Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zuljana jakie ceny

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jaceek1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 08.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaceek1 » 28.08.2007 17:37

Ja też byłem w tym roku w Żulianie był to mój drugi urlop spędzony w tej miejscowości a za rok będzie na pewno trzeci :!:
Co do cen apartamentów to przy plaży trzeba dać ok 17 euro za osobę a ciut dale 12 euro.
A co do plaż to są naprawdę czyściutkie i warte polecenia dla rodzin z małymi dziećmi ( w sopocie przy molo jak byłem 3 lata temu to był wielki syf, porozbijane butelki :!: , wszędzie dookoła pety brrr ) Do żuliany można jechać w ciemno a na pewno w informacji turystycznej znajdą jakiś apartament i to taniej niż przez internet. :D :!:
r_tumek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.04.2007
Byłem w Żuljanie w sierpniu

Nieprzeczytany postnapisał(a) r_tumek » 09.09.2007 00:27

Byłem w Żuljanie w sierpniu... generalnie byłem w Mlini za Dubrovnikiem, Żuljana miała być na początku. Zrezygnowaliśmy, bo wszędzie było z Żuljany daleko żeby coś dodatkowo pozwiedzać. - Dlatego wybraliśmy Mlini. W Żuljanie były super owoce morza oraz są super plaże - na typowy stacjonarny wypoczynek z dziećmi - Żuljana jest najlepsza... polecam
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 06.09.2008 16:51

Gajus.ems czy mógłbyś podesłąć namiar na tą kwaterkę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry dzięki.
Patrycja Głowacka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patrycja Głowacka » 06.09.2008 18:55

Ja też bardzo proszę o namiary na apartamenty Papafaraona i Gajusa.ems. Z góry dziękuję :)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
KRIS7
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KRIS7 » 29.10.2008 22:19

zuljana jest superowa..jezdze tam od 7 lat..ale fakt coraz wiecej turystow..i niestety naszych rodakow.. :(
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 30.10.2008 08:27

verus napisał(a):Dingac, Borak - rewelacja :!:
Żuljana.... niestety jak jak szybko tam zajrzałem tak szybko wypadłem 8)


A mógłbyś więcej fotek z tego Borak'a (Borak'u?).
I może kilka słów o tej miejscowości i dokładniej o dojeździe przez tunel.
jeśli można prosić...

pozdro
Dorota Kurek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 26.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorota Kurek » 30.10.2008 22:28

pawlop napisał(a):Gajus.ems czy mógłbyś podesłąć namiar na tą kwaterkę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry dzięki.


Mam prośbę, czy możesz podesłać mi maila otrzymanego od kolegów, którzy polecali Zuljanę, ponieważ nie chce już ich fatygować, a sama pilnie szukam fajnego miejsca na moje pierwsze wakacje w słonecznym krajach.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 14.11.2008 08:30

Patrycja Głowacka napisał(a):Ja też bardzo proszę o namiary na apartamenty Papafaraona i Gajusa.ems. Z góry dziękuję :)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Również proszę o te namiary, pozdrawiam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Patrycja Głowacka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patrycja Głowacka » 14.11.2008 16:31

Ja niestety się nie doczekałam na te namiary:(

No cóż....

Trzeba być cierpliwym:)
papafaraon
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 26.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) papafaraon » 18.01.2009 22:46

Dawno tu nie zaglądałem, dlatego wysłałem dopiero dziś.

Pozdrawiam
Jacek_Do
Croentuzjasta
Posty: 189
Dołączył(a): 28.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek_Do » 31.01.2009 16:24

Witam
W tym roku zamierzam spędzić urlop w miejscowości Zuljana lub Divna,
w dniach od 20.06 do 03.07 dwie rodziny 2+1.
Widzę że parę osób juz tam było. Można prosić o jakieś namiary na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl .
Znalazłem w Zuljanie apartamenty Verdana2 może ktoś był? I może coś więcej powiedzieć.
W Divnie nie znalazłem nic do tej pory.
Jacek
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 19.12.2010 20:56

Witam, czy można prosić o namiary na sprawdzony apartament blisko morza dla 5 osób w Żuljanie lub Boracu ( lub w niedalekiej okolicy ) - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Może tez jakieś fotki, dziękuję i pozdrawiam.
propionat
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) propionat » 30.06.2014 08:50

czy w Zuljanie w sklepie i knajpie istnieje możliwośc placenia kartą ?
gdzie znajdę najbliższy bankomat ? Ston?
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 30.06.2014 08:56

propionat napisał(a):czy w Zuljanie w sklepie i knajpie istnieje możliwośc placenia kartą ?
gdzie znajdę najbliższy bankomat ? Ston?

najbliższy bankomat Janijna, niestety nie pamiętam czy w sklepie można kartą, chyba tak :roll: w knajpie na pewno
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Zuljana jakie ceny - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone