Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Croatia's Finest

16.10.2016
Croatia's Finest to telewizyjny show, w którym Dhruv Baker, zwycięzca brytyjskiego programu Master Chef 2010, prezentuje piękno i kulturę Chorwacji, oczywiście widzianych przez pryzmat kulinariów.
Produkcja telewizyjna Croatia's Finest jest pokazywana od października na kanale National Geographic i skierowana przede wszystkim na rynek azjatycki (Chiny, Japonia, Indie, Malezja, Arabia Saudyska, Korea Płd., Bahrain, Zjednoczone Emiraty Arabskie) oraz częścowo afrykański. Będzie również pokazywana w brytyjskim kanale Holiday & Cruise oraz w Rosji. Ma na celu promocję Chorwacji i szacuje się, że może dotrzeć nawet do pół milarda odbiorców.

Produkcja liczy 20 odcinków, z których każdy liczy 25 minut. Dhruv Baker w każdym z nich przygotowuje własne wersje dań kuchni chorwackiej, każdorazowo na stanowisku umieszczonym w plenerze w miejscu charakterystycznym dla miejscowości, w której się znajduje. Producenci chwalą się również, że miejsca są również wyjątkowe z tego względu, że uprzednio nikt w nich nie gotował; nie do końca jednak w to wierzymy, wszak jest całkiem możliwe, że plan Croatia's Finest znajdzie się w jednym z tych miejsc, które  już odwiedził podczas swoich kulinarnych podróży Robert Makłowicz.

Croatia's Finest
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018