Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

13 lipca>Chorwacja|||Potrzebne jedno miejsce w samochodzie

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PatrykRyszewski
Plażowicz
Re: Kalendarz wyjazdowy - WAKACJE 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) PatrykRyszewski » 10.06.2015 14:14

Witam,
Muszę dostać się do Chorwacji na 14 lipca, dokładnie na południe Chorwacji do Rijeki. Czy ktoś wyjeżdża z Polski do Chorwacji i ma wolne miejsce w samochodzie ? Oczywiście w sprawie paliwa jakoś się dogadamy.
Proszę o kontakt meilowy: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
PatrykRyszewski
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) PatrykRyszewski » 10.06.2015 14:33

Witam Wszystkich,

Muszę dostać się z Polski na Południe Chorwacji, dokładnie do Rijeki. Na miejscu muszę być 14 lipca, dlatego szukam osoby, która jedzie z Polski do Chorwacji między 12 a 13 lipca i ma wolne miejsce w samochodzie. Ze swojej strony oferuję świetne towarzystwo ! Jeżeli chodzi o paliwo to na pewno jakoś się dogadamy.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)
mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
krystofer
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystofer » 10.06.2015 15:54

Dla mnie to nie robi różnicy czy z Gdynia czy z Gliwicami się zgrać,wybrałem Gliwice ponieważ jadą w te same miejsce.
PatrykRyszewski
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) PatrykRyszewski » 10.06.2015 20:24

krystofer napisał(a):Dla mnie to nie robi różnicy czy z Gdynia czy z Gliwicami się zgrać,wybrałem Gliwice ponieważ jadą w te same miejsce.

?
PatrykRyszewski
Plażowicz
Re: 13 lipca>Chorwacja|||Potrzebne jedno miejsce w samochodz

Nieprzeczytany postnapisał(a) PatrykRyszewski » 22.06.2015 11:42

ktoś, coś?

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019