Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zgubiłam relację z wysp Greckich, pomóżcie :)

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010
Zgubiłam relację z wysp Greckich, pomóżcie :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 09.07.2015 15:35

Szukam , tytułu nie pamiętam ale domyślam się, że od razu mnie naprowadzicie :wink:
Wątek był dłuugi. Para Cromaniaków z samochodem , nie obciążonych dziećmi podróżuje promem z wyspy na wyspę. Śpią w samochodzie. Samochód chyba zielony :wink: Aaa i walnęli promem w wyspę :lol: Czyja to relacja?
Z góry serdecznie dziękuję :hearts:
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 09.07.2015 15:37

Kulki
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 09.07.2015 15:38

Dziękuję Dobry Człowieku :papa:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 09.07.2015 19:44

heca7 napisał(a):Para Cromaniaków z samochodem , nie obciążonych dziećmi podróżuje promem z wyspy na wyspę. Śpią w samochodzie. Samochód chyba zielony :wink:

8O
Tak nas widzicie?

:lol:
Fakt, wszystko się zgadza :)

To my :D

heca7 napisał(a):Aaa i walnęli promem w wyspę :lol:


Prevelis się popsuł i mamy teraz nowy znak rozpoznawczy, fajnie :lol:

"Małe i duże bałkańskie podróże" chwilowo w uśpieniu, ale już niedługo wrzesień :) i jeśli tylko tam gdzieś na górze w sprawie greckiej się podogadują na tyle, że promy kursować nie przestaną i benzynę będzie można kupić - pewnie ożyją :wink:

Samochód wciąż będzie zielony :wink:

Pozdrawiamy

:papa:
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 11.07.2015 22:39

Starałam się w jednym zdaniu zawrzeć najbardziej charakterystyczne elementy relacji :wink: Jak widać od razu trafiłam.
Czytam bo my w tym roku na Thassos jedziemy samochodem i zawsze to raźniej poczytać jak inni jeżdżą :D

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Zgubiłam relację z wysp Greckich, pomóżcie :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone