Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

14/08-29/08/2016-Lokva Rogoźnica

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tomazs
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.08.2016
14/08-29/08/2016-Lokva Rogoźnica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomazs » 06.08.2016 08:03

Witam serdecznie.
Wyjazd w dniu 14/08 bo od 15 mamy rezerwacje w Lokva Rogoźnica Omis. Rodzinnie 2 +2 córki w wieku 14 i 9 lat po raz pierwszy do Chorwacji. Wyjazd najprawdopodobniej z Krakowa choć mieszkamy w Poznaniu więc może również ktoś w tym terminie rusza bo zawsze to raźniej, a przy tym może akurat ktoś kto ma doświadczenie na tej trasie. Fajnie by było zminimalizować koszty przejazdu omijając płatne odcinki dróg, boi przecież średnia atrakcja jechać ciągle autostradą i za to płacić. Osobiście preferujemy drogi szybsze, ale z atrakcjami po drodze gdzie nawet przez szybę samochodu coś można zobaczyć, a nie parawany i długą prostą za co jeszcze trzeba płacić :) Sugestie co do przejazdu również miło widziane :D
mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :hut:

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
14/08-29/08/2016-Lokva Rogoźnica
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019