Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zuljana jakie ceny

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
przybyla
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 02.08.2007
Zuljana jakie ceny

Nieprzeczytany postnapisał(a) przybyla » 02.08.2007 17:18

To moja pierwsza wyprawa do Chorwacji. Znalazłam apartament od 18 sierpnia w Zuljanie. Przy samym morzu, sypialnia, pokój dzienny + aneks kuchenny, wielki taras. 60EUR za dobę wydaje mi się dużo, ale może przesadzam??? Podpowiedźcie jaka cena za taki apartament jest przesadzona, czy te 60 eur to jest dobra cena czy mogłabym znaleźć coś tańszego. Dodam, że będziemy w3 osoby
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.08.2007 17:33

przybyla napisał(a):To moja pierwsza wyprawa do Chorwacji. Znalazłam apartament od 18 sierpnia w Zuljanie. Przy samym morzu, sypialnia, pokój dzienny + aneks kuchenny, wielki taras. 60EUR za dobę wydaje mi się dużo, ale może przesadzam??? Podpowiedźcie jaka cena za taki apartament jest przesadzona, czy te 60 eur to jest dobra cena czy mogłabym znaleźć coś tańszego. Dodam, że będziemy w3 osoby

Troche wysoka cena jak na 3 osoby - jakby nie licząc wychodzi 20 ojro za osobe :idea: . Jeżeli cena jest dla ciebie za duża to lepiej coś poszukaj - znajdziesz spokojnie coś w cenie o wiele niższej. Przykład pierwszy z brzegu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - 30 ojro za 3 osoby, 70 metrów od morza (w tym terminie co jedziesz) + podatek turystyczny
:papa:
przybyla
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przybyla » 02.08.2007 17:37

dziękuje!!!! za linka szczgolnie:)
ja szukam nieporadnie miejsca juz od kilku dni i poki co znalazlam ten za 60 eur
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.08.2007 17:40

przybyla napisał(a):dziękuje!!!! za linka szczgolnie:)
ja szukam nieporadnie miejsca juz od kilku dni i poki co znalazlam ten za 60 eur

jak szukasz coś na Peljesacu to poprzegladaj tą stronkę:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jest tam kilka ciekawych cenowo ofert, nie tylko z Zuljany.
Pozdrav :papa:
przybyla
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przybyla » 02.08.2007 17:42

Bardzo, bardzo dziękuję.
Marzy mi się właśnie Zuljana...ze względu na plaże, ponieważ jedziemy z dzieckiem a w "ciemno" jechać nie chcemy
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 02.08.2007 17:51

To ja z dzieckiem byłbym ostrożny w tej żuljanie. Dwa lata temu tam były zatrucia od sinic w wodzie. Po prostu Zuljana z pięknej wsi stała się znanym kurortem i kanalizacja (czyli szambo do morza i to przy głównej plazy nie wytrzymało naporu ilosci ludzi
No niestety, bo to piękne miejsce
przybyla
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przybyla » 02.08.2007 17:54

hm, to mnie zmartwiles...
a moze polecisz mi jakies mile,spokojne, ladne miejsce na wypoczynek z dzieckiem?
Zuljana wydawala mi sie idealna...
Gregory
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 03.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory » 02.08.2007 18:21

przybyla napisał(a):hm, to mnie zmartwiles...
a moze polecisz mi jakies mile,spokojne, ladne miejsce na wypoczynek z dzieckiem?
Zuljana wydawala mi sie idealna...


Może Borak lub Trstenic.
Jeśli to drugie miejsce, to niestety dużo jeżowców było w lipcu.
verus
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 29.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) verus » 03.08.2007 15:33

Dingac, Borak - rewelacja :!:
Żuljana.... niestety jak jak szybko tam zajrzałem tak szybko wypadłem 8)
przybyla
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przybyla » 03.08.2007 15:40

A dlaczeo powiedz tak szybko wypadłeś? My jeszcze nie byliśmy w Chorwacji i nie wiemy nic:)
verus
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 29.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) verus » 04.08.2007 11:37

Zuljana.. brudna plaża..woda śmierdziała, śmieci, dzieci, ciasno.. Ładnie wygląda tylko na zdjęciu z lutu ptaka. Może trafiłem nie w ten dzień.. Parę km dalej są inne osady - Dingac, Borak, Potocine, Trstenik, Podobuce. Jak dla mnie bez porównania. Do Dingac Borak trzeba trafić na tunel :-) a potem to już same widoki - domy w dole to Borak.

Obrazek

Obrazek
verus
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 29.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) verus » 04.08.2007 11:40

i parę moich zdjęć z okolicy..
forum/viewtopic.php?t=15676
papafaraon
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 26.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) papafaraon » 26.08.2007 21:53

16 sierpnia wróciłem z Żuljany. Byłam tam drugi raz. Za 4-osobowy apartament (2 pokoje, łazienka, kuchnia) + dwie kolacje (ryby, małże) oraz wino domowe pod dostatkiem - płaciłem 48 euro. Aha, jeszcze przepiękny widok na góry, zatokę i morze, aż po Lastovo.

W trakcie kilku wycieczek szukaliśmy miejsca na przyszły rok i za każdym razem, kiedy wracaliśmy i siadaliśmy na balkonie, stwierdzaliśmy, że nie ma piękniejszego miejsca!

Że woda jest lekko słonawa, fakt, ale wyczuwa się to tylko przy herbacie (kawa wychodzi dobra), że dziura, akt, ale pokażcie mi piekniejszą dziurę!

A plaże? To nie tylko portowa, ale Kremena, Vucine - po prostu bajka!
O zachodach słońca nie wspominam.

Za rok też tam pojedziemy.
Pietrek07
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pietrek07 » 27.08.2007 08:21

Byłem tam w pierwszej połowie sierpnia przejazdem. Słyszeliśmy o bardzo ładnej plaży więc chcieliśmy sprawdzić - okolica bardzo ładna ale woda w morzu śmierdząca.
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003
Żuljana

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 27.08.2007 21:14

W tym roku spedziłem w Żuljanie 7 dni w apartamencie nad samym morzem ( 2 pokoje, 2 łazienki, duza kuchnia , taras ,bez TV i klimy, miesiac lipiec, 5 osób 60 euro ). W żuljanie byłem już 3 rok z rzędu, osobiście jestem zauroczony tą miejscowością ( a troche już w CRO w czasie 9 pobytów widziałem ). Plaża miejska faktycznie taka sobie, ale w odległości ok 1 km w obydwie strony plaże są przepiekne. Nie mówiąc o plażach odalonych o 2-3 km . Codzienie chodziłem do odległych plaż np. nieopodal latarni morskiej na wysepce, gdzie nie było zupełnie nikogo.
Zależy co kto lubi. Żulka jest niewątpliwie na topie , o czym świadczy coraz wieksza ilość wczasowiczów, budowane apartamenty, nowy sklep i pełne knajpy.
Tylko w tym roku byłem w kilku miejscowościach na r. makarskiej i średnio mi sie podobało, np Baśka Voda zapchana niemiłosiernie turystami, Podgora podobnie, mjsc Ploce to porazka beton plus dżwigi portowe, ale już w IGRANE czy ZIVOGOSTIE, ZAOSTROGU, DREVNIKU, GRADACU podobało mi się bardziej, ale te wszystkie mjsc są niemal identyczne. Mam nadzieje że nie narażę sie miłośnikom tych przecież pieknych miejsc. Chciałem tylko zauważyć, że rożnie reagujemy na miejsca, nawet na te same miejsce widziane innym razem.
Pozdrawiam wszystkich cromaniaków GAJUS.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone