Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zillertal, Cesenatico- lipiec 2012 i Zugspitz Arena

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
totylkoja
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 19.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) totylkoja » 24.05.2015 16:15

Lednice, możesz mi powiedzieć, czy Zillertal Activcard upoważnia również do przejazdu z Mayrhofen do Innsbrucka? I nie wiesz może, czy w cenie karty jest przejazd zabytkową kolejką Zillertalbahn?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.05.2015 17:28

totylkoja napisał(a):Lednice, możesz mi powiedzieć, czy Zillertal Activcard upoważnia również do przejazdu z Mayrhofen do Innsbrucka? I nie wiesz może, czy w cenie karty jest przejazd zabytkową kolejką Zillertalbahn?



Mogę powiedzieć :wink:

Zillrtal Active Card upoważnia do przejazdu do Jenbach
Z Jenbach do Innsbrucka trzeba dokupić bilet

W cenie karty można jeździć, ile się chce Zillertalbahn, ale nowymi wagonami,
do zabytkowego pociągu potrzebny jest dodatkowy bilet.
Z tym że posiadacze karty mają zniżkę 55% :!:

http://www.zillertal.at/en/summer/mount ... activcard/
totylkoja
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 19.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) totylkoja » 24.05.2015 20:42

Bardzo Ci dziękuję za wyczerpującą odpowiedź! Właściwie to nawet chodziło mi o potwierdzenie informacji, które zebrałam, ale nie byłam ich pewna w 100% :)
Pozdrawiam :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.12.2015 01:26

Zachęcam do śledzenia mojej relacji, m.in. o Włoszech:
alpy-i-jadran-2015-poludniowy-tyrol-i-krk-t49581.html
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Zillertal, Cesenatico- lipiec 2012 i Zugspitz Arena - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone