Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zima na Hvarze.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Iza&Krzysiek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 117
Dołączył(a): 10.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza&Krzysiek » 15.02.2010 16:18

ciekawa jestem cd :)
rewelka przed tunelem i za....az sie wierzyc nie chce ;)....jak byscie sie przeniesli w czasie :wink: :wink:

Pozdrawiam Iza :)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.02.2010 16:18

Ciąg dalszy

Tak więc jak już pisałam pierwszy dzień naszego pobytu na wyspie był bardzo słoneczny. Nie wiem jaka była temperatura, bo w apartamencie nie mieliśmy termometru, a samochodem tego dnia nigdzie nie jeździliśmy. Postanowiliśmy zwiedzić miasteczko.
Sućuraj to miasteczko jakich wiele w Chorwacji. Tylko mnie nie spodobał się wszechobecny bałagan :evil:
Na plaży pełno śmieci, butelek po olejach, butów, no ogólnie śmietnik. W uliczkach tez nie wiele lepiej, i jeszcze te stare niejeżdżące samochody.
Pewnie przed sezonem trochę to ogarną, ale ja na miejscu mieszkańców nie chciałabym żyć w takim śmietniku :roll: .
Strasznie mnie to zraziło do Sućuraja.
No ale starałam się nie patrzeć na te śmiecie, tylko na turkusowe morze, góry z ośnieżonymi szczytami na lądzie i na Sv. Ilija, na którego mieliśmy widok z okna. A za nim nasz ulubiony Orebić :hearts:

Tu mieszkaliśmy

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek

A tak wygląda zima na Hvarze :) :) :)

Obrazek

Obrazek

W gaju oliwnym zrobiło się naprawdę bardzo ciepło, tak, że nawet ja zdjęłam kurtkę :lol:

Obrazek

Obrazek

Typ promem pływaliśmy (w sumie 4 razy :roll:)
Obrazek

Obrazek

A w oddali Igrane :P

Obrazek

I to tyle na dziś.
Ciąg dalszy nastąpi :papa:
Ostatnio edytowano 27.11.2012 14:10 przez mysza73, łącznie edytowano 1 raz
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.02.2010 16:19

No pięknie, pięknie, powzdycham sobie jeszcze, patrząc na Twoje zdjęcia :D
wojtekant
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 18.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtekant » 15.02.2010 16:27

mysza73 napisał(a):Miło że tu Wszyscy jesteście i czytacie :P .
Pisanie, a zwłaszcza wklejanie zdjęć jest strasznie czasochłonne :oops:
a po dwutygodniowej nieobecności w domu trochę rzeczy do zrobienia się nazbierało :roll: Więc nie obiecuję, że dziś zdążę jeszcze coś napisać, no ale jutro to raczej tak :lol: Bo ja to już od tego forum to chyba uzależniona jestem :D

w pełni Cię rozumiem, zbiera się pod nieobecność w domu nie tylko kurz ;)
mam podobną sytuację, tyle tylko, że u mnie to już ponad miesiąc, a nie dwa tygodnie i choć wczoraj usiadłem wieczorem z nastawieniem na pisanie, bo zdjęcia załadowałem na fotosika tydzień temu, a tu wczoraj fotosik był niedostępny i musiałem się poddać :(
dzisiaj się pojawia Twoja zimowa relacja z Cro, więc będę miał co porównywać (byłem pod koniec grudnia), ciekaw jestem niesłychanie jak wygląda zima na chyba najcieplejszej wyspie Cro, a także co zwiedziliście poza Hvarem 8)
pozdrawiam serdecznie :)
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 15.02.2010 16:27

no i się doczekałem :) , coś wspaniałego :) , a to zdjęcie przed i po :D Sv.Rok :D :oops: :oops: :oops: :oops:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.02.2010 16:28

mysza73 napisał(a):
No chyba Cię rozczaruję, bo już wcześniej zauważyłam, że jesteś miłośnikiem gór...


Co prawda w wersji "light" - ale to prawda :wink:

mysza73 napisał(a): Biokovo gdzieś będzie, ale z daleka, z wyspy :oop


Już udało mi się wyczaić :wink: . Sv. Ilija i fragment Biokova chyba Vosac - pod śniegiem...
Ekscytujące widoki. Zresztą cały wyjazd.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.02.2010 16:34

wojtekant napisał(a):
mysza73 napisał(a):Miło że tu Wszyscy jesteście i czytacie :P .
Pisanie, a zwłaszcza wklejanie zdjęć jest strasznie czasochłonne :oops:
a po dwutygodniowej nieobecności w domu trochę rzeczy do zrobienia się nazbierało :roll: Więc nie obiecuję, że dziś zdążę jeszcze coś napisać, no ale jutro to raczej tak :lol: Bo ja to już od tego forum to chyba uzależniona jestem :D

w pełni Cię rozumiem, zbiera się pod nieobecność w domu nie tylko kurz ;)
mam podobną sytuację, tyle tylko, że u mnie to już ponad miesiąc, a nie dwa tygodnie i choć wczoraj usiadłem wieczorem z nastawieniem na pisanie, bo zdjęcia załadowałem na fotosika tydzień temu, a tu wczoraj fotosik był niedostępny i musiałem się poddać :(
dzisiaj się pojawia Twoja zimowa relacja z Cro, więc będę miał co porównywać (byłem pod koniec grudnia), ciekaw jestem niesłychanie jak wygląda zima na chyba najcieplejszej wyspie Cro, a także co zwiedziliście poza Hvarem 8)
pozdrawiam serdecznie :)


No to czekam z niecierpliwością na Twoją relację i wrażenia :D

Pozdrawiam
Skrzypu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 170
Dołączył(a): 11.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skrzypu » 15.02.2010 17:07

Takiej relacji jeszcze nie czytałem ! Bomba !
Czy trudno jest w zimie zarezerwować apartament ? Wydawało mi się że Cro na zimę wymiera, a tu taka niespodzianka. I pewnie zero korków po drodze. Twoja relacja sprawia, że puls gwałtownie rośnie.

PS. I to słoneczne niebo - bezcenne, za resztę zapłacisz kartą Visa :lol:
Nives
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 495
Dołączył(a): 13.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nives » 15.02.2010 17:13

pieknie, pieknie! czytam z zainteresowaniem :wink:

musze powiedziec ze uwielbiam Hvar i Split szczegolnie zima 8)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.02.2010 17:17

Skrzypu napisał(a):Takiej relacji jeszcze nie czytałem ! Bomba !
Czy trudno jest w zimie zarezerwować apartament ? Wydawało mi się że Cro na zimę wymiera, a tu taka niespodzianka. I pewnie zero korków po drodze. Twoja relacja sprawia, że puls gwałtownie rośnie.

PS. I to słoneczne niebo - bezcenne, za resztę zapłacisz kartą Visa :lol:


Ja nie miałam żadnych problemów z apartamentem. Wysłałam kilka maili i raczej wszyscy opisali. Wybrałam ten, który najbardziej mi odpowiadał i zarezerwowałam (przyznam, że akurat w tym co wybrałam skusił mnie dostęp do internetu no i cena, ale na miejscu okazało się że internet coś nie działał, ale co tam - przeżyłam bez cro.pl :oops: ). Żadnych zaliczek nie chcieli, potwierdziłam tylko przed wyjazdem że będziemy :D .
Korków faktycznie zero :D

PS. Co do karty Visa to pełna zgoda :D

Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.02.2010 17:59

Dołączę się do wzdychających......

Pozdrawiam.

smoki3
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18279
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 15.02.2010 18:00

Witaj mysza73 :)
Jak widać z Twojej relacji , wakacje zimowe w Chorwacji to świetny pomysł :D
Przejazd przez tunel zima / lato :wink: :D i związane z tym zmiany 8O
i Sucuraj , który właśnie w swojej letniej relacji opuściłem . . . :wink: :D

Z niecierpliwością czekam na C.D.

Pozdrawiam
Piotr
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.02.2010 18:04

Każda/każdy wzdycha i dyszy :wink:
czytając i oglądając relację Myszy :D
Wedera
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 17.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wedera » 15.02.2010 18:08

Ja też się przyłączam . Pisz, pisz wklejaj, oczywiście w miarę wolnego czasu. Pozdrawiam serdecznie Wedera :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 15.02.2010 19:24

mysza73 wreszcie Twoja relacja, czekałam na nią z niecierpliwością, bo pisałaś,że ferie spędzacie na Hvarze..także wklejaj dużo, fotek i pisz..jestem bardzo ciekawa zimy na Hvarze :twisted:
Pozdrawiam! :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Zima na Hvarze. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone