Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

15.06-26.06 wyjazd z okolic Łodzi

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marecki37
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marecki37 » 09.06.2015 07:56

Witam wszystkich.
Wyruszamy 15.06 w 6 osób na 2 auta planowo rano ok. 6.00 z okolic Łodzi.
W planach mamy dotarcie do Plitvic na nocleg i z rana zwiedzanie jezior i dalej na południe w okolice Primośtenu na początek.
Jedziemy w Ciemno i myślę że od tego miejsca zaczniemy coś szukać ;)
Trasa jaką planujemy jechać to Słowacja, Węgry i Chorwacja.
Jeżeli ktoś jest chętny dołączyć to zapraszamy.
Mile widziane jakieś podpowiedzi co do noclegów od Primośtenu dalej na południe do Baśki Vody.
Mój mail - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
natkanpl
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) natkanpl » 09.06.2015 08:01

Hej możemy wam polecić Tucepi noclegi u Jakić za 4 osoby około 70 e nie wiem jak teraz przed sezonem pewnie może zejdzie do 60 :)
Marecki37
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marecki37 » 09.06.2015 08:27

ale to tylko dla 4 osób ?
natkanpl
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) natkanpl » 09.06.2015 09:12

Mają tam więcej apartamentów podałem przykładową cenę ogólnie najlepiej szukać jak na 6 osób jeden większy wtedy cena wyjdzie w miarę rozsądna od osoby w promajnie też jest fajnie ale tam w sezonie Polacy opanowali tą wieś totalnie :)
habibati
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) habibati » 10.08.2015 10:02

Marecki37 a czy mógłbyś podać namiary na kwatery koło Plitvic z których korzystaliście ? Jedziemy za tydzień również z Łodzi i też chcielibysmy zatrzymać sie na nocleg w okolicach Plitvic. Z góry dzięki

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019