Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

12 lipca południowa Dalmacja

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewa-op
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-op » 08.07.2015 15:50

Na moje 5 wyjazdów tylko jeden ,na próbę, był przez Czechy. Pozostałe przez Słowację . Tam rzeczywiście jest niezbyt ciekawy dojazd do autostrady ,ale jak już się na niej jest jedzie się super. Przez Węgry też jechałam ,jadąc do Czarnogóry, ale wtedy po Węgrzech było już tylko gorzej ,więc ta trasa też mi się wydaje dobra. Nie przerażaj się. Myślę ,że ile jest tu osób tyle zdań co to tego która trasa najlepsza. Dla mnie najlepsza Słowacja ,Austria , Słowenia , Chorwacja . Pozdrawiam.
Ustronianka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustronianka » 08.07.2015 17:01

monika.zielak napisał(a):
Ustronianka napisał(a):Trzykrotnie jechaliśmy przez Słowację i Węgry. Teraz mamy autostradę do Ostrawy i droga przez Czechy wydaje się lepsza. Droga do autostrady na Słowacji dość męcząca. (86 na Węgrzech jeszcze gorsza). Zawsze jechaliśmy bez noclegów ciągiem z kilkoma przerwami po pół godziny, tu się jednak niczym nie sugerujcie, wszystko zależy jak kierowca się czuje na siłach. Przecież to wakacje a nie wyścigi.

Mogę prosić o inf. na temat trasy przez Słowację i Węgry. Czy rzeczywiście jest męcząca ? Jak długo się jedzie ? My wyjeżdżamy 19 lipca (można powiedzieć że też w okolic Łodzi)pierwszy raz i szczerze przeraziłam się trochę tą opinią :( Wykupiłam już winiety na Słowację i Wegry. Planujemy dojazd do Jezior Plitwickich rano zwiedzanie potem Makarska ....

Nie przejmuj się, ważne by bezpiecznie dojechać. Wielokrotnie służbowo testowałam trasy do Wiednia i przez Czechy osobiście wydawała mi się trochę lepsza. Przez Słowację też jest OK, ale oni mają jakiś uraz do polskich aut. Droga przez Węgry powinna być trochę luźniejsza i w gorącym terminie może być lepsza. Jeśli planujecie 86 na Węgrzech to jest to słaba jakościowo droga, z dużą ilością tirów i niezłymi dziurami, przynajmniej jak ostatnio 4 lata temu jechaliśmy.

Pamiętajcie że Plitwice to ogromny park, obejście go zajmuje koło 4-6 godzin i jest męczące. Mam nadzieję że macie jakiś nocleg po drodze.

My kiedyś wpadliśmy na pomysł zwiedzenia Plitwic w drodze powrotnej z Makarskiej, jechaliśmy bez noclegu i to było przegięcie
karolinaitomek
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolinaitomek » 09.07.2015 09:13

Witamy ;) od dziś mamy wolne i poszukujemy ludzi którzy by nas zabrali ze sobą. Jesteśmy młodym małżeństwem jeśli jesteście chętni zapraszamy do kontaktu tel 788 755 877
ewa-op
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-op » 09.07.2015 12:21

karolinaitomek napisał(a):Witamy ;) od dziś mamy wolne i poszukujemy ludzi którzy by nas zabrali ze sobą. Jesteśmy młodym małżeństwem jeśli jesteście chętni zapraszamy do kontaktu tel 788 755 877

Szukacie wolnych miejsc w samochodzie czy chcecie się dołączyć swoim samochodem do kogoś?
Josh75
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josh75 » 09.07.2015 12:27

my chcemy sie dołączyć:)....wyjazd w nocy z 11 na 12 z okolic Lublina do Ulcinj. trasa słowacja-wegry-chorwacja- czarnogóra
ewa-op
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-op » 09.07.2015 12:56

Josh75 my bardzo chętnie pojechalibyśmy z wami ale jeśli wyjedziemy w środku nocy to właśnie na noc dojedziemy. Bo jednak nasza trasa jest krótsza. I co my my po ciemku zrobimy w obcym miejscu :) Od Dubrownika do Ulcinji jest jednak kilka kilometrów :) . Chyba ,że zmienicie zdanie i zostaniecie z nami na półwyspie . Wtedy możemy jakoś dogadać się z czasem wyjazdu. Ulczinj jest pewnie teraz zatłoczone ,a w Żuljanie spokój i cisza (tak sobie przynajmniej wyobrażam). :) Pozdrawiam.
karolinaitomek
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolinaitomek » 11.07.2015 12:16

Dzieki za zainteresowanie ale już dołączyliśmy do kogoś z tego forum ;) jedziemy jutro także wszystkim udanego urlopu
Poprzednia strona

Powrót do Forumowy auto-stop.

12 lipca południowa Dalmacja - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019