Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Znaleźć nocleg pod wieczór w makarskiej na 2 os. 5 wrzesień

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomasz0309
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 24.07.2014
Znaleźć nocleg pod wieczór w makarskiej na 2 os. 5 wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz0309 » 19.08.2014 21:39

Witam :)
W tym roku planuję pierwszy wyjazd do Cro. Niestety autokarem. Chciałbym zapytać bardziej doświadczonych podróżników w te rejony jak wygląda sprawa z szukaniem noclegów w ciemno i to wieczorem.
Autokar przyjeżdza w godz. wieczornych, wysiadamy i co dalej :) Szukać po kartkach, pytać, wołać ?
Generalnie interesuje mnie pokój 2os. z aneksem w Makarskiej. Chyba troszkę późno żeby szukać przez sieć stąd moje wątpliwości czy coś znajdziemy. A może ktoś ma jakiś namiar lub wie czy jest na miejscu jakaś przechowalnia bagażu, chociaż na czas szukania.
W ofercie biur podróży są gotowe oderty, ale po kilku opiniach w sieci chyba nie warto ryzykować i wierzyć w 3/4 piękne zdjęcia obiektu występujące prawie pod szyldem różnych willi.
Pozdrawiam :)
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003
Re: Znaleźć nocleg pod wieczór w makarskiej na 2 os. 5 wrzes

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 19.08.2014 22:23

Cześć.
Jak jest w Makarskiej to nie wiem ale kiedyś szukałem noclegu w Dramalj Crikvenicy około 22 .00 i było ciężko coś znaleźć.
Problem wynikał z godziny szukania, była już noc a wielu gospodarzy nie było w domu lub już spali, gospodynie bały mi się otwierać a widziałem je jak zaglądały przez okno. Chodziłem od domu do domu i pytałem .Po 30 minutach znalazłem , potargowałem się i zostałem. Na drugi dzień idąc na plażę po drodze zobaczyłem wiele tabliczek na domach z informacjami o wolnych miejscach noclegowych. To był początek września czyli ten sam okres co Wasz , ja przyjechałem samochodem po całodziennej podróży z Polski.
Makarska to duża miejscowość więc powinieneś w miarę szybko coś znaleźć. Może zauważysz naganiaczy ( o tej porze ciężko będzie) , idź w kierunku portu i pytaj po domach , patrz czy gdzieś nie pisze o wolnych pokojach , im później tym gorzej ale powinieneś coś znaleźć.
Powodzenia :D
tomasz0309
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 24.07.2014
Re: Znaleźć nocleg pod wieczór w makarskiej na 2 os. 5 wrzes

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz0309 » 20.08.2014 06:44

A orientujecie się jaka jest popularność studia na 2 os. z kuchnią?
Czytałem, że jest sporo apartamentów na 2+1 lub więcej osób, ale konkretnie interesuje mnie pokój z aneksem, gdyż jadę tylkoi z dziewczyną. W cenie 30 E powionienem coś znależć?
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003
Re: Znaleźć nocleg pod wieczór w makarskiej na 2 os. 5 wrzes

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 20.08.2014 08:10

tomasz0309 napisał(a):A orientujecie się jaka jest popularność studia na 2 os. z kuchnią?


Czytałem, że jest sporo apartamentów na 2+1 lub więcej osób, ale konkretnie interesuje mnie pokój z aneksem, gdyż jadę tylkoi z dziewczyną. W cenie 30 E powionienem coś znależć?


Ogólnie apartamentów typu studio jest zdecydowanie mniej niż tych 2+1. We wrześniu za 30 euro bez problemu znajdziesz kwatery. Nie przejmuj się tym, że znajdziesz apartament 2+1 czy nawet 2+2 , powiesz gospodarzowi, że 30 eurasów to jest dla Ciebie maksymalna cena i tyle. Ja w tym okresie mieszkałem w apartamentach typu studio lub 2+1 lub 2+2 a płaciłem za 2 osoby - już jest trochę po sezonie.
tomasz0309
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 24.07.2014
Re: Znaleźć nocleg pod wieczór w makarskiej na 2 os. 5 wrzes

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz0309 » 20.08.2014 08:17

Dzieki wielkie za porady :)

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Znaleźć nocleg pod wieczór w makarskiej na 2 os. 5 wrzesień
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone