Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Dołącze do wyjazdu do Chorwacji - pierwsza połowa lipca

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jakub367
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 01.07.2014
Dołącze do wyjazdu do Chorwacji - pierwsza połowa lipca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jakub367 » 25.06.2015 18:46

Tak jak w temacie: chętnie dołączę do osób / grupy, do wyjazdu na Chorwację w pierwszej połowie lipca. Niestety nie mam możliwości przesunięcia terminu mojego urlopu i szukam punktu zaczepienia, by nie spędzić 2 tygodni w domu. - Rejon Chorwacji nie jest dla mnie ważny. Mam 28 lat, pochodzę z okolic Tarnowa. Koszty podróży rozłożą się, a i raźniej na pewno będzie.

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Dołącze do wyjazdu do Chorwacji - pierwsza połowa lipca
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019