Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makłowicz gotował na Pagu

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
G. Drzycimski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 18.07.2005
Makłowicz gotował na Pagu

Nieprzeczytany postnapisał(a) G. Drzycimski » 23.10.2006 21:09

Słyszałem, że wczoraj w porannym cyklicznym programie TVP 2 Robert Makłowicz gotował na Pagu i prezentował bogactwa kuchni chorwackiej, może widzieliście, podobno bardzo apetycznie to wypadło ?? Pozdrawiam wszystkich jesiennie, kiedy dni coraz krótsze i można tylko pomarzyć o ciepłych chorwackich plażach. Aby do wiosny !!!!!!!!!
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 23.10.2006 22:08

Gotował też w Zagrzebiu.Pokazywał piękny targ.Zresztą w innych miejscach Chorwacji też gotował. :wink:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 25.10.2006 10:16

G. Drzycimski napisał(a):Słyszałem, że ...


Czytałam, że ...
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=13871

Przy wrzucaniu pełnej miski .. umytych ślimaków .. do garnka z wodą - wymiękłam :mrgreen: .

Nawet gdyby to nie było na Pagu ... .
I nawet gdyby to było na 12 piętrze Wieży Eiffla ... .

Może mam zbyt wybujałą wyobraźnię? :wink:

Po ostatnim "majewskim szole" .. wybaczyłam Makłowiczowi :D

Pozdraviam wszystkich "smakoszy" :devil:

pisane 23.10 o 23:59-już nie weszło...
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 25.10.2006 16:09

Też myślałem, że stać go na więcej, ale praktycznie nic ciekawego ostatnio nie pokazuje, szkoda!?!?

Miałem nadzieję na jakieś fajne chorwackie danko, a pokrojenie prosciutto i regionalnego sera i upajanie się wielkością chwili, no to fajne, ale mnie nie przekonało.
Pozdrawiam :wink:
fllower
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 02.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fllower » 25.10.2006 18:50

Ani jedzonka fajnego nie pokazał (sposób na ślimaki :-) ani prawdziwego czaru Chorwacji. Szkoda ... :cry:
mayorbien
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 18.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mayorbien » 25.10.2006 20:02

W nastepnym odcinku powinien być w połódniowej Dalmacji.
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 25.10.2006 20:24

Mam słabość do Makłowicza.
Podobało mi się. Nawet te ślimaki ;)
pjasm
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 05.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pjasm » 25.10.2006 23:37

mayorbien napisał(a):W nastepnym odcinku powinien być w połódniowej Dalmacji.


sobota 28.10.2006 TV Polonia 12:00
Podróże kulinarne Roberta Makłowicza Słoweński smak
Magazyn kulinarny, którego autorem i gospodarzem jest Robert Makłowicz. Podczas swoich podróży z kamerą prezentuje specjały kuchni polskiej i światowej. W naturalnych plenerach lub ciekawych wnętrzach przyrządza bardzo wyszukane potrawy i podaje przepisy. Podróż po Słowenii rozpocznie się w najpiękniejszych jaskiniach świata w Postojnej. Gospodarz zawita też do Ljubljany, gdzie przygotuje sztrukle twarogowe. Będą też szparagi z szynką i zupa jota z kiszoną rzepą, ziemniakami i fasolką.


niedziela 29.10.2006 TVP 2 11:40
Podróże kulinarne Roberta Makłowicza "Wesela" smak

W cyklu kulinarnych wędrówek Robert Makłowicz zaprasza do podkrakowskich Bronowic, gdzie w setną rocznicę wesela Lucjana Rydla przywołuje nie tylko duchy narodowego dramatu i młodopolskich szaleństw, ale przede wszystkim przypomina, że moda na wiejskie jedzenie nie jest niczym nowym. Swojski smalec w salonach III Rzeczpospolitej powiela zapomniane już fascynacje elit końca XIX stulecia.


poniedziałek 30.10.2006 TV Polonia 04:00
Podróże kulinarne Roberta Makłowicza Słoweński smak

Magazyn kulinarny, którego autorem i gospodarzem jest Robert Makłowicz. Podczas swoich podróży z kamerą prezentuje specjały kuchni polskiej i światowej. W naturalnych plenerach lub ciekawych wnętrzach przyrządza bardzo wyszukane potrawy i podaje przepisy. Podróż po Słowenii rozpocznie się w najpiękniejszych jaskiniach świata w Postojnej. Gospodarz zawita też do Ljubljany, gdzie przygotuje sztrukle twarogowe. Będą też szparagi z szynką i zupa jota z kiszoną rzepą, ziemniakami i fasolką.

CRO może jeszcze później?
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 25.10.2006 23:46

RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 05.11.2006 13:48

a dzis byl uroczy Zadar, ale tych slimakow to jednak bym nie ruszyl... :?
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 05.11.2006 16:21

RobCRO napisał(a):a dzis byl uroczy Zadar, ale tych slimakow to jednak bym nie ruszyl... :?


To nie były ślimaki,tylko małże a konkretnie mule i sercówki,i na nie najbardziej miałem ochotę ze wszystkich potraw,jakie dziś pokazał Pan Robert :)
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 05.11.2006 20:36

a jednak udało się skonsumować mule hura!!! pojechałem do naszego małego molochu i kupiłem mule ,własnie skonczylismy zajadanie :D :D ..jeszcze przydał by się :cry: :wink: łyk rakiji ,ale tego marzenia juz nie spełnię ,niestety wszystko wypite a w sklepach ne ma
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 12.11.2006 17:32

a dla mnie najważniejsze było nie to co gotował, ale to gdzie był!!! CRO RLZ!!!
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 13.11.2006 10:58

A ja wczoraj o 12 miałem okazję być w domu, włączam TV a tu z Makłowicza w CRO nici... :( Był w Gdyni.
No i nie widziałem żadnego odcinka z CRO :(
Ale Zupa NIC którą robił wczoraj jest podobno nienajgorsza :wink:
Fluktus
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 15.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fluktus » 13.11.2006 13:04

kulka53 napisał(a):A ja wczoraj o 12 miałem okazję być w domu, włączam TV a tu z Makłowicza w CRO nici... :( Był w Gdyni.
No i nie widziałem żadnego odcinka z CRO :(
Ale Zupa NIC którą robił wczoraj jest podobno nienajgorsza :wink:


Kulka53 nic straconego!!! :D :D Specjalnie dla Ciebie link
http://www.itvp.pl/maklowicz/i.tvp/lp/0/
Pod tym adresem 3 odcinki Makłowicza z Chorwacji :D i jeszcze kilka innych.
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone