Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

żuljana - namiary na kwatery

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008
żuljana - namiary na kwatery

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 18.01.2009 21:19

Poszukuję namiarów na apartamenty w Żuljanie . przejrzałem wszystkie oferty w internecie ale w większości mi nie odpisano poza tym , jest to oferta dość uboga . Może ma ktoś jakieś telefony do właścicieli którzy nie ogłaszają się w necie ?
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 18.01.2009 21:39

Mamy telefon do babki, która prowadzi camping Maslina. Ma też do wynajęcia kilka pokoi w domku i bodajże 2 przyczepy campingowe.
Warunki skromne, ale za to bardzo fajna gospodyni. I raczej nie drogo.
Jeśli jesteś zainteresowany to mogę podać ci na prive.
Babka gada po angielsku, niemiecku i chyba trochę po polsku.
Generalnie b. kontaktowa.
pozdro
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 19.01.2009 10:03

Ok to prosze o namiary mój ades adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl . A w którym miejscu jest ten camping ? Daleko do plaży Vucine ?
Pozdrawiam
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 19.01.2009 10:37

Camping jest po drugiej stronie Zuliany, niż plaża Vucine (jakieś 10-15 minut spacerkiem).
Camping Maslina znajduje się tuż przy wjeździe do Żuliany. Najpierw jest Sunce i tuż przy nim Maslina.
Namiary zaraz wyślę na maila.
No i może kilka zdjęć
:wink:
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 19.01.2009 11:52

Ok ! W takim razie czekam :)
iwonah
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwonah » 17.03.2017 21:56

Witam. Czy ktoś poleci mi jakiś apartament w Żuljanie dla 2 osób?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
żuljana - namiary na kwatery
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone