Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zwiedzanie wodospadów KRKA

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 21.06.2018 14:57

W tamtym roku płaciłem kartą za wejście do parku
zimarek
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 27.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) zimarek » 26.06.2018 14:08

Ponieważ nikt nie odpowiedział jednoznacznie na moje wątpliwości to zapytam raz jeszcze, w jaki sposób zobaczyć wszystkie te miejsca w ramach jednego biletu "na wszystkie lokalizacje"?????:
1. Skradinski buk - chciałbym płynąc statkiem tam i z powrotem ze Skradin?
2. Roski slap - czy po pkt 1 mogę pojechać dalej samochodem do https://goo.gl/maps/aspMetm5fyB2
(wiąże się to oczywiście z tym, że granicę parku przekraczam po raz drugi w innym miejscu, a bilet uprawnia chyba tylko do jednorazowego wejścia ??
3. Kapelica na Krki, Brištane - tutaj można chyba dojechać autem i dostać się na wyspę Visovac łódką z: https://goo.gl/maps/F7unZ58M8bK2
4. Burnum - czy dalej również autem mogę podjechać do riun amfiteatru i zaliczyć kolejny punkt widokowy?
https://goo.gl/maps/cv9XBs8iu912
(tutaj znów podobnie jak w pkt 2 musiałbym przekroczyć po raz trzeci granicę parku, ale inaczej chyba nie jest możliwe aby tu się dostać spod wodospadów punktu 1)
Czy ktoś zwiedził wszystkie te miejsca i może napisać czy mój scenariusz jest właściwy??
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.07.2018 14:14

Podpinam się do pytań kolegi
dariobtm
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 01.09.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) dariobtm » 24.09.2019 09:38

Czesc,
Mam pytanie. Wedlug cennika jesli chcialbym tylko poplynac statkiem ze Skradinu do wodospadu Skradinski Buk to tez jest cena 200 kun za osobe dorosla czy moze jest cos taniej ? Pytam, bo nie wiem co to znaczy "bilet na wszystkie miejsca" :)


CATEGORY ENTRANCE FEE
INCLUDES
JAN/FEB/MAR/
NOV/DEC/* APRIL/MAY/OCT JUNE/JULY/AUG/
SEPT
Individual adults All accessible land sites
30.00 kn 100.00 kn
200.00 kn
after 4 pm
150.00 kn
Roški slap 30.00 kn 50.00 kn 100.00 kn
Kistanje, Burnum, Puljane 30.00 kn 40.00 kn 40.00 kn
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Zwiedzanie wodospadów KRKA - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone