Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Bośnia i Hercegowina/Serbia w sierpniu

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marcelina24
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.07.2016
Bośnia i Hercegowina/Serbia w sierpniu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcelina24 » 11.07.2016 12:23

Witam wszystkich,
wybieramy się nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz na objazdówkę po Bałkanach. Po raz pierwszy z dzieckiem. Po raz pierwszy w sierpniu. Wyjazd samochodowy. W tym roku padło na Bośnię i Serbię. Jako, że jest to już nasz n-ty raz w tamtych stronach, celujemy raczej w miejsca "off the beaten track". Wybieramy hotele raczej tańsze, ale fajnie jak mają np. plac zabaw dla dzieci czy basen. Staramy się nie przekraczać 200 zł za nocleg. Bierzemy także namiot.
My - po 33 lata + roczna córka, z Wrocławia, lubimy się zabawić, dobrze zjeść i wypić. Jeśli ktoś miałby ochotę dołączyć do nas na jakimkolwiek etapie podróży (wyjeżdzamy z Wrocławia 30.07, wracamy 28.08) , lub spotkać się gdzieś po drodze, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

Marcelina

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Bośnia i Hercegowina/Serbia w sierpniu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019