Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zobaczyć osła czyli Tribunj 2015

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hannah
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 29.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hannah » 17.08.2015 22:09

Dawigs napisał(a):
hannah napisał(a):
Dawigs napisał(a):I ja się przyłączę. My z naszym 8-mio latkiem wyruszamy do Tribnunj 15.08.2015. Już nie możemy się doczekać :P

A my z 9 letnią córką w Jadrij od 16.08 :)


Jak tam podróż? My dziś jechaliśmy z Predjamskiego Gradu. Od Crikvenicy zaczeło lać jak z cebra. Ludzie tabunami uciekali z plaż, trzeba było uważać. Potem dobiliśmy do autostrady a tam ograniczenia do 100 a nawet 80-ciu, chociaż raz tak lało że i 60 km/h jechałem z duszą na ramieniu. Teraz w Tribunj pada spokojnie ale jest chłodno.

U nas pierwsza ulewa była już koło Olomunca,następna Wiedeń,Gratz i jazda 60 km/h pózniej przed Svetim Rokiem po przeciwnej stronie autostrady BMW w barierkach roztrzaskane(pewnie wirował w deszczu) i kawałki auta zostały na autostradzie.Pozniej już tylko lepiej znaczy bez deszczu,ale w miarę pogodnie.Wczoraj raz lało raz słonko na przemian z burzą.W nocy i nad ranem też padało,ale od 12 już słonko zaczeło grzać i tak do wieczora.Właśnie wróciliśmy z Sibenika,siedzę na tarasie popijam piwko i oczywiście na CRO.pl :)
marcin1979
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin1979 » 18.08.2015 16:54

A jak sytuacja z kwaterami w Tribunj. Wybieram się pojutrze w ciemno.
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1351
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 18.08.2015 20:55

W dwóch czy trzech miejscach wiadziałem informacje o wolnych apatamanach. Ale dokładnie jakie warunki i cena to nie wiem.

PS.
Zabierzcie coś na komary :evil: .
hannah
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 29.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hannah » 19.08.2015 07:23

Dawigs jest tak jakaś dobra konoba coby dobra pekę robili?Chcemy się wybrać sobota lub niedziela właśnie na pekę.
krystofer
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystofer » 19.08.2015 19:30

Witam alexia.x przepraszam ze nie odpisalem na Twoje pytanie,ponieważ nie zagladalem na strone. Jesli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam. Mój e -mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam. :papa:
alexia.x
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 09.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) alexia.x » 24.08.2015 13:27

krystofer napisał(a):Witam alexia.x przepraszam ze nie odpisalem na Twoje pytanie,ponieważ nie zagladalem na strone. Jesli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam. Mój e -mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam. :papa:


Dziękuję
my już po wakacjach :)
pozdrawiam
zbieg z mordoru
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbieg z mordoru » 24.08.2015 21:35

To przez Was jestem dziś w Tribunj:) Przyjechaliśmy na całkowitym spontanie, ot tak , spakowaliśmy walizki i jesteśmy. Jest fantastycznie.

Aaaaa i to nasz pierwszy raz :)
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1351
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 24.08.2015 21:47

hannah napisał(a):Dawigs jest tak jakaś dobra konoba coby dobra pekę robili?Chcemy się wybrać sobota lub niedziela właśnie na pekę.


Hannah, jakoś umknęło mi Twe pytanie. Gotujemy sami, obiady kupujemy jedynie na wycieczkach. Wyjatek zrobiliśmy w niedzielę i zjedliśmy po sąsiedzku w Movie Resort. Ceny przyzwoite. Zamowiliśmy talerz mięsny na dwie osoby i ledwo go zjedliśmy. Mięsą bardzo dobre. Talerz jest z zapiekanymi ziemniakami takimi sobie. Domówliśmy porcję frytek i mix sałatek. Syn chciał pizzę. Zjadł połowę miał dość. Pizza dobra ale lepszą jedliśmy w Trogirze.
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1351
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 24.08.2015 22:04

zbieg z mordoru napisał(a):To przez Was jestem dziś w Tribunj:) Przyjechaliśmy na całkowitym spontanie, ot tak , spakowaliśmy walizki i jesteśmy. Jest fantastycznie.

Aaaaa i to nasz pierwszy raz :)


Jak tam dzisiejsze wieczorne fale na morzu? :lol:
Pozdrawiamy.
granat
Odkrywca
Posty: 93
Dołączył(a): 25.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) granat » 27.08.2015 12:42

Witajcie,

mógłbym prosić o namiar na apartmenty Plaża? Z góry dzięki
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1351
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 27.08.2015 16:18

granat napisał(a):Witajcie,

mógłbym prosić o namiar na apartmenty Plaża? Z góry dzięki


Na tej stronie w zakładce "kontakt" jest telefon i e-maile.

http://www.dalmacia-apartments.ch/wordpress/?lang=pl
granat
Odkrywca
Posty: 93
Dołączył(a): 25.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) granat » 27.08.2015 16:42

dzięki za szybką odpowiedź, pozdrawiam
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 06.11.2015 10:02

Fajne dzieciaki, osioł odnaleziony, czyli wakacje udane :D
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 06.11.2015 14:15

Moje ulubione Tribunj, zawsze tam wracam z sentymentem i obserwuję jak się zmieniło przez te lata od wojny.
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1351
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 06.11.2015 19:41

sailor-ro napisał(a):Pogoda wczoraj lipna,dzisiaj już jest fajnie:)
Za to pewne "ale" mam do czegoś innego,ale to opiszę po powrocie...
pozdrawiam
M.


Ciekaw jestem co miałeś na myśli. Jeśli możesz proszę podziel się z nam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Zobaczyć osła czyli Tribunj 2015 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone