Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Chorwacja od 31.08 do 08.09 autem

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MaggieMay
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 21.08.2013
Chorwacja od 31.08 do 08.09 autem

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaggieMay » 23.08.2013 06:05

Dwie kobiety plus jeden pan - szukamy osoby w podobnym wieku 45+, najlepiej z okolic Warszawy lub Katowic, zainteresowanego wyjazdem na tydzień na początku września do Chorwacji (Dalmacja Środkowa plus być może Dubrownik) w celu zwiedzania i trochę odpoczynku na plaży. W trakcie pobytu będziemy przemieszczać się po Chorwacji. Wyjazd ma charakter czysto turystyczny, bez żadnych podtekstów.

Powrót do Forumowy auto-stop.Chorwacja od 31.08 do 08.09 autem
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018