Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljeśac - Trpanj

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006
Peljeśac - Trpanj

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 18.08.2006 15:50

Witam!
Wróciliśmy z półwyspu Peljeśac z miejscowości Trpanj, byliśmy tam na Campingu Vrilla!
Jeśli ktoś potrzebuje świeże wiadomości to zapraszam! Byliśmy 2 tygodnie z naszym Labradorem.
Pozdrawiam
buri
8)
halla
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 19.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) halla » 18.08.2006 23:14

:) ja byłem obok na Divnej moze widziałes wariatów na skuterach;))) kilka ray bylismy w Trepanji:)
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 19.08.2006 11:42

Witaj halla!
Widziałem i to nie raz, ale czy na wodnych czy normalnych skuterach ???
I jak udał się urlop? Bo my wspominamy super ten wyjazd tym bardziej że nie byliśmy pierwszy raz w Chorwacji, ale tam był super klimacik!!!
Super plaża z palmami, fajne miasteczko i miła knajpka przy głównej ulicy ale jeszcze przed centrum wiec mało kto tam zaglądał, a właściciel miał motto nakarmić ludzi do syta, naprawdę zawsze byłem pełny jak wychodziliśmy od niego, a nawet czasem zabieraliśmy jedzenie na wynos bo nie mogliśmy przejeść! Było super ale szkoda że już po ...
Pozdrawiam
buri
arris32
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 11.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) arris32 » 19.08.2006 16:30

Witaj
Bylismy w takim razie na tym campie w jednym czasie. My wrocilismy 11 sierpnia, bylismy od 30 lipca. Nasze namioty były nieopodal sanitariatów - zielone reno laguna na krakowskich numerach. Jesli dobrze kojarzę to mieliście namiot niedaleko "'piwiarni" :)
Pozdrawiam
Piotr
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 19.08.2006 19:34

arris32 napisał(a):Witaj
Bylismy w takim razie na tym campie w jednym czasie. My wrocilismy 11 sierpnia, bylismy od 30 lipca. Nasze namioty były nieopodal sanitariatów - zielone reno laguna na krakowskich numerach. Jesli dobrze kojarzę to mieliście namiot niedaleko "'piwiarni" :)
Pozdrawiam
Piotr


Witam!
My też przyjechaliśmy 30 lipca a wracaliśmy 12 sierpnia.
Nasz namiot był powyżej sanitariatów - czarny opel vectra combi, na wrocławskich tablicach. No i na pewno pamiętacie Labradora biszkoptowego który podróżuje z nami. Pamiętam wasze auto bo moja dziewczyna pochodzi z okolic Krakowa i z sentymentem zwracamy uwagę na krakowskie tablice!
Pozdrawiam
Seba
:)
Scorpioo
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 17.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Scorpioo » 19.08.2006 22:05

Buri wlasnie widzialem zdjecia Twojego piesa ;)

a kuzyn czeka na podwodne foty

P.S.
Pozdrowienia dla p.Grazynki :)
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 19.08.2006 22:55

Scorpioo napisał(a):Buri wlasnie widzialem zdjecia Twojego piesa ;)

a kuzyn czeka na podwodne foty

P.S.
Pozdrowienia dla p.Grazynki :)


Witaj!
Tak się zastanawiałem kto to pisze, ale nagle napisał Tomek i już wiem Wojtek kuzyn Tomka! He he he ale mnie namierzyłeś! Dzięki za pozdrowienia!
Pozdrawiamy Cię
mnich63
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 03.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mnich63 » 30.08.2006 14:53

buri, mam pytanko odnośnie kempu który mi poleciłeś w innym wątku...
jak tam z cenami za kamping, socjalem na nim i... jaka to ta fajna knajpka?
Pytam bo jutro wyjeżdżam i chuyba mnie zachęciłeś wystarczająco :D
Ale chciałbym coś więcej się dowiedzieć
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 30.08.2006 15:08

hej mnich , coś rzadko zaglądasz ... no , ale rozumiem
życie mnicha nie jest proste :wink: no i ...jutro wyjazd
wiesz podobno na kampie pod masliną jest fajowo, ja tam nie wiem
wolę apartamenty, ale full ludzisków tam jeździ, ale Ty to pewnie lubisz się pomodlić w samotności :lool: ?
mnich63
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 03.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mnich63 » 30.08.2006 15:49

rzadko, rzadko...
w robocie przed urlopem, to nie wiadomo gdzie łapy wsadzić... na o jak już trochę wolnego jest to 100.000 rzeczy do załatwienia, przegląd samochodu, paszport dla psa,zakupy itp, itd.
Pod maslinom - czy jakoś tak :devil: - to chyba kolo Dubrovnika jeśli dobrze kojarzę?
To ja tam nie chcę... za dużo o nim pisania na forum... więc chyba i człowieków kupa
No a poza tym dwa razy już byłem w Trstenie, więc teraz wolę trochę gdzie indziej...
Pytam o ten kamp głównie ze względu na psa, skoro ktoś tam był z psiakiem i pisze że fajnie, to warto spróbować. Choć pewności nie ma czy tam dojadę... po prostu jadę, a gdzie się zatrzymam to zobaczymy :D
Faktem jest, że wolę namiot - murów mam jakoś dosyć po całym roku siedzenia w domu, biurach i innych betonowych wynalazkach. Pod namiotem jakoś fajniej jest :D
A z modleniem to u mnie strasznie na bakier :devil: :devil: :devil:
Ty wciąż w chorwie???
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 30.08.2006 16:29

mnich63 napisał(a):buri, mam pytanko odnośnie kempu który mi poleciłeś w innym wątku...
jak tam z cenami za kamping, socjalem na nim i... jaka to ta fajna knajpka?
Pytam bo jutro wyjeżdżam i chuyba mnie zachęciłeś wystarczająco :D
Ale chciałbym coś więcej się dowiedzieć


