Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hotel Mina Jelsa

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Puzzle1
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 03.03.2006
Hotel Mina Jelsa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puzzle1 » 25.01.2007 11:05

Czy ktoś zna ten hotel z autopsji, aby móc podzielić sie wrażeniami?
Zdjecia widziałem.

Pozdrawiam

Puzzle1
Elaj203
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 278
Dołączył(a): 02.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elaj203 » 25.01.2007 11:21

Byłam tam jakieś 2-3 lata temu. Hotel przyzwoity, pokoje standart, codzienne sprzątanie, brak klimatyzacji, jedzenie dobre. Przy hotelu mały basenik, do plaży kawałek w dół po schodkach, bliżej hotelu betonowa, dalej mała zatoczka dla rodzin z dziećmi (piasek), a jeszcze dalej skałki.

Pozdrawiam :papa:
Puzzle1
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 03.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puzzle1 » 25.01.2007 11:41

Dziękuje za szybka odpowiedz.

mam jeszcze jedno pytanie.

Czy w hotelu, jego okolicach było coś, co było przez Twoja rodzinke trudne do zaakceptowania.

Mam wrażenie, że w tym hotelu jest cos nie tak jak powinno być.Obym się mylił. W porównaniu do innych hoteli jego oferta jest wyjatkowo atrakcyjna. Za 2 tygodnie od 23.06 ( czyli juz w sezonie) za ofertę all inclusive płacę za 4 osobowa rodzinkę 4000PLN.

Będę wdzięczny za twoją odpowiedz.

Puzzle1
Elaj203
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 278
Dołączył(a): 02.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elaj203 » 25.01.2007 14:25

w pokojach drażniła mnie wykładzina dywanowa, po prostu wyobrażałam sobie co w niej jest. W hotelu byli głównie Niemcy (raczej spokojni) i młodzież włoska, której zachowanie zostawiało dużo do życzenia. Ale to można przetrzymać. Hotel jest usytuowany raczej z boku Jelsy, do centrum trzeba iść parę minut (ok.15). Ale generalnie nie było czegoś, co mogłoby kogoś z nas bardzo zrazić. W pokojach nie ma telewizorów, jest sala telewizyjna, klimatyzowana, ale jesteś uzależniony od tego, co ogląda ogół. Nam to nie przeszkadzało, bo generalnie na wakacje jeździmy w innych celach, niż oglądanie TV. Każdy robi to co lubi. :lol:
Karaluchów nie widziałam, szczury też nie biegały, a to by mnie ruszyło.
Pokój mieliśmy od wschodniej strony, w kierunku morza, czyli w dzień nam nie grzało. Ale były też pokoje mocno nasłonecznione.
Puzzle1
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 03.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puzzle1 » 25.01.2007 14:28

Uspokoiłaś mnie. Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Puzzle1
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 25.01.2007 16:57

tez bylismy jakies 3 lata temu pod koniec czerwca.Wszystko z hotelem było ok.Mnie osobiscie denerwowały hordy wyrostków przy basenie hotelowym póżnym popołudniem.Ich dzikie skoki do basenu i fontanny wody z tego powodu.No ale to był pewnie jakis młodzieżowy obóz i teraz pewnie tak nie będzie:).Moze dla Ciebie bedzie to istotne:basen jest głęboki na całym swoim obszarze(chyba to było 160)
Puzzle1
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 03.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puzzle1 » 26.01.2007 08:56

Jednym słowem nie powinienem być niemile zaskoczony . W miarę upływu czasu pojawiaja sie jednak nowe pytania. Bedzie mi miło jeżeli pomożecie znaleźć na nie odpowiedz.

1. Czy oprócz leżenia plackiem, są jakieś inne rozrywki? (animacja, wypożyczalnia rowerów, skuterów, sprzętu wodnego?)
2. Jakie warunki dla dzieci ( plac zabaw, plaża, bezpieczeństwo przy dojściu na plażę)
3. Czy plaża jest naprawdę piaszczysta?
4. Skad sie przeprawialiście na wyspę?( znalazłem połączenie Split - Stari Grad, ale ze wzgledu na to , że jest to prom relacji Rijeka- Bari mam wrażenie , że nie mam szans na dostanie sie na jego pokład.)
5. ... pewnie w niedługim czasie je zadam.

