Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zielona dolina na księżycowym Pagu - sierpień 2015

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kwlj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 01.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kwlj » 05.08.2016 23:59

agata26061 napisał(a):Przeczytałam "na raz" i teraz czekam na relację z kolejnego wyjazdu do Cro :D
Pozdrav :D


Też przeczytałem na raz właśnie skończyłem.

Marko66 napisał(a):
agata26061 napisał(a):Przeczytałam "na raz" i teraz czekam na relację z kolejnego wyjazdu do Cro :D
Pozdrav :D

Właśnie wróciłem z Drenje koło Labina - zdjęcia są, ale trzeba je przeglądnąć i uporządkować. Relacja będzie na pewno i myślę, że już niedługo, bo Istria jest nie mniej piękna niż Dalmacja - postaram się to pokazać. :papa:


Istria była moim pierwszym wyjazdem i najbardziej to wspominam. Wtedy się zakochałem w Chorwacji na zabój !!! Nie byłem 4 lata z różnych względów :-( ale w tym roku chyba dopnę swego i z rodziną 16 Sierpnia wyjazd an Brač.
Marko66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 30.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marko66 » 08.08.2016 08:37

kwlj napisał(a):
agata26061 napisał(a):Przeczytałam "na raz" i teraz czekam na relację z kolejnego wyjazdu do Cro :D
Pozdrav :D


Też przeczytałem na raz właśnie skończyłem.

Marko66 napisał(a):
agata26061 napisał(a):Przeczytałam "na raz" i teraz czekam na relację z kolejnego wyjazdu do Cro :D
Pozdrav :D

Właśnie wróciłem z Drenje koło Labina - zdjęcia są, ale trzeba je przeglądnąć i uporządkować. Relacja będzie na pewno i myślę, że już niedługo, bo Istria jest nie mniej piękna niż Dalmacja - postaram się to pokazać. :papa:


Istria była moim pierwszym wyjazdem i najbardziej to wspominam. Wtedy się zakochałem w Chorwacji na zabój !!! Nie byłem 4 lata z różnych względów :-( ale w tym roku chyba dopnę swego i z rodziną 16 Sierpnia wyjazd an Brač.


To tak jak ja. Pierwszy mój wyjazd do Chorwacji w 2009 był "zorganizowany" czyli biuro podróży, autokar - cel Rabac, Istria. Kiedy o wschodzie Słońca zobaczyłem Jadran z okna autokaru byłem zachwycony, ale gdy po dotarciu do hotelu (Giranella) poszliśmy na plażę i zobaczyłem krystalicznie czystą wodę, skałki i okrąglutkie białe kamienie na plaży - mój zachwyt sięgnął zenitu, wydawało mi się, że takie widoki są tylko na "podrasowanych" zdjęciach. Później niestety wakacje przez 3 lata spędzałem w Polsce 2010 - Karpacz (kocham góry), 2011 - Dźwirzyno (piękne piaszczyste plaże, ale zimne morze) i 2012 - Mazury (jezioro Gim). Wszędzie było fajnie, ale nie była to Chorwacja. W końcu w 2013 wiosną trafiłem na to forum i po przeglądnięciu kilku relacji zdecydowałem się na wyjazd, przekonałem też znajomych i wybraliśmy wyspę Murter (z mostem) i było cudownie. W następnym roku była Istria, później Pag i w tym roku też była Istria i żałuję tylko jednego, że to dopiero piąty raz w Chorwacji, a nie piętnasty :oczko_usmiech:
Nemhain
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 19.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nemhain » 01.03.2017 20:10

Odliczam dni, 31 lipca będziemy pierwszy raz na Pagu. Nasz trzeci raz w Cro. Czytam relację i już czuję, że stanę się fanką księżycowej wyspy :D
fireman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 06.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fireman » 01.03.2017 20:12

wejdź na stronę https://mojatrasa.eu/video/19/pag-sw-duh/

Filmików z Pagu masz kilka a będzie kilkanaście ;-)
zumila
Odkrywca
Posty: 115
Dołączył(a): 03.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zumila » 07.12.2017 20:33

Świetna relacja :)
My w 2018 pierwszy raz na Pag, jedziemy do Proboj :)
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Zielona dolina na księżycowym Pagu - sierpień 2015 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone