Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Do Dubrownika z Wielkopolski druga połowa września szukam

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
selur
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.07.2017
Do Dubrownika z Wielkopolski druga połowa września szukam

Nieprzeczytany postnapisał(a) selur » 10.07.2017 10:28

Cześć!
Szukam dwóch wolnych miejsc w aucie dla rodziców na wyjazd do Dubrownika (lub okolic), najlepiej żeby był to wyjazd z Wielkopolski, chociaż inna część Polski też jest do rozważenia. Wyjazd po 15 września na około 2 tygodnie. Chodzi mi tylko o transport w dwie strony, nie o wspólne zwiedzanie już na miejscu. Ewentualnie jakieś wspólne weekendowe wypady. Mogę pomóc w znalezieniu zakwaterowania w Mlini lub okolicach.
Pozdrawiam

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Do Dubrownika z Wielkopolski druga połowa września szukam
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019