007 11:22

Jeszcze jedno potwierdzenie:

http://www.tzo-dobrinj.hr/plaze_pl.asp

Można tam się "zrobić na murzyna/murzynkę" :wink: :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.05.2007 11:25

O - widzę ze Piotr wkleił w między czasie to co ja :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.05.2007 11:34

Janusz Bajcer napisał(a):O - widzę ze Piotr wkleił w między czasie to co ja :lol:

:P czyli w tym samym czasie atakowaliśmy stronę www Dobrinja :oczko_usmiech: a tak serio, wracając do tematu.....w tym rejonie (o czym pisałem już w innym wątku) sa bardzo fajne plaże (prawie piasek - choć prawie robi dużą różnicę :oczko_usmiech: ). Plaże te szczególnie polecam dla małych dzieci i osób panicznie bojących się wody. Zejście do wody łagodne i bardzo.....bardzo....bardzo długo trzeba iść, żeby zrobiło się głęboko (coś prawie jak nad Balatonem) Dno w tym rejonie jest piaszczyste.
krompir
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) krompir » 28.05.2007 16:42

W miejscowości Trpanj na półw. Peljesac :lol: :
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.05.2007 18:15

O kurka wodna :wink: :lol: - coraz więcej ludzi z Nowego Sącza się loguje 8O
:papa: :papa: :papa:
galtex
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 08.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) galtex » 09.06.2007 21:03

Witam.Takim błotem smrowali się od rańca w Privlace myślałem że to od komarów,a oni to robili leczniczo :lol:
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 10.06.2007 21:01

Witaj! Bedac przed paroma laty w Ninie kolo Zadaru widzialam ludzi wysmarowanych blotkiem.Podobno w celach leczniczych...Ale sama nie probowalam :D
Pozdrawiam!
anetka1011
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 12.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) anetka1011 » 11.06.2007 14:14

w Zablace koło Sibenika jest błoto, ale mało kto o tym wie. Widzialam raz wysmarowanych ludzi, a bylam tak juz 3 razy. W zeszlym roku sama próbowałam, ale makabrycznie śmierdziało :D

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
gdzie w CRO błoto lecznicze?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone