Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Znalazłem miejsce na ziemi :) Vrbnik i jego plaże.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 23.01.2011 21:28

asiah napisał(a):
woka napisał(a):
alusw napisał(a):Miasteczko spokojne(mało turysów) i bardzo małe CIZICI ....

Żarty sobie z ludzi robisz 8O :twisted:
Cizici to wioska. :!: Kilkadziesiąt domów i sklep.
Spokojne - to prawda. Ja powiedziałbym nudne.


i tu dodam subiektywnie, że wioska niezbyt urokliwa..

Zgoda w 100 %. :lol: ( oczywiście, w moim odczuciu)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 23.01.2011 21:55

MWN napisał(a):Czy bywalcy KRK mogą podać bliższe namiary na kwatery w różnych miasteczkach. Proszę bo raz chcę być w tym regionie.

Jako stały bywalec .... nie dysponuję adresami. Nigdy o tym nie pomyślałem, chyba dlatego, że zatrzymuję się w jednym ulubionym miejscu.

Jednak, tak się jakoś złożyło, że "urzekł" nie jeden obiekt. Super położony, widoki z tarasu bajeczne tzn. na morze, na miasteczko.
Byłem wewnątrz, widziałem, rozmawiałem .... i zdziwisz się ale nawet wódkę z właścicielami piłem. :lol: (ugościli mnie jak "VIP-a"). Mili ludzie.

Jak chcesz być u nich pierwszym Polakiem to masz teraz szansę. Jeżeli dobrze pamietam .... Polaków jeszcze nie gościli, z reguły jacyś Niemcy tam co roku przyjeżdzają. Moim zdaniem- warto.
Nie jest może tanio ( jeżeli dobrze pamietam , w sezonie apart. 4 osoby - 100 euro) ale w zamian mieszkasz w luksusach.

Ja nie skorzytałem ponieważ ..... nie serwują posiłków i apart. nie jest mi potrzebny. Mają w ofercie "studio" ale nadal bez posiłku więc skończyło się na miłej rozmowie i niezłym poczęstunku.

Właściciel obiektu jest zarazem właścicielem łajby wycieczkowej "Tajana".

pzdr.

http://www.zuzic-krk.com/hr/index.html
Jak zauważam, strona nie jest na bieżąco aktualizowana. Budynek architektonicznie ten sam tylko cały pomalowany na kolor czerwony ( ale w sumie "niegłupi" ten kolor) Gdzieś mam zdjęcie. .... w razie potrzeby- poszukam.
alusw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 76
Dołączył(a): 12.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alusw » 23.01.2011 22:12

woka napisał(a):
asiah napisał(a):
woka napisał(a):
alusw napisał(a):Miasteczko spokojne(mało turysów) i bardzo małe CIZICI ....

Żarty sobie z ludzi robisz 8O :twisted:
Cizici to wioska. :!: Kilkadziesiąt domów i sklep.
Spokojne - to prawda. Ja powiedziałbym nudne.


i tu dodam subiektywnie, że wioska niezbyt urokliwa..

Zgoda w 100 %. :lol: ( oczywiście, w moim odczuciu)

4-sklepy,2-knajpki,1-pizeria,masaże błotne gratis a jak trafiłem na 2 Polaków ze Śląska to nudny był ale powrót do domu .Żeby w Polsce tak wyglądały wioski
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 23.01.2011 22:32

alusw napisał(a):
woka napisał(a):
asiah napisał(a):
woka napisał(a):
alusw napisał(a):Miasteczko spokojne(mało turysów) i bardzo małe CIZICI ....

Żarty sobie z ludzi robisz 8O :twisted:
Cizici to wioska. :!: Kilkadziesiąt domów i sklep.
Spokojne - to prawda. Ja powiedziałbym nudne.


i tu dodam subiektywnie, że wioska niezbyt urokliwa..

Zgoda w 100 %. :lol: ( oczywiście, w moim odczuciu)

4-sklepy,2-knajpki,1-pizeria,masaże błotne gratis a jak trafiłem na 2 Polaków ze Śląska to nudny był ale powrót do domu .Żeby w Polsce tak wyglądały wioski

Padłem 8O
Skoro dla Ciebie jest to fajne miejsce .... to niech już tak Ci pozostanie. Fajnnnne jest :wink:
alusw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 76
Dołączył(a): 12.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alusw » 23.01.2011 22:59

woka napisał(a):
alusw napisał(a):
woka napisał(a):
asiah napisał(a):
woka napisał(a):
alusw napisał(a):Miasteczko spokojne(mało turysów) i bardzo małe CIZICI ....

Żarty sobie z ludzi robisz 8O :twisted:
Cizici to wioska. :!: Kilkadziesiąt domów i sklep.
Spokojne - to prawda. Ja powiedziałbym nudne.


i tu dodam subiektywnie, że wioska niezbyt urokliwa..

Zgoda w 100 %. :lol: ( oczywiście, w moim odczuciu)

4-sklepy,2-knajpki,1-pizeria,masaże błotne gratis a jak trafiłem na 2 Polaków ze Śląska to nudny był ale powrót do domu .Żeby w Polsce tak wyglądały wioski

Padłem 8O
Skoro dla Ciebie jest to fajne miejsce .... to niech już tak Ci pozostanie. Fajnnnne jest :wink:

nie pisałem żę fajne tylko spokojne a MWN nie ma 20 lat i nie szuka gwaru tylko spokoju więc mu napisałem że miejscowość spokojna
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 24.01.2011 08:40

a ja tak i tak jestem za Baśką jadąc we wrześniu można spokojnie rozłożyć sie na plaży bez szukania miejsca i tłumy jakby troszke mniejsze :D pozdro
fumarek
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fumarek » 03.02.2011 17:21

A jak wygląda komunikacja miejsca na wyspie.Czy z miasta do miasta można podróżować busem??
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 11.02.2011 08:00

czy busem można podróżować to Ci nie powiem bo jeżdziłem cały czas autem :P ale to kurorty na tyle rozwinięte że powinny byc busy.pozdro :)
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 11.02.2011 10:15

nie pisałem żę fajne tylko spokojne a MWN nie ma 20 lat i nie szuka gwaru tylko spokoju więc mu napisałem że miejscowość spokojna


Jak bardzo się cieszę, że każdy wie (lepiej) co mi (MWN) jest potrzebne; ale nikt mi nie dogodzi bo lubię wszystko: spokój i głośną muzykę byle nie prymitywne disco lub techno (chyba że takie ambient). Dlatego jadę na miesiąc a nocować będę w 7 miejscowościach, a to mi gwarantuje mieszankę
wrażeń i na pewno brak nudy. A jeszcze do tego chcę wejść na choćby 2 górki, a jak dobrze pójdzie i na 3.

Pozdrawiam. piszcie dalej zawsze cieszą mnie różnorodne uwagi, tak mnie intrygują, że próbuję sprawdzić je osobiście.

A co do wieku - zgadza się!
zbig99
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 451
Dołączył(a): 31.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbig99 » 28.03.2011 09:47

Wyspa KRK jest OK...

ale nie macie może namiarów na mniej zaludnione plazy żwirkowe na tej wyspie?
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 28.03.2011 10:46

Jest cały osobny wątek, nawet kilka o Krk; można wyszukać. Ale jednaki zawsze najlepiej samemu pochodzić parę kilometrów w jedną lub drugą i przekonać się samemu. Tak sam odkrywam miejsca, gdzie ludzka noga rzadko sięga i satysfakcja jaka jest! Trochę mocne buty do chodzenia po skałkach, trochę odwagi i znajdziesz Twój raj na ziemi.

zajrzyj np. tu http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=697216#697216
zbig99
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 451
Dołączył(a): 31.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbig99 » 28.03.2011 11:09

[quote="Bahama"]W sobotę 3 lipca naszym oczom ukazał się piękny Vrbnik ! Jedno z najciekawszych miejsc jakie widziałem w Chorwacji :)

! Vrbnik Czystość wody na każdej plaży w Vrbniku przedstawia się tak: cudowna !

Super miejsce... a możesz podać mi kilka namiarów na apratamenty w rejonie tej pieknej plaży?

8)
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 30.03.2011 21:53

zbig99 napisał(a):
Super miejsce... a możesz podać mi kilka namiarów na apratamenty w rejonie tej pieknej plaży?



Plaża Potovośce - 5 km od Vrbnika


Tam nie ma żadnych zabudowań, dojazd w zasadzie tylko autem z dowolnego apartamentu w Vrbniku. No może z ulicy Grohot byłoby najbliżej, ale ona jest bardzo długa i nie za bardzo dogodna na wynajęcie apartamentu. Wyjście: wynając aprt w Vrbniku, na Potovośce dojeżdżać.
cuciola
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 24.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cuciola » 20.07.2011 22:36

Czy w tym roku Dni Wina odbeda sie w tych samych datach jak rok temu? Warto zwiedzic Vrbnik wlasnie w tych dniach czy lepiej przyjechac gdy nie ma tlumow?
olenia
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olenia » 14.10.2014 09:18

czesc,

znalazlam twoj post i nawet juz pisalam do tych apartamentow.Tylko sam dom wyglada z zewnatrz nieciekawie a moze to moje zludzenie?Wlascicielka miła ,miejsce super tylko wyslij prosze jakies zdjecia z okolicy domu jesli masz albo powiedz czy sam dom byl ok?n azdjeciach troche balagan...
z gory dzieki
ola
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Znalazłem miejsce na ziemi :) Vrbnik i jego plaże. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone