Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zniżka CCI na campingu NC ULIKA

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kasia25
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 02.08.2010
Zniżka CCI na campingu NC ULIKA

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia25 » 05.03.2012 15:47

witam,


Na internetowej stronie Campingu ULIKA (koło Porecia) w cenniku jest że:

- Członkowie związku CCI ma 10% zniżki.
- W NC Ulika członkowie klubów naturystycznych mają 15% zniżki.


Wie ktoś jak sobie taką zniżkę załatwić? Czy w Polsce istnieje związek CCI - co to w ogóle jest?

Ewentualnie czy można przystąpić do klubu np. "Ulika Club" żeby takową zniżkę otrzymać? Gdzie i jak to można zrobić?

Od co najmniej 5 lat co roku bywamy 10-12 dni na Ulice - i nigdy tego tematu nie zgłębialiśmy... jednak pomyślałam że dlaczego by w tym roku nie spróbować...

Może mi ktoś coś podpowiedziec?
Szczególnie bywalcy tego campingu

pozdrawiam
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 05.03.2012 16:11

Kasia25 napisał(a):witam,
Na internetowej stronie Campingu ULIKA (koło Porecia) w cenniku jest że:
- Członkowie związku CCI ma 10% zniżki.
- W NC Ulika członkowie klubów naturystycznych mają 15% zniżki.

Wie ktoś jak sobie taką zniżkę załatwić? Czy w Polsce istnieje związek CCI - co to w ogóle jest?
Ewentualnie czy można przystąpić do klubu np. "Ulika Club" żeby takową zniżkę otrzymać? Gdzie i jak to można zrobić?
Od co najmniej 5 lat co roku bywamy 10-12 dni na Ulice - i nigdy tego tematu nie zgłębialiśmy... jednak pomyślałam że dlaczego by w tym roku nie spróbować...
Może mi ktoś coś podpowiedziec?
Szczególnie bywalcy tego campingu
pozdrawiam


Tak. Jest taka zniżka. Kartę CCI zawsze kupowaliśmy w na stronie internetowej PZMot za jakieś 50 zeta. Była ważna rok i dawała zniżke oraz ubezpieczenie osobie na którą była wydana oraz całej reszcie pod warunkiem, że podróżowali jednym autem. Wtym roku zerkałem na strone i sa jakies zmiany, porobilo sie sporo tych kart, każdy wariant jest droższy i na dodatek mniej jest w nim zawarte. Trzeba by się było wczytać. Kartę CCI załatwia się korespondecyjnie, ściaga druk, wypełnia, odsyła, placi i czeka na kartę. Duzo campów je respektuje

podczas ostatniego pobytu na tym campie też nam wpadła w ręce ulotka Ulika Club lub coś podobnego. Nie pamiętam dokładnie bo to dawno było ale to jest chyba jakieś zbieranie punktów za wydane u nich pieniądze za pobyty itd. Nie pamiętam

Kupujac karte zawsze ona nam się zwracała, nawet były uszczędności a na dodatek mieliśmy OC od ewentualnych niespodzianek na campie a mając dziecko to różnie bywa :)
Kasia25
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 02.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia25 » 05.03.2012 16:21

No właśnie... te CCI już właśnie zdążyliśmy doczytać, że trzeba wydać 45 zł za kartę + przesyłka żeby ewentualnie coś zaoszczędzić 10%... czy to się opłaca trzeba by policzyć...

Szkoda że ta karta jest praktycznie jednorazowa ;(, bo na kilka lat było by super rozwiązaniem.

Nie mniej ciekawszy jest punkt:
In NC Ulika the members of naturist clubs have a 15% reduction.


Czy członkowie cro.pl też się kwalifikują?;-D

Odnośnie tego ichniego Loyality Club - to raczej jakaś lipa.
1euro = 1 punkt Loyality Club który można wymienić na Euro podczas płacenia np za camping - przeliczynik to 25pt = 1 euro zniżki ;-)
krystian186
Odkrywca
Posty: 106
Dołączył(a): 27.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystian186 » 06.03.2012 09:17

Może warto się zainteresować kartą INF (International Naturist Federation). Jest oddział w Polsce ale nie znam szczegółów.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 13.03.2012 11:23

krystian186 napisał(a):Może warto się zainteresować kartą INF (International Naturist Federation). Jest oddział w Polsce ale nie znam szczegółów.


Raczej nie ma. Jest jakaś Federacja i PODOBNO jak się wykupi u nich członkostwo to jest to respektowane w instytucjach które mają zniżki dla INF. Nie jestem jednak tego pewien, nie sprawdzałem

http://fednat.pl/

Zastanawiający jest pierwszy wyraz w poniższym zdaniu:

"możesz uzyskać specjalny rabat dla członków FNP/INF w Polsce i zagranicą"
wiegal
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 24.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiegal » 13.03.2012 12:14

Ze zniżkami CCI róznie bywa na różnych capingach. 2 lata temu nabyłem taka kartę i okazało się, że zniżkę 10% naliczyli na Węgrzech od całości opłaty. W Chorwacji natomiast zniżka naliczona tylko od osoby.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 13.03.2012 13:03

wiegal napisał(a):Ze zniżkami CCI róznie bywa na różnych capingach. 2 lata temu nabyłem taka kartę i okazało się, że zniżkę 10% naliczyli na Węgrzech od całości opłaty. W Chorwacji natomiast zniżka naliczona tylko od osoby.


Na campach na których bywałem wynikało to bezpośrednio z cennika i uwag pod nim zamieszczonych. Jakby nie było jest to ubezpieczenie OC więc zniżka powinna przysługiwać za osoby. Dawanie na całości oczywiście jest miłe ale jakoś dla mnie nieuzasadnione. Oczywiście jak bym dostał nawet na kasie klimatycznej czy opłacie za prąd to bym się nie zmartwił ale trochę najwyżej zdziwił :)
Kasia25
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 02.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia25 » 14.03.2012 11:11

W tym polskim "stowarzyszeniu" członkostwo kosztuje 45 zł/osoba i ważne jest do końca roku kalendarzowego.
Można przystąpić do niemieckiego stowarzyszenia - wszystko do załatwienia przez internet. Tam koszt wynosi 75 euro/rok.

Więc dla 4 os rodziny wydać należy 180 zł (załóżmy że to polskie stowarzyszenie to nie jest ściema, i karty będą respektowane).

Na campingu uzyskać możemy 15% rabatu - ale tak jak wcześniej pisaliście - na opłatę / od osoby - (nie za parcele/prąd/lodówko box/samochód czy klimatyczne)

Czyli żeby karta się zwróciła trzeba jechać na prawie 3 tygodnie, miesięczny pobyt na campingu sprawił by ewentualne oszczędności...

Mówimy tu o campingu 4*, gdzie za 4 os rodzinę trzeba liczyć 40-45 euro / dobę Bo na tańszych campingach to z pół roku trzeba by mieszkać by coś zaoszczędzić ;-)

jednym słowem lipa :(

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Zniżka CCI na campingu NC ULIKA
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone