Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

zielona karta kupiona w BiH a czarnogóra

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
overs
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.07.2010
zielona karta kupiona w BiH a czarnogóra

Nieprzeczytany postnapisał(a) overs » 22.06.2013 17:05

witam.
pytanie takie, mam oc w mbanku a oni nie daja zielonej karty.
slyszalem o mozliwosci zakupu zielonej karty na granicy BiH ( jade do medziugorje ) , czy wykupiona zielona karta bedzie równiez obowiazywac w czarnogórze ?
scotty^
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 31.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) scotty^ » 22.06.2013 17:35

Witam.
Ja w również mam OC w mBanku.
W zeszłym roku wykupiłem samą ZK w firmie RESO.
Koszt 120 zł na 30 dni.
Proponuję napisać do nich @.
Dubrovnik był zaliczony ;-)
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 22.06.2013 22:11

scotty^ napisał(a):Witam.
Ja w również mam OC w mBanku.
W zeszłym roku wykupiłem samą ZK w firmie RESO.
Koszt 120 zł na 30 dni.
Proponuję napisać do nich @.
Dubrovnik był zaliczony ;-)

Trochę drogo, ja kupowałem 4 raz i płaciłem 60 zł ,tak jak rok i dwa lata temu ,ale ważna jest przez rok.
overs
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) overs » 25.06.2013 08:03

panowie jest jeszcze jeden problem.
rozmawialem z osoba z tej firmy i powiedzial ze trzeba osobiscie podpisac dokumenty a na terenie śląska nie ma żadnego agenta , dopiero rzeszów !!

wy też tak załatwialiście ?
powiedzcie czy można zieloną kartę kupić na granicy ? np. czarnogórskiej ?

pozdrawiam
badman
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 16.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) badman » 01.07.2013 21:21

RESO na agenta w Krakowie :) nie przejmuj się nic, ja wróciłem z BiH i Montenegro i kupowałem ubezpieczenie na granicy z Montenegro - koszt pod koniec czerwca to 15 Euro lub 150 KUN za 15 dni - to minimum na jakie można wykupić ubezpieczenie i nie jest to ubezpieczenie ZK tylko ich wewnętrzne i działa tylko na terenie Czarnogóry!! Można je wykupić po przekroczeniu granicy w takim budynku po prawej stronie jadąc od Chorwacji- poznasz na pewno - jest świetnie opisana. W BiH nie miałem ZK i nie kupowałem świadomie - nie miałem z tego powodu kaca moralnego.
Jak wyjeżdżałem naczytałem się tylu postów i każdy pisał, że za darmo, że za 20 zł - owszem ale w ubezpieczalniach, które oferują ZK - Mbank i jego ubezpieczenie Mdirect nie oferuje takiego ubezpieczenia nawet za dopłatą 1000 zł - sam się o tym przekonałem wymieniając bezsensowną korespondencję z ich centrum obsługi.

Nie widziałem na granicy z BiH od strony Chorwacji żadnego punktu z ubezpieczeniami.
overs
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) overs » 30.07.2013 16:13

dziekuje koledzy za pomoc.
zk zakupiona w RESO u agenta w krakowie , nawet dziewczyna sie ucieszyla , kraków sobie przypomniała.

jeszcze raz dzięki.
sawax
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) sawax » 29.06.2018 16:06

Mam pytanie. Gdzie na granicy w BiH kupie zielona karte?

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
zielona karta kupiona w BiH a czarnogóra
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone