Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Znad fjordów do Jadranu

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10866
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 31.03.2015 21:16

"węży" bym nie odwiedził, ale ogólnie Zadar jak najbardziej, choć tylko na chwilkę
mimo wszystko zazdroszczę tej dłuuugiej trasy powrotnej, choć powrót do pracy nie jest wtedy najprzyjemniejszy...
Misiek78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 264
Dołączył(a): 06.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misiek78 » 31.03.2015 21:57

ASIULA HK napisał(a):
Misiek78 napisał(a):Już planuję tegoroczny wypad, teraz wyspa Murter


Realizacji planów :papa:


Asiula dziękuję, na pewno będą zrealizowane, tylko w jakiej formie... na razie wiem że od 11 robimy z synem kurs nurkowy :D a potem się zobaczy :D
Misiek78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 264
Dołączył(a): 06.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misiek78 » 31.03.2015 22:08

te kiero napisał(a):"węży" bym nie odwiedził, ale ogólnie Zadar jak najbardziej, choć tylko na chwilkę
mimo wszystko zazdroszczę tej dłuuugiej trasy powrotnej, choć powrót do pracy nie jest wtedy najprzyjemniejszy...


Te kiero węże tez były ciekawe i za szybą :D najgorszy był powrót do pracy zaraz po przyjeździe zawsze staramy się tę trasę rozłożyć żeby nie jechać praktycznie z Cro do Norwegii jednak męczy, kilka lat temu wyszło tak że żonka miała jeszcze egzamin na prawko w dzień wyjazdu, ze szczecina wyjechaliśmy koło piętnastej, w domu w norge byliśmy po szóstej rano, a na siódmą już byłem sto kilometrów od domu w pracy :D wracałem od stacji do stacji wiadro kawy pękło :mrgreen:
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 31.03.2015 22:45

Miśku - fajnie to opisałeś - lekko, rodzinnie, ciepło :D
Miło się czytało i miło zaglądało w stare kąty, zwiedzone wcześniej :D

Odległości naprawdę nie zazdroszczę - choć widoków w początkowej części trasy jak najbardziej :)
Podziwiam, za miłość do CRO, bo to chyba to cię taki kawał gna :) I niech mi mój ślubny jeszcze raz, coś wspomni, że "daaaaleeeko" wynalazłam kwaterę, to go odeślę do Twojej relacji - dodam, że mieszkam przy samiutkiej czeskiej granicy, do wlotu na A1 mam 6 czy 7 km... ;)

I ciekawa jestem tej wystawy gadów w Zadarze - nie wiesz, czy to było jednorazowe, czy to coś stałego/cyklicznego? Bo my lubimy takie zwierzaczki :)
A że blisko Zadaru tym razem lądujemy, to mam w planach nasłuchać się organów i przede wszystkim Pozdrav Suncu zobaczyć, bo pałętaliśmy się po Zadarze za dnia tylko, nie czekając do zmierzchu :)
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 31.03.2015 22:57

Podziwiam Przemek!
Za jednym zamachem do Szczecina!!!
A tak na marginesie pozdrawiam ze Szczecina i mam nadzieję, że odpocząłeś chwilkę w moich okolicach...
Na zbliżające sie wakacje życzę duuuużo słońca!
Misiek78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 264
Dołączył(a): 06.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misiek78 » 31.03.2015 23:11

Natko bardzo się cieszę że podobała ci się moja relacja :D jeżeli chodzi o wystawę gadów to była ona tymczasowa ale jeżeli będziecie w Zadarze i będzie to na pewno nie przegapisz, sporo plakatów z informacją.
Trasę zawsze planuję tak żeby zawsze się zatrzymać w jakimś ciekawym miejscu i coś zobaczyć nowego, nie dłuży się tak, w tym roku może oceanarium w Kopenhadze :D

Bartek dzięki :D nie bardzo odpocząłem, tylko jeden dzień i głównie na zakupach spędzony, ale wcześniej wypoczywałem i to dużo w Szczecinie :D
A jakie twoje okolice bo moje to Gontyny i Niebuszewo :wink:
Pozdrawiam
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 31.03.2015 23:20

Przemek - to zmieniają się oblicza Twojej okolicy w Szczecinie (powoli, ale jednak troszkę...)
Moje to Pogodno i Wołczkowo koło Głębokiego...
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.04.2015 12:37

Respect za kilometry. 8O
Masz chłopie rozmach.... :lol:
Misiek78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 264
Dołączył(a): 06.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misiek78 » 01.04.2015 16:03

Anakin dzięki
szkoda tylko że w jeden miesiąc robię prawie połowę rocznego limitu kilometrów :D
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Znad fjordów do Jadranu - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone