Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zipline w Omišu

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4589
Dołączył(a): 03.04.2014
Zipline w Omišu

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 04.04.2014 18:20

Witam wszystkich Cromaniaków, do grona których właśnie dołączyłam.
Wybieram się w czerwcu do Omišu. Szukałam w internecie informacje na temat atrakcji w tym rejonie i trafiłam na coś, co nazywa się Zipline. Opisy i filmy na YouTube wyglądają zachęcająco, ale niestety nie znalazłam nic w języku polskim. Jeśli ktoś z Was brał udział w tej zabawie, to proszę o jakieś informacje.
Ostatnio edytowano 29.07.2014 16:48 przez megidh, łącznie edytowano 2 razy
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Zipline w Omis

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.04.2014 14:14

megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4589
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: Zipline w Omis

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 05.04.2014 18:50

Dzięki za podpowiedź, ale z tłumacza już skorzystałam i wiele się w ten sposób dowiedziałam.
Cena za taką imprezę, to 50 euro od osoby. W ciągu dnia są trzy grupy. Czas przeznaczony na jedną grupę to ok. 4 godzin. Grupy liczą maksymalnie po 15 osób. Zbiórka w Omisu (są też grupy ze Splitu). Długość zjazdu 2100 metrów. Zjazd podzielony jest na 8 odcinków, z czego pierwszy najdłuższy ma 700m. Dwa ostatnie odcinki przebiegają nad rzeką Cetiną.
Natomiast ja chciałabym poznać wrażenia osób, które uczestniczyły w tej zabawie. Przed zjazdem jest ponoć krótkie szkolenie, więc ciekawi mnie sposób jego przeprowadzenia.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Zipline w Omis

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.04.2014 19:56

Na forum jest sporo relacji - ale nie czytałem o tej atrakcji.
Może ktoś opisywał, tyko nie trafiłem na ten opis.
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4589
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: Zipline w Omis

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 05.04.2014 20:16

Jak się zdecyduję na Zipline (a będę w Omišu w czerwcu), to napiszę relację.
Ostatnio edytowano 29.07.2014 16:49 przez megidh, łącznie edytowano 1 raz
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4589
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: Zipline w Omis

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 01.07.2014 14:29

dhmegi napisał(a):Jak się zdecyduję na Zipline (a będę w Omišu w czerwcu), to napiszę relację.


Zdecydowałam się na ZipLine i tak jak obiecałam, napisałam relację z udziału w tej zabawie. Zapraszam do poczytania i obejrzenia filmu.

Omiš: ZipLine

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone