Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

14/08-29/08/2016-Lokva Rogoźnica

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tomazs
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.08.2016
14/08-29/08/2016-Lokva Rogoźnica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomazs » 06.08.2016 09:03

Witam serdecznie.
Wyjazd w dniu 14/08 bo od 15 mamy rezerwacje w Lokva Rogoźnica Omis. Rodzinnie 2 +2 córki w wieku 14 i 9 lat po raz pierwszy do Chorwacji. Wyjazd najprawdopodobniej z Krakowa choć mieszkamy w Poznaniu więc może również ktoś w tym terminie rusza bo zawsze to raźniej, a przy tym może akurat ktoś kto ma doświadczenie na tej trasie. Fajnie by było zminimalizować koszty przejazdu omijając płatne odcinki dróg, boi przecież średnia atrakcja jechać ciągle autostradą i za to płacić. Osobiście preferujemy drogi szybsze, ale z atrakcjami po drodze gdzie nawet przez szybę samochodu coś można zobaczyć, a nie parawany i długą prostą za co jeszcze trzeba płacić :) Sugestie co do przejazdu również miło widziane :D
mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :hut:

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
14/08-29/08/2016-Lokva Rogoźnica
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019