Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bacha84
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 07.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bacha84 » 11.04.2007 12:56

a czy we wrzsniu warto jechac do baski ? Czy moze gdzies bardziej na poludnie ? chodzi mi oczywiscie o pogode
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 11.04.2007 22:58

Z pewnością lepiej zamieszkać na kempingu w takiej malowniczej zatoczce. Nie zamienię namiotu na żadną kwaterę.
Blisko plaża (ok 50 m), wspaniałe widoki, kontakt z naturą, świeże powietrze... i jeszcze jeżeli do centrum Baśki jest tylko 1 km spacerkiem promenadą nad brzegiem - to cóż wiecej ?
Obrazek
ggabrys
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ggabrys » 11.04.2007 23:17

Dobra dobra kopaj
Proszę o namiar na ten kemping, jakieś www
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.04.2007 23:32

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
bacha84
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 07.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bacha84 » 12.04.2007 06:34

super fotot :) az chce sie już tam byc
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.04.2007 07:39

Super foto zaprowadza też do kilku miejsc w Bašce :lol:
:papa:
kondzio
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 12.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kondzio » 12.04.2007 09:38

super zdjęcie
mam tylko pytanie,byłeś na tym kempingu czy tylko zrobiłeś zdjęcie
i czy to czasem nie kemping naturystyczny w lewo od centrum Baski
własnie ok. 1 km :D :oops:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.04.2007 12:48

kondzio napisał(a):super zdjęcie
mam tylko pytanie,byłeś na tym kempingu czy tylko zrobiłeś zdjęcie
i czy to czasem nie kemping naturystyczny w lewo od centrum Baski
własnie ok. 1 km :D :oops:


Nie wiem czy pytasz mnie czy "kopaja"
Zdjęcie w linku nie moje, pochodzi ż podanej strony internetowej.
Na kempingu Zablace byłem tylko chwilkę zobaczyć jak wygląda, było wtedy (w 2004 r. w lipcu) 16 stopni i padał deszcz.
Kemping jak dla mnie nie do pobytu, za mało drzew (patelnia) plaża ładna, ale w sezonie zatłoczona i też mało naturalnego cienia (potrzebne parasole) chyba ze ktoś lubi cały dzień smażyć sie na słoneczku.
W Bašce sa dwa kempingi: "tekstylny" - Zablace" o "goły" - "Bancaluca"
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 12.04.2007 20:33

Oczywiście Janusz ma w zupełności rację. Fotografia przedstawia FKK Bunculuka - Baska, na którym miałem przyjemność mieszkać i wypoczywać. O wlorach tego miejsca nieco więcej
forum/viewtopic.php?t=13881&highlight=
pozdrawiam
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 12.04.2007 20:48

kopaj napisał(a):Oczywiście Janusz ma w zupełności rację. Fotografia przedstawia FKK Bunculuka - Baska, na którym miałem przyjemność mieszkać i wypoczywać. O wlorach tego miejsca nieco więcej
forum/viewtopic.php?t=13881&highlight=
pozdrawiam


Poznałem na zdjęciu, najpiękniejszą plażę w Basce niestety golasy spacyfikowały :evil: :wink: żartuję oczywiście :D
Elyoonka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elyoonka » 27.04.2007 11:04

my jedziemy do Zovko...
właściciel - Zovko Ivica, poszukaj w googlach, są zdjęcia, w czerwcu/lipcu ok. 56 euro za dzień
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.11.2008 14:44

kopaj napisał(a):Z pewnością lepiej zamieszkać na kempingu w takiej malowniczej zatoczce. Nie zamienię namiotu na żadną kwaterę.
Blisko plaża (ok 50 m), wspaniałe widoki, kontakt z naturą, świeże powietrze... i jeszcze jeżeli do centrum Baśki jest tylko 1 km spacerkiem promenadą nad brzegiem - to cóż wiecej ?
Obrazek


aaaaaaaaa

wiec kolega juz byl na tym campie

no to pieknie

tak myslalem, ze bedziemy sie spotykac w interesujacych nas tematach :)

nie ma to jak kontakt z natura i piekna opalenizna :D
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone