Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

2.09.2017 KRK

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czapla
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 13.06.2015
2.09.2017 KRK

Nieprzeczytany postnapisał(a) czapla » 14.08.2017 19:37

witamy, szukamy osob ktore jada w region KRK i chca razem skoczyc na piwko czy jakies party :) bedzie nas 3-4 osoby, jedziemy 2.09.2017 i zamierzamy jechac najpierw na KRK, pozniej ruszyc na dalmacje ale to wyjdzie w praniu spontan :) 2.09- do 16.90

Powrót do Forumowy auto-stop.



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019