Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

14 lipiec wyjazd do Dalmacji

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewa-op
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-op » 28.06.2017 10:38

Para 40+ z prawie dorosłymi dziećmi . Jedziemy 13 lipca do jakiejś małej miejscowości w Dalmacji. Jeszcze nie ustalone gdzie :lol: Chętnie połączymy z kimś siły na drogę lub drogę i pobyt. Zawsze to przyjemni jak można z kimś wieczorkiem pogadać. Wyjeżdżamy z Opoczna.
Ostatnio edytowano 02.07.2017 13:07 przez ewa-op, łącznie edytowano 1 raz
dareks20
Odkrywca
Re: 13-14 lipiec wyjazd do Dalmacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareks20 » 28.06.2017 10:48

wyjeżdżam 15 lipca do Trogiru z tym ze nocleg w Budapeszcie już zakleoany. Na miejscu w Trogirze planuje byc 17 do południa. Również rodzina 40+.
ewa-op
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-op » 28.06.2017 11:26

My będziemy jechać bez noclegu. Krótki urlop, trzeba go maksymalnie wykorzystać :) . Ale Trogir fajne miejsce.
du.darek
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) du.darek » 01.07.2017 21:50

Witam...tak przy okazji to mój pierwszy post na forum ! Dlatego POZDRAWIAM WSZYSTKICH!

Ruszam 13 lipca o świcie w podobnej konfiguracji...z miejsca o ok. 60 km oddalonego od Opoczna...również nie bardzo jeszcze wiem gdzie. Jeśli Dalmacja to raczej północna. Raczej nie planuję noclegu bo chyba nie powinno być takiej potrzeby. Postanowiłem nie stać w korkach! Nie jest to weekend a Wiedeń miniemy myślę gdy większość mieszkańców będzie dopiero zaczynać pracę. Oczywiście nawet najbardziej idealny plan może się sypnąć a raczej na pewno się sypnie.. ale co tam wtedy będę już na wakacjach :)

Na razie plan nie ma zakończenia bo nie zdecydowałem gdzie jedziemy... Być może spotkamy się gdzieś na trasie... :)

Pozdrawiam D.
ewa-op
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-op » 01.07.2017 22:57

Niestety okazało się, że 13-tego muszę iść jeszcze do pracy i to na 24 godz. Dlatego ruszamy dopiero 14-tego. W sobotę rano powinniśmy być na miejscu. Tylko gdzie ? :)
du.darek
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) du.darek » 02.07.2017 16:14

My wciąż nie wiemy gdzie ale raczej na pewno 13.07. :) Jak dojedziemy to damy znać czy warto...będziecie jeszcze mogli coś zmienić...a może przeciwnie spotkamy się gdzieś na kawę i piwo?
Miłej podróży i udanego pobytu!
:papa:
ewa-op
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-op » 02.07.2017 22:28

My prawdopodobnie pojedziemy do miejscowości Kozino koło Zadaru. Ale byłoby fajnie spotkać się na kawce lub piwku. Napiszę do Ciebie na PW.
du.darek
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) du.darek » 03.07.2017 07:36

Witam. Odebrałem już PW i wkrótce napiszę... :)
Tymczasem żeby nie zmykać wątku beż zakończenia z mojej strony: jedziemy do Pakostane od 13.07. (12.07. nocujemy w Austrii). Czy ktoś obecnie tam jest? Chciałbym zapytać o słuszność mojego wyboru i o lokalizację samego apartamentu! Będzie miło jak ktoś się odezwie.
Pozdrowienia Darek
du.darek
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) du.darek » 03.07.2017 12:10

Witaj. Zabierałem się właśnie za odpowiedź lecz...nie widzę nigdzie przycisku "odpowiedz" a gdy planuję Nową wiadomość pojawia się: "Nie masz uprawnień do wysyłania prywatnych wiadomości" Nie jestem tu zbyt długo, może dlatego? Napisz w PW swojego maila to będzie chyba łatwiej :)

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019