Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Do Dubrownika z Wielkopolski druga połowa września szukam

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
selur
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.07.2017
Do Dubrownika z Wielkopolski druga połowa września szukam

Nieprzeczytany postnapisał(a) selur » 10.07.2017 11:28

Cześć!
Szukam dwóch wolnych miejsc w aucie dla rodziców na wyjazd do Dubrownika (lub okolic), najlepiej żeby był to wyjazd z Wielkopolski, chociaż inna część Polski też jest do rozważenia. Wyjazd po 15 września na około 2 tygodnie. Chodzi mi tylko o transport w dwie strony, nie o wspólne zwiedzanie już na miejscu. Ewentualnie jakieś wspólne weekendowe wypady. Mogę pomóc w znalezieniu zakwaterowania w Mlini lub okolicach.
Pozdrawiam

Powrót do Forumowy auto-stop.Do Dubrownika z Wielkopolski druga połowa września szukam
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018