Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

20.06.14 Wyjazd do CRO

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
20.06.14 Wyjazd do CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.06.2014 12:09

Witam,
Wraz z kolegą z forum jarek973 planujemy wspólną drogę do Chorwacji,
chętnych zapraszamy.
Nasza wspólna trasa zaczyna się od przejścia granicznego Boboszów,
dalej Svitavy, Brno, Wiedeń, Slo tu może zrobimy objazd i dalej do wybrzeża.
Jarek odbij na Zadar ja jadę do Trogiru.

chętnych zapraszam na forum lub prv
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.06.2014 07:49

podbije temat bo ucieka, a może chętny się znajdzie.
macias55
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) macias55 » 13.06.2014 07:51

Ja intensywnie szukam jakiegoś miłego miejsca w cro, będę wyjeżdżał 19.06 jeśli coś znajdziemy. Już mnie głowa boli od czytania forum, wszędzie polecają :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.06.2014 11:22

macias55 napisał(a):Ja intensywnie szukam jakiegoś miłego miejsca w cro, będę wyjeżdżał 19.06 jeśli coś znajdziemy. Już mnie głowa boli od czytania forum, wszędzie polecają :)

Możesz jechać z nami kolega jedzie w okolice Zadaru, Ja z rodzinką do Okrugu już 5 raz. na prv wyślę Ci link z moim miejscem pobytu. pozdr
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.06.2014 14:25

kolejny raz podbije temat.

Powrót do Forumowy auto-stop.

20.06.14 Wyjazd do CRO
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019