Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

A może Krvavica?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tere
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.11.2005
A może Krvavica?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tere » 18.04.2006 22:52

Czy ktoś był w miejscowości Krvavica przed Makarską i może podzielić się doświadczeniami? Chętnie pojechałabym tam w tym roku na przełomie czerwca i lipca, ale na forum jest mało informacji. Pozdrawiam wszystkich cro-maniaków.
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 21.04.2006 11:08

Krvavica kojarzy mi się z ostrym zakrętem i betonowymi wzmocnieniami drogi zaraz przed Makarską. I jakimś zajazdem od strony Biokova. Nie kojarzę żadnego zjazdu w dół w stronę morza, w strone jakiejś miejscowości.... Więc może ona jest tylko przy Jardance?
Jeśli ktoś zaproponował ci apartamenty to lepiej sprawdz czy nie są w pobliżu Jardanki, bo jeśli tak to nieciekawie....
Ale moge sie mylić, może jest tam jakiś zjazd do miejscowości, nie przyglądałem się za bardzo, choć wiele razy tamtą trasą przejeżdzałem.....
AgaBor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 18.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaBor » 21.04.2006 12:40

Tere napisał(a):Czy ktoś był w miejscowości Krvavica przed Makarską i może podzielić się doświadczeniami? Chętnie pojechałabym tam w tym roku na przełomie czerwca i lipca, ale na forum jest mało informacji. Pozdrawiam wszystkich cro-maniaków.

Hej.Nie wiem co prawda nic o tej miejscowości,bo w tym roku pierwszy raz wybieramy się z mężem i synkiem do HR.Wyjeżdżamy ok.17 czerwca i pojedziemy chyba przez BiH-bynajmniej na forum tak mi polecono jeżeli chcę na Rivierę Makarską.My zatrzymamy się chyba w Podgorze,bo opisy tamtejszego kampu mi się spodobały.Oglądałam zdjęcia z Krvavicy i są śliczne,więc udanego urlopu życzę.
Pozdrav
Tere
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tere » 23.04.2006 00:15

Dziękuje za info, ale chyba nie skorzystam - sama nazwa Krvavica trochę zniechęca, a ponadto ten beton - dosyć mam go na codzień.
Chcę do natury! :)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone