Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

zna ktos ten apartament w Tucepi ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006
zna ktos ten apartament w Tucepi ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 06.01.2014 16:50

jak w temacie, rozważam jego wynajęcie,był ktoś -prosze o opinie

Zgodnie z regulaminem link usunięto :idea:
Janusz Bajcer
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 06.01.2014 17:01

Jest zakaz linkowania...
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 06.01.2014 17:04

rodaivuk napisał(a):Jest zakaz linkowania...


Jest to samowola na Forum.
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 06.01.2014 18:12

jara napisał(a):
rodaivuk napisał(a):Jest zakaz linkowania...


Jest to samowola na Forum.


no to super....
szukam info o apartamencie w Tucepi na ul.Kamena 52 - Jasna Slimic
to teraz, po tej informacji każdy z czytajacych temat najpierw poszuka na google tego lokum a potem odpowie,,
żenada
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 06.01.2014 18:22

Kacper111 napisał(a):
jara napisał(a):
rodaivuk napisał(a):Jest zakaz linkowania...


Jest to samowola na Forum.


no to super....
szukam info o apartamencie w Tucepi na ul.Kamena 52 - Jasna Slimic
to teraz, po tej informacji każdy z czytajacych temat najpierw poszuka na google tego lokum a potem odpowie,,
żenada


Nie do Ciebie był mój wpis, Kacper. Chodzi o działania userów - vide wpisy rodaivuk w "Żalach..." - i brak reakcji na nie. A linków nie można podawać, przynajmniej tak był :smo:
Ostatnio edytowano 06.01.2014 18:24 przez jara, łącznie edytowano 1 raz
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 06.01.2014 18:23

Kacper111 napisał(a):
jara napisał(a):
rodaivuk napisał(a):Jest zakaz linkowania...


Jest to samowola na Forum.


no to super....
szukam info o apartamencie w Tucepi na ul.Kamena 52 - Jasna Slimic
to teraz, po tej informacji każdy z czytajacych temat najpierw poszuka na google tego lokum a potem odpowie,,
żenada

Jeśli nie pasuje taki zapis regulaminu to po co go podpisywałeś? Tak ktoś wymyślił i tak jest. Zawsze możesz zgłosić swoje uwagi tu:
zale-opinie-zgloszenia-i-komentarze-t43833.html?hilit=%C5%BCale
Pozdrawiam.
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 06.01.2014 21:24

rodaivuk napisał(a):
Kacper111 napisał(a):
jara napisał(a):
rodaivuk napisał(a):Jest zakaz linkowania...


Jest to samowola na Forum.


no to super....
szukam info o apartamencie w Tucepi na ul.Kamena 52 - Jasna Slimic
to teraz, po tej informacji każdy z czytajacych temat najpierw poszuka na google tego lokum a potem odpowie,,
żenada

Jeśli nie pasuje taki zapis regulaminu to po co go podpisywałeś? Tak ktoś wymyślił i tak jest. Zawsze możesz zgłosić swoje uwagi tu:
zale-opinie-zgloszenia-i-komentarze-t43833.html?hilit=%C5%BCale
Pozdrawiam.

serdecznie dziekuje za okazana pomoc,twoj post byl niezbedny ,zadzisz
:sm: :sm:
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 06.01.2014 21:25

Kacper111 napisał(a):
jara napisał(a):
rodaivuk napisał(a):Jest zakaz linkowania...


Jest to samowola na Forum.


no to super....
szukam info o apartamencie w Tucepi na ul.Kamena 52 - Jasna Slimic
to teraz, po tej informacji każdy z czytajacych temat najpierw poszuka na google tego lokum a potem odpowie,,


Na google szukać nie muszę :wink: Jasna Šimić to właścicielka "naszych apartmanów"z 2008 roku 8)

Jakich informacji poszukujesz :?:
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 07.01.2014 16:15

witam serdecznie
ciekaw jestem waszej opinii o samych gospodarzach villi gdyz z doświadczenia wiem ze fajni ludzie to połowa udanego urlpu, napiszcie też czy zdjecia pokoi umieszczone w necie odpowiadaja wyglądowi na miejscu,
ciekaw tez jestem plaży w poliżu villi, czy jest ona bardzo zatłoczona w sierpniu i czy są w niedalekiej odległości zatoczki by nie dzielic plazy z innymi, pozdrawiam
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 07.01.2014 21:47

Jak już kiedyś pisałem w wątku o Cleopatrze, jeszcze nigdy nie trafiliśmy na niemiłych gospodarzy. Znaczy to, że Państwo Šimić to również sympatyczni ludzie :D Ciężko porównać ich z El-Wahschami, bo Ci są zupełnie wyjątkowi, ale też fajni. Jasna instruowała nas gdzie warto iść, co zobaczyć, gdzie zjeść. Jej mąż natomiast miał swoją łódeczkę z silnikiem. Można było z nim popływać po okolicy, raniutko wypłynąć na rybki. Jednak największym ich atutem była... własna winiarnia w Gornym Tučepi :mrgreen: Sama wioska jest warta zobaczenia mimo, że mocno pod górę, a wizyta w winiarni.... :oczko_usmiech: tym bardziej, że gospodarze tam bardzo.... gościnni są :wink:
Pokoje, widząc po zdjęciach przeszły przebudowę i zmianę wyposażenia, choć jak byliśmy też było w porządku. Minusem był brak miejsca na jakieś grillowanie ale może coś się zmieniło w tej kwestii. Plusem zaś lokalizacja parkingu jeśli używasz samochodu podczas urlopu, ponieważ nie trzeba w razie potrzeby przejeżdżać przez nadmorski deptak. Natomiast jeśli chodzi o plaże, to cóż, Tučepi to.... jedna długa plaża :roll: W tej okolicy już na szczęście nieco luźniejsza ale nie znaczy to, że całkiem luźna :roll: Z zatoczkami też jest troszkę kłopot. Można niby udać się w stronę Podgory i przy odrobinie szczęścia znaleźć swój zakątek, ale po drodze niestety trzeba minąć sporo osób z gołymi fajfusami :roll: :evil:


Pozdrawiam :papa:
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 07.01.2014 22:33

dzieki za szybie info
krzysiek_78
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 02.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek_78 » 07.01.2014 23:01

Witam,
byliśmy w tym domu w 2012 roku.. Zajmowaliśmy apartament na parterze, ale mieliśmy okazję obejrzeć pokój również na górze, który akurat był wolny.Pokoje dokładnie takie jak na zdjęciach,czyściutko.Do plaży 2 minuty baaardzo wolnym krokiem.Parking blisko, ale nie pod samym domem, trzeba przejść przez ulicę. Ogólnie dom jest położony przy jadrance, ale chyba w większości apartamentów okna nie wychodzą na tą stronę, tylko na morze. U nas jeden pokój miał okno jednak na drogę, ale absolutnie nie przypominam sobie, żeby to przeszkadzało. Byliśmy końcem czerwca, więc nie było tłoku na plaży, nie wiem niestety jak w sierpniu.....My osobiście byliśmy bardzo zadowoleni.pozdrawiam :)
inka 777
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) inka 777 » 12.01.2014 22:25

Możesz napisać ile płaciliście za ile osób i w jakim miesiącu
inka 777
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) inka 777 » 07.02.2014 10:44

Witaj Kacper możesz napisać czy zarezerwowałeś apartament u państwa Śimić, ile płacisz?
cap45
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) cap45 » 18.02.2015 14:27

Moja opinia jest trochę ... inna...
Właścicielka jest rzeczywiście miła i do tego faktu uwag nie mam.
Oto uwagi dot. apartamentów:
- budynek położony tyłem zaraz przy Jadrance (nam to nie przeszkadzało),
- do plaży bardzo blisko,
- dojazd do budynku bardzo utrudniony i możliwy zasadniczo tylko od strony Jadranki,
- parking - katastrofa. Właściciele wskazali nam do parkowania kawałek łąki (nie wiem jak to nazwać) po drugiej stronie ulicy i zamykanej na łańcuch. Dla auta to duże ryzyko - rysujące gałęzie drzew, szkło, wystające skały z ziemi. Wciąż się bałem, że coś uszkodzę.
- same apartamenty wyposażone na poziomie podstawowym. Oczywiście można powiedzieć, że jednemu to nie przeszkadza, ale innym może tak... Apartament na parterze nie ma żadnych widoków, bo działki są małe, a obok stoi kawałek betonowego i nieskończonego domu, który zasłania cały widok. Aby coś widzieć, sugeruję min. I piętro. Na I piętrze kuchnia zrobiona na ... balkonie o powierzchni ok 1-1,5 m kw. W budynku niby jest WIFI, ale tak słabe, że częściej raczej nie działało...
Uwagi co do samej miejscowości:
- uczciwie mogę polecić - ładny deptak na długości ok 3 km - jest gdzie pójść na spacer, długa i dość szeroka plaża - też pozytyw. Mam wrażenie, że Tucepi jest dużo spokojniejszą miejscowością od Makarskiej.
Reasumując - miejscowość mogę spokojnie polecić, ale apartament wybrałbym o wyższym poziomie...
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
zna ktos ten apartament w Tucepi ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone