Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Dołączę do jadących na kemping w sierpniu.

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
naturysta-06
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 8202
Dołączył(a): 30.09.2008
Dołączę do jadących na kemping w sierpniu.

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 04.08.2016 11:31

Ponieważ jazda w pojedynkę (a tak się złożyło w tym roku) jest nieekonomiczna chętnie dołączę jako pasażer, względnie zabiorę dodatkowe osoby do swojego samochodu. W grę wchodzi zarówno kemping tekstylny, jak i naturystyczny. Dla informacji - na kempingi w Chorwacji jeżdżę od wielu lat. Pozdrawiam!

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Dołączę do jadących na kemping w sierpniu.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019