Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żeglowanie po Adriatyku

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Romanman
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Romanman » 09.07.2015 11:58

Hej :) a dlaczego niemiłe przygody? Ktoś coś wie o tym yachticu? Czy ktoś korzystał z ich usług? Z tego co oglądam, to mają super ubezpieczenie więc chyba nie się czego bać?
PaddyMalone
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaddyMalone » 09.07.2015 12:16

Romanman napisał(a):Hej :) a dlaczego niemiłe przygody? Ktoś coś wie o tym yachticu? Czy ktoś korzystał z ich usług? Z tego co oglądam, to mają super ubezpieczenie więc chyba nie się czego bać?


Widze, ze z uporem nadal probujesz rznac glupa.
Nie cierpie spamerow.
Romanman
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Romanman » 03.08.2015 13:16

Wcale nie rżnę głupa, za to jestem zniesmaczony tonem Twojej
wypowiedzi. Jest to dość przykre dla mnie. Nie rozumiem, dlaczego nie możesz mi odpowiedzieć na pytanie?
Ja się na tym po prostu nie znam i chciałem zaczerpnąć informacji od kogoś kto się zna i tyle w temacie.
PaddyMalone
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaddyMalone » 03.08.2015 14:47

Romanman napisał(a):Wcale nie rżnę głupa, za to jestem zniesmaczony tonem Twojej
wypowiedzi. Jest to dość przykre dla mnie. Nie rozumiem, dlaczego nie możesz mi odpowiedzieć na pytanie?
Ja się na tym po prostu nie znam i chciałem zaczerpnąć informacji od kogoś kto się zna i tyle w temacie.


Tak z ciekawosci rzucilem okiem ne te wasza strone. Najmniejszej mozliwosci identyfikacji, miejsca, zadnego nazwiska, certyfikaty nieczytelne.
Pamietam, jak zaczynal Punt, czy BlueSails, i rozumiem, dlaczego oni sie rozwijaja.
a wy zaczynajac od prymitywnego spamowania na forach nie macie zadnych szans.
Ostatnio edytowano 03.08.2015 14:52 przez PaddyMalone, łącznie edytowano 1 raz
PaddyMalone
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaddyMalone » 03.08.2015 14:50

A jednak jak sie poszuka, to cos wyskakuje:
http://www.krs-online.com.pl/yachtic-sp ... tmlYACHTIC SP Z O O, ul. Sobocińskiego 19, 40-687 Katowice, KRS 0000529641, REGON 243706424, Chrostek Ewa, Chrostek Jacek Kajetan
Tyle, ze na stronie o tym absolutna cisza. Ciekawe, dlaczego?
PaddyMalone
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaddyMalone » 03.08.2015 20:26

I jeszcze na temat rzniecia glupa, taki cytat:

Forum dyskusyjne - dodanie komentarza
lista wątków | dodaj nowy wątek | powrót
temat: na własną rękę, czy z biurem podróży..?
autor komentarza: Romanman
data dodania: 2015-07-09 12:23:40
treść:
Moim zdaniem to właśnie najlepiej zapakować sobie samochód w najpotrzebniejsze rzeczy i jak już ruszać do Chorwacji to np. wynająć sobie jacht. Super sprawa! Nie trzeba wakacji spędzać w samochodzie :P moim zdaniem o wiele bardziej opłaca się wydać już tą kase np. właśnie na rejs. Jeśli ktoś jest zainteresowany to polecam czartery jachtów na yachtic.eu. Macie u nich 100 % bezpieczeństwa
Romanman
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Romanman » 07.08.2015 14:52

Niech Ci będzie, że rżnę głupa. Wszystkim forumowiczom dziękuje za opinie.
Ostatnio edytowano 07.08.2015 15:12 przez Romanman, łącznie edytowano 1 raz
PaddyMalone
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaddyMalone » 07.08.2015 15:00

Rzeczywiscie, wyglada, ze to juz nie rzniecie glupa,
tylko taka Twoja genetyczna konstrukcja.
Widze, ze zaczeliscie zamieszczac platne reklamy tego waszego badziewia.
Ciekawe, czy ktos sie nabierze...
iwoniczanka
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwoniczanka » 12.10.2015 22:58

To może coś na temat: wklejam filmik o tym, że Adriatyk to nie takie spokojne morze jakby się wydawało. Choć nagranie nie oddaje wielkości fal, to tutaj były już naprawdę spore, a to był początek (wiało jakieś 22 węzły). Później 25-26, a w szkwałach do 28. Nie dało rady już płynąć na foku , nagrywać też, fale przelewały się przez pokład. Przed tym rejsem miałam ochotę na wyprawę po Bałtyku, ale wyleczyłam się chyba na długo :lol: Choć teraz jest co wspominać, to nie powtórzyłabym tego. Polecam tryb pełnoekranowy.
Płynęliśmy Bavarią 36.
PaddyMalone
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaddyMalone » 13.10.2015 10:54

jacek2929
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 05.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek2929 » 13.10.2015 16:31

iwoniczanka napisał(a):To może coś na temat: wklejam filmik o tym.

Faktycznie były fale 7m
iwoniczanka
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwoniczanka » 13.10.2015 18:36

Czekałam Jacku na Twoją odp. i nie zawiodłam się <3

Ustaliliśmy, że to aplituda fali miała 6 m i nie na tym filmie-tu było jeszcze spokojnie.

A z innej beczki-może podzielisz się wiedzą, jak mierzymy wysokość fali? Kiedyś już była taka dyskusja na forum i nie ustalono. Myślę, że sporo osób skorzysta z tej wiedzy.
bolo28
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 12.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolo28 » 02.11.2015 20:42

iwoniczanka napisał(a):Ustaliliśmy, że to aplituda fali miała 6 m i nie na tym filmie-tu było jeszcze spokojnie.

Na tym filmiku to może koło 1m mają fale (amplituda), więc przy 6 to musiała być faktycznie jazda.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 03.11.2015 09:26

Amplitudę liczymy od położenia równowagi do maksymalnego wychylenia. My raczej określamy wysokość pomiędzy grzbietem a doliną fali zwany często amplitudą falowania.
Venom555
Cromaniak
Posty: 524
Dołączył(a): 02.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Venom555 » 03.11.2015 09:47

Interpretacja wysokości fali przez użytkowników tutaj jest bardzo różna i większość to jest raczej mało prawdopodobne. Czytałem gdzieś o wysokości fali 4 metry i pływanie wśród nich na pontonie i dziwię się jak to możliwe, że ten ponton w ogóle dopłynąl do celu - pomijając fakt, ze przy takiej fali musiał być solidny wiatr.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone