Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zima na Hvarze.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13060
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 29.01.2011 11:43

kaszubskiexpress napisał(a):Mysza napisałaś, że za dwa tygodnie będziecie testować Hotel w Grazu, w drodze do Makaraonii, a potem Francja, więc dlaczego relacja dopiero zimą :?:

Bardzo interesuje mnie relacja z wybrzeża Francji, bo jest w planach.


Za dwa tygodnie przetestuję Oekotel w Salzburgu, w drodze do Makaronii :D
Apatrament mamy we Włoszech, ale blisko granicy z Francją i dlatego mamy w planach trochę tam pojeździć :D
Relacja będzie tej zimy :wink:

Latem to ja się w zdrady nie bawię :wink: i będzie Cro :lol:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 29.01.2011 11:49

Ok, dzięki.
bl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 06.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bl » 29.01.2011 12:09

Jest tuż przy ruchliwej drodze, co w upalne dni (i braku klimatyzacji) raczej wyklucza (albo poważnie utrudnia) odpoczynek. A nie tego oczekiwałbym po całym dniu jazdy. Poza tym - obsługa kuchni jakaś taka mało sympatyczna była. I wreszcie - może tak pechowo trafiliśmy, ale akurat tej samej nocy co my nocowały w hotelu jakieś straszne zakapiory; mało sympatycznie było...
lillylive
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 13.03.2011
Mysza73

Nieprzeczytany postnapisał(a) lillylive » 03.08.2011 22:12

Super relacja i fotki! Rozwazam wyjazd do Cro w pierwszej połowie lutego 2012 dokładnie na KRK,tylko obawiam sie ze może tam nie być tak słonecznie jak np na Hvar.Czy był ktoś może z forumowiczów w lutym na wyspie KRK(Baśka)?
janlewbr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 197
Dołączył(a): 13.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) janlewbr » 21.09.2011 21:38

No może coś o nartach i mamija makoronii apertmanii ! :lol:
luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1510
Dołączył(a): 19.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 21.09.2011 22:19

Ale super relacja!
Zima w Cro - świetny pomysł! Powiedz proszę, czy zimą również unosi się w powietrzu ten jedyny i niepowtarzalny zapach Chorwacji, pochodzący chyba od drzew iglastych?
Jestem pod olbrzymim wrażeniem - takie zimowe wspomnienie letnich wakacji. Super sprawa - w końcu temperatura, która akceptuję i nie trzeba odbijać się od turystów, cisza, spokój... Dubrownik bez tłumów - naprawdę zazdroszczę :D :D :D
Pozdr.
Łukasz
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13060
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 22.09.2011 08:51

luk006 napisał(a):Ale super relacja!
Zima w Cro - świetny pomysł! Powiedz proszę, czy zimą również unosi się w powietrzu ten jedyny i niepowtarzalny zapach Chorwacji, pochodzący chyba od drzew iglastych?
Jestem pod olbrzymim wrażeniem - takie zimowe wspomnienie letnich wakacji. Super sprawa - w końcu temperatura, która akceptuję i nie trzeba odbijać się od turystów, cisza, spokój... Dubrownik bez tłumów - naprawdę zazdroszczę :D :D :D
Pozdr.
Łukasz


Miło, że dogrzebałeś się do mojej zimowej relacji :D

Co do zapachu, to nie pamiętam :oops: , ale jest cudownie :hearts:
Hvar był naszą drugą zimową wyprawą do Cro, więc już wiedziałam czego się spodziewać.
Ale gdy jechaliśmy pierwszy raz
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=22208
to wtedy to był lekki szok :wink:
A pustki wszędzie, w Dubrowniku szczególnie, są super, można spokojnie połazić, popatrzeć ...