Witaj mnich63
Z tego co pamiętam 4 euro osoba, 2 euro samochód, 2 euro
namiot, 1 euro od osoby klimatyczne.
Przesyłam ci kilka linków :
Camp: http://www.tzo-trpanj.hr/kampovi.htm
Cennik: http://www.camping.hr/kampovi/vrila.htm
Trpanj: http://www.adriatica.net/croatia/ogradu ... li3i__.htm
Foto: http://www.travel-tourist.com/picture-peljesac1_si.htm

Sanitariaty - Obrazekpo wejściu od tyłu do toalet człowiek ma wrażenie że zaraz zobaczy dziury w ziemi i to będzie jego WC, ale to dlatego że są one rozbudowywane i ta część jest w remoncie. Jeśli chodzi o ciepła wodę to jest jak świeci słonce, ale gorzej z jej ciśnieniem pod prysznicem, jego niestety często brak! Ale trzeba przyznać że jest czysto, szkoda jednak że tak ponure jest oświetlenie co przeszkadza np. przy goleniu.

Lodówki - coś tam chłodzą lepiej takie niż żadne, tylko dlaczego nie umyją ich od czasu do czasu, bo one są za darmo co wszystko wyjaśnia :-)

Ale plaża, pole namiotowe i okolicaObrazek nadrabia za te minusy!

Knajpka - Obrazeknie ma raczej żadnej nazwy, ale jest przy głównej drodze jak idzie się do centrum, po prawej stronie, jest jako pierwsza przed centrum. Polecam w niej - male rybice (małe rybki) i czebabcici (kotleciki z frytkami) chyba jakoś tak nazywają się te dania!
Tak trzymaj, namiot to jest to i nie ma jak wieczorna nasiadówka przed namiotem w spokoju przy lampce jakiegoś fajnego trunku :-)

Pozdrawiam i życzę udanego urlopu!!!
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 30.08.2006 17:26

mnich63 napisał(a):Ty wciąż w chorwie???

w chorwie to chyba martita
ja, to w łódce :wink:

Pod maslinom - czy jakoś tak - to chyba kolo Dubrovnika jeśli dobrze kojarzę?
To ja tam nie chcę... za dużo o nim pisania na forum... więc chyba i człowieków kupa

w rzeczy samej, pełno człowieków na kuultowym kampie jest :D,
a Ciebie pewnie Bożo i Mirko nie interesuje :oops:

buri napisał(a):Jeśli chodzi o ciepła wodę to jest jak świeci słonce, ale gorzej z jej ciśnieniem pod prysznicem, jego niestety często brak!

No to dużo słonka życzę, co byś mógł się czasem umyć w ciepłej wodzie
bo ktoś tam pisał, że temperatura w morzu ma spaść do 15 stopni , więc... :D
Pozdro mnich i do następnego :papa:
mnich63
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 03.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mnich63 » 31.08.2006 00:54

buri, dzięki za info... :D
Japona, napisałem, że Ty bo jakoś tak przez cały czas miałem wrażenie, że z cro nadajesz - tak zapraszałaś na tą plażę topless :devil: :devil:
a co do morza... raczej się nie obawiam tych 15 stopni - byłem w ub.r. i było git, teraz też mam nadzieją, że nie będzie gorzej :?
a z ciepłą wodą to spox... lata Jarocinów i Brodnic robią swoje - wytrzymam :devil: :devil: :devil: a jak będzie źle to i w zimnej się mogę wykąpać, bo czemu nie?
Pozdrófka dla wszystkich po i tych co w ogóle nie... ja stąd spadam :devil: :devil: :papa:
mnich63
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 03.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mnich63 » 31.08.2006 01:03

Japona napisał(a):bo ktoś tam pisał, że temperatura w morzu ma spaść do 15 stopni , więc... :D
Pozdro mnich i do następnego :papa:

Japona, właśnie znalazłem... to TY to napisałaś... a teraz straszysz własnymi domysłami.... nieładnie :wink:
Pozdro raz jeszcze i chyba ostatni przed wyjazdem

... no chyba że nie wywietrzeje ze mnie do jutra pożegnalne piwo, to pojadę w piątek :twisted:
Pawel67
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 15.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawel67 » 31.08.2006 08:58

Buri - napisz gdzie można obejrzeć więcej zdjęć z kampu. Czy jest on na tyle przestronny że wjadę z przyczepą ?
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Peljeśac - Trpanj
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone