Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Czarnogóra Ulcinj czerwiec/lipiec 2015

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bacik13
Turysta
Czarnogóra--Ulcinj!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) bacik13 » 18.12.2010 00:10

Witam.Mam zamiar wybrac sie rodzinką do Czarnogory do miejscowości Ulcinj.Bardzo prosilbym o informacje o tym miejscu ,w miare mozliwości cenach oraz plazach tam bedących.
janniko
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 18.12.2010 06:59

Miejsce fajne. Ceny niskie. Plaże (poza Malą Plazą) znośne.

cała reszta info jest rozsiana po forum.
polecam zdecydowanie skorzystanie z opcji "szukaj"

poza tym zajrzyj na wygasające forum o Czarnogórze
tam znajdziesz też kilka info
http://www.mojebalkany.com/forum

pozdro
artur77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 18.12.2010 17:00

Bacik, też tam się wybieram w przyszłe wakacje) :)
Na YouTube znajdziesz kilka filmów, przeszukaj też inne fora
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 18.12.2010 17:02

Wybierz coś od Petrovca w dół ... aż do granicy Ulcinja :) Chyba , że chcesz dalej , ale to już na własną odpowiedzialność ... tamo puno Albanca :wink:
bacik13
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bacik13 » 18.12.2010 17:36

dzienki..!!!
artur77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 18.12.2010 18:20

Ze wszystkich informacji jakie wyczytałem na różnych forach wynika że Ulcinj jest najbardziej wysuniętym miastem Czarnogóry na południe kraju, słynie z ogromnej piaszczystej plaży na którą można tanio dojechać z miasta oraz pięknej starówki :)
Mieszka tam sporo Albańczyków, jest duży wybór knajpek wszelakiej maści i rodzaju) dla każdego cos)
Ceny nie są bardzo drogie, nie jest też za czysto w centrum, zwłaszcza na małej plaży w mieście.
Jednym zdaniem - wyobrażam sobie że Czarnogóra to kraj mniej zorganizowany niż Chorwacja pod względem turystycznym i europejskim, jednak bogatszy w fascynującą przyrodę i piękne widoki.
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 18.12.2010 19:07

Velika plaz ładna była do 1990r ... dzisiaj korzystają z niej głównie Albańcy , także można sobie wyobrazić jaki panuje tam porządek.
Ulcinj rzeczywiście robi wrażenie ... czuć tam wiatr orientu, tylko trzeba się pilnować i być czujnym ... obserwować otoczenie i swój samochód :wink:
Jest jeszcze jedna atrakcja poniżej Ulcinja ... ujście rzeki Bojany i słynny camp dla naturystów ... póżniej jest już tylko Albania .
parrot
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) parrot » 20.12.2010 14:03

Jeśli będziesz szukać kwatery, to ze względów logistycznych polecam lokację już za Ulcinjem - w kierunku Wielkiej Plaży. Zalesta jest następująca:

1. nie trzeba daleko jechać na plażę :P
2. jeśli wybierasz się rano w głąb kraju na zwiedzanie - unikasz ogromnego korka, cały sznur aut jedzie "do plaży", w stronę miasta jest puściutko
3. przy wieczornym powrocie ze zwiedzania znów unikasz korka, bo wszyscy wracają z plaży w kierunku miasta, a w stronę Bojany jest pusto :)

Wielka Plaża nie jest taka brudna, jak ją malują... bez przesady. Autem można wjechać na same wydmy i zaparkować w cieniu drzew. Ja wolę kamieniste i skaliste "plaże" i takich szukałem - co kto lubi. Taka plaża była w okolicy w Valdanos, ale nie wiem, czy jeszcze jest otwarta, bo to od jakiegoś czasu prywatny teren.
janniko
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 20.12.2010 14:27

artur77 napisał(a):... wyobrażam sobie że Czarnogóra to kraj mniej zorganizowany niż Chorwacja pod względem turystycznym i europejskim, jednak bogatszy w fascynującą przyrodę i piękne widoki.

Co do zorganizowania, to zdecydowanie twoja wyobraźnia dobrze ci podpowiada! Ogólnie CRG jest mniej zorganizowana, skorumpowana przez ruskie i lokalne mafijne struktury... :(
Przyroda i owszem jest piękna i fascynująca... ale porównywalna jest z Chorwacją pod tym względem...
:sm:
artur77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 20.12.2010 14:57

Jak byłem na Braciu , nie spotkałem ani jednego obywatela Rosji...) czytałem i słyszałem że w Czarnogórze jest ich dużo :wink:
edekoss
Autostopowicz
Czarnogóra - Ulcinj - jakie plaże?

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekoss » 27.08.2013 10:22

Witam wszystkich.

Wybieram się do miejscowości Ulcinj i szukam miejsc na opalanie się i kąpiel. Nie chodzi mi o mala i wielka plaze tylko o jakieś fajne zatoczki z czystą i spokojną wodą. Z góry dziękuję za namiary.
pozdrawiam
Marcin
anja90
Turysta
Re: Czarnogóra - Ulcinj - jakie plaże?

Nieprzeczytany postnapisał(a) anja90 » 27.08.2013 23:54

nie ma w Ulcinij czegos w rodzaju małych zatoczek... albo mała plaza w centrum (nie polecam), albo velika plaza kilka km od centrum, piaszczysta, baaardzo łagodne zejście do morza
jogi125
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogi125 » 28.08.2013 05:40

coś tu nie tak - w Ulcinj oprócz Małej niepolecanej plaży są jeszcze zatoczki z plażami kamienistymi - skalistymi bardzo urokliwe jest ich chyba ze sześć - Liman I , Liman II , Aquapark ,Plaża żeńska , Plaża przy Hotelu Albatros, i jeszcze dwie małe koło Aquaparku
edekoss
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekoss » 28.08.2013 12:51

Rozumiem, że w mieście to wszystko będzie zatłoczone ale czy ktoś zna takie miejsce za miastem?
jogi125
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogi125 » 01.09.2013 08:26

na tych plażach nie ma tłoku mało ... wiedzą o nich tylko miejscowi - kiedy jedziesz
Następna strona

Powrót do Forumowy auto-stop.

Czarnogóra Ulcinj czerwiec/lipiec 2015
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019