Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Chorwacja - ponad tydzien we wrzesniu

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
outlander
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.08.2018
Chorwacja - ponad tydzien we wrzesniu

Nieprzeczytany postnapisał(a) outlander » 28.08.2018 09:29

Planuję wyjazd do Chorwacji - przynajmniej tydzień między 9-10 a 27-28 września. Nie mam planów ani rezerwacji czyli z mojej strony pełna improwizacja. Jeśli ktoś ma konkretne pomysły - chętnie przemyślę. Szukam 3 osób, najchętniej ok 50, (pomieścimy się swobodnie - mam terenówke Nissana Pathfindera). Możemy wypoczywac razem, mozna sie umówić tylko na podróz w dwie strony (dzielimy koszty paliwa). Pozdrawiam
julian32
Plażowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) julian32 » 30.08.2018 22:01

outlander napisał(a):Planuję wyjazd do Chorwacji - przynajmniej tydzień między 9-10 a 27-28 września. Nie mam planów ani rezerwacji czyli z mojej strony pełna improwizacja. Jeśli ktoś ma konkretne pomysły - chętnie przemyślę. Szukam 3 osób, najchętniej ok 50, (pomieścimy się swobodnie - mam terenówke Nissana Pathfindera). Możemy wypoczywac razem, mozna sie umówić tylko na podróz w dwie strony (dzielimy koszty paliwa). Pozdrawiam

Witaj. Aktualne?

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Chorwacja - ponad tydzien we wrzesniu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018