Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Albania 2015 Durres 06-19.07.2015

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Karolus1979
Plażowicz
Albania 2015 Durres 06-19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karolus1979 » 27.12.2014 22:29

Planuję wyjazd do Albanii...

Albania, 6-19.07.2015r. Durres...

Hotel "Vila Verde Beach Hotel"

za 3 osoby ze śniadaniami 520 Euro 13 nocy (14 dni), hotel przy samej plaży, z plażą prywatną...

Może ktoś się dołączy chociażby do jazdy na parę aut lub nawet na 2 auta?
Ja 36 lat, żona 30 lat i syn 6 lat...

Jestem z Przemyśla, Podkarpackie...

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Ja już zarezerwowany mam pobyt, bezpłatna także anulacja w razie "W"...

Pozdrawiam
wiola2012
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 18.03.2015 14:12

Witam
W tym roku planujemy tydzień lub dwa ( jeśli nam się spodoba) w Albanii i ewentualnie tydzień w Grecji. Ja myślę o Ksamilu albo Dhermi. Sugerowałam się forum i relacjami użytkowników. Durres mi umknęło. Zaraz sobie obejrzę. Wyruszamy najprawdopodobniej 11 lipca. Pozdrawiam
Kastela
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kastela » 12.03.2016 12:24

Witajcie

od kilku lat jeździliśmy do Chorwacji, ale w tym roku myślimy o Albanii.
Słyszałam, ze ceny są tam bardzo przystępne. Trochę rozglądałam się w sieci za hotelami, ale podawane ceny są za nocleg + ew. śniadanie.
Czy możecie powiedzieć jak tam z cenami innych posiłków w hotelach lub restauracjach?
Czy posiłki są choć trochę europejskie - pytam bo jedziemy z dziećmi, a moje dzieci niestety wszystkiego nie zjedzą :(.

Pozdrawiam
mruczycho
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) mruczycho » 12.03.2016 23:16

JurekM73
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) JurekM73 » 04.04.2016 12:16

Kastela napisał(a):Witajcie

od kilku lat jeździliśmy do Chorwacji, ale w tym roku myślimy o Albanii.
Słyszałam, ze ceny są tam bardzo przystępne. Trochę rozglądałam się w sieci za hotelami, ale podawane ceny są za nocleg + ew. śniadanie.
Czy możecie powiedzieć jak tam z cenami innych posiłków w hotelach lub restauracjach?
Czy posiłki są choć trochę europejskie - pytam bo jedziemy z dziećmi, a moje dzieci niestety wszystkiego nie zjedzą :(.

Pozdrawiam

Akurat ceny posiłków są przystępne, tzn w porównaniu do Polski. W porównaniu do Cro są tanie. Tam np. spokojnie możesz jeść smaczne ryby w dużych ilościach i na pewno starczy Ci na paliwo na powrót do Polski :-)
O dzieci raczej się nie martw, nie znam dziecka które nie lubi pizzy lub kebabów - al te są naprawdę dobre i bez "dodatków typu E"

Powrót do Forumowy auto-stop.