No i obejrzałam sobie i mnie znowu naszło na zimowy wyjazd :oops:
Muszę coś wykombinować :wink:

Pozdrawiam :papa:
luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1510
Dołączył(a): 19.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 22.09.2011 21:01

Super relacja.
Urzekły mnie te pustki, spokój - poprostu totalny kontrast w porównaniu do lata. Przperaszam za porównanie ale to jest niczym sen :D - niby jesteś w dokładnie tym miejscu, które doskonale znasz ale jednak wszystko jest totalnie inne: temperatura, przyroda, ludzie (a w zasadzie ich brak) itp. Jednym słowem: niesamowite :!:
Przyznam, że chyba "zasiałaś" we mnie ziarno, które może zaowocuje zimowym wyjazdem do Chorwacji :D .
Przy okazji pozwolę sobie zapytać - jakie są koszty wynajmu kwatery w lutym?
Z innej beczki - Lancia Kappa była użytkowana również i w mojej rodzinie - przez kilka lat, był to samochód nie do zdarcia. Ale jak już się zaczął psuć... :twisted:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13060
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 23.09.2011 08:01

luk006 napisał(a):Super relacja.
Urzekły mnie te pustki, spokój - poprostu totalny kontrast w porównaniu do lata. Przperaszam za porównanie ale to jest niczym sen :D - niby jesteś w dokładnie tym miejscu, które doskonale znasz ale jednak wszystko jest totalnie inne: temperatura, przyroda, ludzie (a w zasadzie ich brak) itp. Jednym słowem: niesamowite :!:
Przyznam, że chyba "zasiałaś" we mnie ziarno, które może zaowocuje zimowym wyjazdem do Chorwacji :D .
Przy okazji pozwolę sobie zapytać - jakie są koszty wynajmu kwatery w lutym?
Z innej beczki - Lancia Kappa była użytkowana również i w mojej rodzinie - przez kilka lat, był to samochód nie do zdarcia. Ale jak już się zaczął psuć... :twisted:


Koszty kwatery duuuuuuże mniejsze niż latem, za ten na Hvarze płaciliśmy chyba 20 albo 25 euro za dzień. Ale koniecznie trzeba dopytać o ogrzewanie, bo jednak w nocy jest chłodno.
Ja w tym roku ferie zimowe raczej odpuszczam (mamy w I terminie - od połowy stycznia :twisted: ), ale kombinuję coś z Wielkanocą :wink: .
I chyba nie Chorwacja, bo dziecko się buntuje, że tylko Chorwacja i Chorwacja (chyba jej się troszkę w główce poprzekręcało :roll: ).
No ale idąc na kompromis, podobnie jak w ubiegłym roku, obiorę italiański kierunek :wink: . Już zrobiłam rozpoznanie terenu i nie zapeszając, może się uda :P .


A co do Lancii, to bardziej chyba była wina mechanika niż auta, bo ciągle było to samo robione :roll: .
No ale efekt był taki, że rozstaliśmy się i z mechanikiem i z Lancią.
:papa:
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 16.04.2012 17:16

nietypowa lecz urocza relacja... że też nigdy nie pomyslałem aby zimę spedzić np. w Chorwacji :D :D
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13060
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 17.04.2012 19:50

mariusz_77 napisał(a):nietypowa lecz urocza relacja... że też nigdy nie pomyslałem aby zimę spedzić np. w Chorwacji :D :D


Fajnie, że Ci się podobało :P
Zima w Cro jest naprawdę fajna i bardzo kolorowa :P
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 24.04.2012 20:08

mysza73 napisał(a):


Obrazek


Witaj mysza73 :papa:
Bardzo fajna fotorelacja :D - a powyższe zdjęcie mnie zauroczyło...
Pozdrawiam.
lechiti
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 09.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechiti » 26.08.2014 10:26

A nam chodzi po głowie Boże Narodzenie na Hvarze... macie może jakieś kwatery, które można by polecić na zimową porę?
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13060
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 26.08.2014 10:38

lechiti napisał(a):A nam chodzi po głowie Boże Narodzenie na Hvarze... macie może jakieś kwatery, które można by polecić na zimową porę?

Myślę, że tu możesz się za apartmanem rozejrzeć, ale trzeba o ogrzewanie dopytywać :wink: ,
a pomysł bardzo dobry :D :papa: .
lechiti
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 09.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechiti » 26.08.2014 12:07

dzięki! zerknę.. tak nas jakoś nosi.. zawsze lato i lato.. a czemu nie choinka? :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Zima na Hvarze. - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone