Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp w Ninie

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomfox26
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 16.05.2006
Camp w Ninie

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomfox26 » 25.08.2006 09:28

Po wielu przymyśleniach postanowiłem jechać do Chorwacji- 27.08.2006. Na pierwsze dni wybrałem miejscowość NIN koło Zadaru
Mam pytanie czy ktoś był tam w tym roku ?
Czy ktoś może polecić kamp ( w katalogu są cztery), interesują mnie spokojne miejsca bez dyskotek itp.
dzięki
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 25.08.2006 13:15

WNIn nie ma duzych kempów z dyskotekami jak na Istri. Jest spokojnie. Ja na kempach nie mieszkałem ale zachwalał je Janusz - sprawdz w archiwum. W Nin gdy byłem ostatni raz była tylko jedna dyskoteka w samym miasteczku, knajpek też mało. Ale słyszałem że Nin się zrobiło bardzo popularne. Ciekawe czy na ryzowiskach pod miastem dalej chodzą czaple nadobne a w porcie na słupkach siedzą kormoramy? Jak wrócisz to napisz jak tam jest. Ja lubiłem Nin mimo że do snurkawania woda się nie nadaje
tomfox26
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 16.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomfox26 » 25.08.2006 14:37

Kir napisał(a):WNIn nie ma duzych kempów z dyskotekami jak na Istri. Jest spokojnie. Ja na kempach nie mieszkałem ale zachwalał je Janusz - sprawdz w archiwum. W Nin gdy byłem ostatni raz była tylko jedna dyskoteka w samym miasteczku, knajpek też mało. Ale słyszałem że Nin się zrobiło bardzo popularne. Ciekawe czy na ryzowiskach pod miastem dalej chodzą czaple nadobne a w porcie na słupkach siedzą kormoramy? Jak wrócisz to napisz jak tam jest. Ja lubiłem Nin mimo że do snurkawania woda się nie nadaje


Mnie właśnie zależy, żeby była cisza. Szkoda że woda nie nadaje się nurkowania( może do moczenia nóg jest dobra). Jadę z 3 letnim dzieckiem wiec może on będzie zadowolony, a po 3-4 dniach jedziemy na południe to sobie ponurkujemy?
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 25.08.2006 15:00

woda w Nin nie jest brudna, tylko z powodu piasku niewiele w niej zobaczysz bo tak naprawdę to mieszanka wody morskiej i rzecznej, troche brązowej wiec nurkowanie jak w Bałtyku. Ale zawsze możesz pójść nie na lagunę tylko na betonowe plaże przy samym mieście.
Albo zrobić sobie wycieczke na piękne małe plaże Pagu. Albo w Kanale Velebickim gdzie dzieciak będzie mógł zabawiać sie czerwoną wapienną gliną przez cały dzień. Lepsze jak piasek i się zmywa.

Największą zaletą Nin jest to że w centrum nie ma praktycznie ruchu samochodów więc dzieciaka puścisz bez obawy większej, byle z murka nie zleciał

Ninska laguna jest urocza. Przypomina bałtyckie plaże z opowiadań moich rodziców: morze, piasek spokój

A na południu sobie ponurkujesz spokojnie
tomfox26
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 16.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomfox26 » 25.08.2006 20:52

Kir napisał(a):woda w Nin nie jest brudna, tylko z powodu piasku niewiele w niej zobaczysz bo tak naprawdę to mieszanka wody morskiej i rzecznej, troche brązowej wiec nurkowanie jak w Bałtyku. Ale zawsze możesz pójść nie na lagunę tylko na betonowe plaże przy samym mieście.
Albo zrobić sobie wycieczke na piękne małe plaże Pagu. Albo w Kanale Velebickim gdzie dzieciak będzie mógł zabawiać sie czerwoną wapienną gliną przez cały dzień. Lepsze jak piasek i się zmywa.

Największą zaletą Nin jest to że w centrum nie ma praktycznie ruchu samochodów więc dzieciaka puścisz bez obawy większej, byle z murka nie zleciał

Ninska laguna jest urocza. Przypomina bałtyckie plaże z opowiadań moich rodziców: morze, piasek spokój

A na południu sobie ponurkujesz spokojnie


Mnie i dziecku będzie to odpowiadać, ale co do żony to nie jestem pewny. Mam nadzieje, że nie będzie padać bo jak patrzę na 5 dniową prognozę to można wypatrzeć chmury koło Zadaru.
Jak nie będzie nam się tam w ogóle podobać to pakujemy i na Murter, a później dalej na południe chyba do Omisia
:lol:
tomfox26
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 16.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomfox26 » 27.08.2006 18:17

za 30 minut wyjeżdzam -zobaczymy jak będzie. Mam nadzieje,że za 15 h będę w Zadarze

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camp w Ninie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone