Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Bielsko-Biała BRELA szukamy transportu

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pati_bb
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.05.2016
Bielsko-Biała BRELA szukamy transportu

Nieprzeczytany postnapisał(a) pati_bb » 28.05.2016 18:51

Witam Kochani!

Jak co roku jeżdzilam z córą naszym samochodem do Breli. Niestety w tym roku, pech sprawił, że nie mamy transportu, a noclegi w Breli zarezerwowane. Stąd pytanko: może znalazłby się ktoś , kto ma dwa wolne miejsca w samochodzie w terminie 31.07 - 10.08.2016 ? Oczywiście dokładamy się do paliwa/winiet. Proszę o info na mój adres mailowy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Bielsko-Biała BRELA szukamy transportu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019