Pozdrawiam

puzzle1
Elaj203
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 278
Dołączył(a): 02.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elaj203 » 26.01.2007 10:12

Animacja nie pamiętam czy jest, nie mam małych dzieci, więc nie zwróciłam uwagi na plac zabaw, ale chyba coś jest. Są stoły do ping-ponga. Zatoczka dla dzieci jest bezpieczna, bo jest piasek i długo płytko. Ale jest nie duża i może być tłok. Wypożyczalnie są bliżej centrum. Dojście na plaże jest chodnikiem , po schodach, torchę w dół. Powrót jest gorszy. :D Do zwiedzania jest stolica wyspy Hvar, Stari Grad, można wybrać się na jednodniową wycieczkę statkiem na Brać, na plaże w Bol. Statki rejsowe odpływają codziennie z portu. Można pojechać w głąb wyspy, w góry, do wioski. Piękny widok na wyspę, Brać i Makarską. Warto również na wyspie pojechać do Zavali. Miejscowość taka sobie, ale dojazd jest super. Emocje murowane, no i po drodze główna atrakcja tunel Pitve wykuty w skale. Dłuuuuuuuuuuugi tunel.
My przeprawialiśmy się z Drwenika, bo wracaliśmy z Dubrownika. Tam było nam bliżej. Z powrotem chcieliśmy płynąc do Splitu, ale kolejka była ogromna.
:papa:
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 26.01.2007 23:37

Puzzle1 napisał(a):Jednym słowem nie powinienem być niemile zaskoczony . W miarę upływu czasu pojawiaja sie jednak nowe pytania. Bedzie mi miło jeżeli pomożecie znaleźć na nie odpowiedz.

1. Czy oprócz leżenia plackiem, są jakieś inne rozrywki? (animacja, wypożyczalnia rowerów, skuterów, sprzętu wodnego?)
2. Jakie warunki dla dzieci ( plac zabaw, plaża, bezpieczeństwo przy dojściu na plażę)
3. Czy plaża jest naprawdę piaszczysta?
4. Skad sie przeprawialiście na wyspę?( znalazłem połączenie Split - Stari Grad, ale ze wzgledu na to , że jest to prom relacji Rijeka- Bari mam wrażenie , że nie mam szans na dostanie sie na jego pokład.)
5. ... pewnie w niedługim czasie je zadam.

Pozdrawiam

puzzle1


ad1. była wieczorna muzyka i tance na tarasie,korty tenisowe,mini golf,sprzęt wodny to chyba blizej centrum był
ad2.i ad3. placu zabaw nie pamietam,żebym widziala(chyba nie bylo).Plaża była betonowa,z wejściem do wody po drabince,dno bardzo kamieniste.Na lewo od "plaży hotelowej" były skałki,na prawo zatoczka z piaskowa plażą(ale ona naprawde niewielka była)i tam było łagodne wejście do wody
ad 4. Spędzilismy noc w Drveniku i stamtąd płynelismy na Hvar do Sucuraju.Kolejke do wjazdu na prom zajmowalismy jakąś 1 godz.wczesniej.Prom kursuje wahadłowo Drvenik-Sucuraj.Trzeba zająć odpowiedni pas na drodze do wjazdu na prom(jeden jest na Hvar drugi na Korculę,są widocznie oznakowane)
Z Sucuraju do hotelu jechalismy ok.45 min.,a moze 1 godz.No nie pamietam za bardzo.Pamietam tylko,że "koni "sie nie pogoni bo wąskawo i niema miejsca na bezstresowe wyprzedzanie.Ale po drodze mozna okolice poogladać :)
ad 5. jak będe znac odpowiedź to bardzo chetnie pomogę :)
Grzegorzra
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 10.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorzra » 29.01.2007 18:52

Puzzle1 napisał(a):Dziękuje za szybka odpowiedz.

mam jeszcze jedno pytanie.

Czy w hotelu, jego okolicach było coś, co było przez Twoja rodzinke trudne do zaakceptowania.

Mam wrażenie, że w tym hotelu jest cos nie tak jak powinno być.Obym się mylił. W porównaniu do innych hoteli jego oferta jest wyjatkowo atrakcyjna. Za 2 tygodnie od 23.06 ( czyli juz w sezonie) za ofertę all inclusive płacę za 4 osobowa rodzinkę 4000PLN.

Będę wdzięczny za twoją odpowiedz.

Puzzle1

Witam
Byłem w tym hotelu na początku wrzesnia ubiegłego roku i jestem bardzo zadowolony z pobytu.
Oglądałem ofertę cenową tegoroczną i stwierdziłem, że jest jeszcze taniej niż w zeszłym, a all inclusive jest rewelacyjnie tanio. w zeszłym roku nie było tej oferty.
Puzzle1
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 03.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puzzle1 » 30.01.2007 08:49

Grzegorzra napisał(a):Witam
Byłem w tym hotelu na początku wrzesnia ubiegłego roku i jestem bardzo zadowolony z pobytu.
Oglądałem ofertę cenową tegoroczną i stwierdziłem, że jest jeszcze taniej niż w zeszłym, a all inclusive jest rewelacyjnie tanio. w zeszłym roku nie było tej oferty.


W Polsce ten hotel jest w ofercie TUI, ale można tez zamówic tą ofertę przez Austrię ( Terra Reisen- TUI). W Austrii 2 dzieci do 11 lat ma gratis, w Polskiej ofercie można zamówić tylko pobyt z 1 dzieckiem.

pozdrawiam

Puzzle1

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone