Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zillertal ist immer gut!

Około 1/4 ludności Austrii mieszka we Wiedniu – stolicy kraju. Jest to głównie spowodowane górzystym, alpejskim krajobrazem. Wodospad Krimml jest największym europejskim wodospadem (380 metrów wysokości). Największy szmaragd na świecie jest wystawiony w Wiedniu (2860 karatów).
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.03.2014 13:23

maslinka napisał(a):To już ostatni odcinek zillertalskiej relacji, ale chyba nie szkodzi, bo zdaje się, że ostatnio i tak mało osób tu zagląda :( ;)


Oj tam, oj tam :wink: ,

a gdzie zakończyłaś sezon narciarski, bo zakończyłaś, prawda :wink: ?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.03.2014 13:32

mysza73 napisał(a):a gdzie zakończyłaś sezon narciarski, bo zakończyłaś, prawda :wink: ?

No co Ty! Jeszcze nie zakończyłam :lol: Przecież właśnie przyszło ochłodzenie i w górach sypie śnieg :mrgreen:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.03.2014 13:44

maslinka napisał(a):
mysza73 napisał(a):a gdzie zakończyłaś sezon narciarski, bo zakończyłaś, prawda :wink: ?

No co Ty! Jeszcze nie zakończyłam :lol: Przecież właśnie przyszło ochłodzenie i w górach sypie śnieg :mrgreen:


Tego się obawiałam :roll: :evil: ,
no ale w marcu już zakończysz, please :smo: :papa: .
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.03.2014 13:59

mysza73 napisał(a):Tego się obawiałam :roll: :evil: ,
no ale w marcu już zakończysz, please :smo: :papa: .

Hehe, no nie wiem, w tamtym roku jeszcze w kwietniu szusowaliśmy :mrgreen:

Mycha, boisz się, że jak nie zakończę sezonu, to nie będzie wiosny i lata? ;) :smo:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.03.2014 14:11

maslinka napisał(a):
mysza73 napisał(a):Tego się obawiałam :roll: :evil: ,
no ale w marcu już zakończysz, please :smo: :papa: .

Hehe, no nie wiem, w tamtym roku jeszcze w kwietniu szusowaliśmy :mrgreen:

Mycha, boisz się, że jak nie zakończę sezonu, to nie będzie wiosny i lata? ;) :smo:


No przecież :roll:
i pewnie jak pojadę do Zillertalu, to będzie można na nartach jeździć :roll:

:mrgreen: :papa: .
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.03.2014 14:14

mysza73 napisał(a):i pewnie jak pojadę do Zillertalu, to będzie można na nartach jeździć :roll:

Jasne, że będzie można... na lodowcu :lol:

:smo:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58951
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 15.03.2014 15:02

maslinka napisał(a):Mam nadzieję, że kiedyś zobaczymy też Zillertal w letniej szacie :)

Tego Wam życzę. 8)

Pozdrawiam,
Wojtek
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.03.2014 19:47

Franz napisał(a):
maslinka napisał(a):Mam nadzieję, że kiedyś zobaczymy też Zillertal w letniej szacie :)

Tego Wam życzę. 8)

Pozdrawiam,
Wojtek

Dzięki, Wojtku :)

Również pozdrawiam :papa:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 15.03.2014 20:17

maslinka napisał(a): Przecież właśnie przyszło ochłodzenie i w górach sypie śnieg :mrgreen:


Ale za trzy dni znów ma wrócić wiosenna pogoda :oczko_usmiech:. Co mnie akurat nie matrwi, bo biegówki definitywnie wróciły na pawlacz. Prześliczną zimę poooglądałam sobie m.in. u Ciebie 8) , na ten sezon mi wystarczy. A jeśli nie, to znów sobie tutaj zaglądnę :)

:papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.03.2014 21:38

dangol napisał(a):Ale za trzy dni znów ma wrócić wiosenna pogoda :oczko_usmiech:. Co mnie akurat nie matrwi, bo biegówki definitywnie wróciły na pawlacz. Prześliczną zimę poooglądałam sobie m.in. u Ciebie 8) , na ten sezon mi wystarczy. A jeśli nie, to znów sobie tutaj zaglądnę :)

:papa:

Tak naprawdę też bym chciała, żeby już było ciepło :) Ale trochę śniegu mogłoby zostać tylko w górach, jeszcze przez parę tygodni, żeby się dało wyskoczyć na deski :)
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 16.03.2014 09:06

Mimo iż nie należę do osób "nartowych", miło było mi tutaj gościć. Jak zwykle ciekawa relacja i piękne foto. Pozdrawiam serdecznie i udanego zakończenia narciarskiego sezonu życzę.
_chudy_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 25.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) _chudy_ » 16.03.2014 10:57

I ode mnie dzięki za - jak zawsze - relację pełną praktycznych informacji i pięknych zdjęć. Twoje narciarskie przygody poczytuję nie od dziś ;-) a ewolucja wybieranych/wypróbowywanych ośrodków (Polska - Jeseniki - Austria) przypomina naszą :-) Za zimą w ogólności nie przepadam ale jej tegoroczne 'wybryki' sprawiają że jedyne co pozostaje to oglądać ją na zdjęciach w internecie :lol: I jakoś tak trochę szkoda jednak :roll:

Pozdrowienia :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.03.2014 12:51

Iwona75 napisał(a):Mimo iż nie należę do osób "nartowych", miło było mi tutaj gościć. Jak zwykle ciekawa relacja i piękne foto. Pozdrawiam serdecznie i udanego zakończenia narciarskiego sezonu życzę.

Dzięki, Iwona :)


_chudy_ napisał(a):I ode mnie dzięki za - jak zawsze - relację pełną praktycznych informacji i pięknych zdjęć. Twoje narciarskie przygody poczytuję nie od dziś ;-) a ewolucja wybieranych/wypróbowywanych ośrodków (Polska - Jeseniki - Austria) przypomina naszą :-)

Jesenikom obiektywnie daleko do Austrii, ale je uwielbiamy, mamy do nich duży sentyment :)


_chudy_ napisał(a):Za zimą w ogólności nie przepadam ale jej tegoroczne 'wybryki' sprawiają że jedyne co pozostaje to oglądać ją na zdjęciach w internecie :lol: I jakoś tak trochę szkoda jednak :roll:

Oj, szkoda, szkoda. Mam wrażenie, że coś straciliśmy w tym roku... ;)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 16.03.2014 13:01

U mnie w tym roku sezon padaczka... raptem 4 dni w Leogang. Z roboty wyjazd do Krynicy odwołany z uwagi na aurę... Porażką :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.03.2014 13:15

Bocian napisał(a):U mnie w tym roku sezon padaczka... raptem 4 dni w Leogang. Z roboty wyjazd do Krynicy odwołany z uwagi na aurę... Porażką :)

Dokładnie. Takiego słabego sezonu nikt się nie spodziewał. Ocieplenie klimatu ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Austria - Österreich


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Zillertal ist immer gut! - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone