Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sprawdzony nocłeg na Węgrzech

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
frome
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 09.02.2004
Sprawdzony nocłeg na Węgrzech

Nieprzeczytany postnapisał(a) frome » 20.04.2007 14:17

Witam,
miałbym prośbę do tych wszystkich, którzy jeżdżą do Chorwacji przez Węgry i BiH. Macie namiary na jakiś sprawdzony nocłeg w okolicach Balatonu (może byc i od strony Keszthely)? Zostajemy co prawda tylko na jedną noc, ale i tak bym chciał coś sprawdzonego.
Dziękuję z góry.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.04.2007 15:30

frome napisał(a):Witam,
miałbym prośbę do tych wszystkich, którzy jeżdżą do Chorwacji przez Węgry i BiH. Macie namiary na jakiś sprawdzony nocłeg w okolicach Balatonu (może byc i od strony Keszthely)? Zostajemy co prawda tylko na jedną noc, ale i tak bym chciał coś sprawdzonego.
Dziękuję z góry.

Jeżeli już muszę spac na terytorium Węgier to śpię w Sormas (ok 7 km od Nagykanizsy w kierunku na Letenye) Jest to bardzo fajny zajazd z knajpką Istvan-Panzio (jest przy głównej drodze po prawej stronie - nie ma możiwości go nie zauważyc) Akceptują karty kredytowe. Nie wiem ile aktualnie kosztuje nocleg, ja 2 lata temu płaciłem 8000 HUF za 4-osobowy pokój. Więcej jest tu: http://www.szallasjegyzek.hu/sormas_istvan/ ale to niestety jest napisane w nieludzkim języku :lol: Ale przynajmniej bedziesz widział jak to wygląda. Pozdrav :papa:
miejski
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) miejski » 20.04.2007 16:28

szunaj11
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) szunaj11 » 20.04.2007 19:55

jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 21.04.2007 13:27

frome napisał(a):Witam,
miałbym prośbę do tych wszystkich, którzy jeżdżą do Chorwacji przez Węgry i BiH. Macie namiary na jakiś sprawdzony nocłeg w okolicach Balatonu (może byc i od strony Keszthely)? Zostajemy co prawda tylko na jedną noc, ale i tak bym chciał coś sprawdzonego.
Dziękuję z góry.


U Polki pani Teresy Bodo w okolicach Balatonfoldvar w miejscowości Kereshrgy 10 E od osoby
Tel.kom.0036306181679
Dr.Watson
Croentuzjasta
Posty: 164
Dołączył(a): 26.05.2005
Nocleg Węgry

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dr.Watson » 21.04.2007 13:50

Wrzuc w adres www.nagykanizsa .hu
Jest tam sporo noclegów,z których i ja kożystałem.
Najlepszy jest przy drodze w Nagykanizsa - SORMOS -Istvan Fogado/?/-lepiej sprawdź.
Ale z soboty/niedziela czesto są wesela.
I przy pięknej/?!/muzyce węgierskiej trudno zasnąc mimo zmęczenia,dlatego poszukaj w Nagykanizsa-to 10 km od granicy z Cro.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone