Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.11.2017 21:06

słoma79 napisał(a):ze zdjęciami w ostatnim odcinku coś jest nieteges 8O pacze i nie widzę :roll:

U mnie wsio ok. Pacze i widzę.
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 22.11.2017 21:11

gusia-s napisał(a):
słoma79 napisał(a):ze zdjęciami w ostatnim odcinku coś jest nieteges 8O pacze i nie widzę :roll:

U mnie wsio ok. Pacze i widzę.


a ja pacze tylko cztery pierwsze...później tylko słowo pisane, a na pewno nie ma tam żadnych delfinów 8O :roll: :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.11.2017 21:22

słoma79 napisał(a):
gusia-s napisał(a):
słoma79 napisał(a):ze zdjęciami w ostatnim odcinku coś jest nieteges 8O pacze i nie widzę :roll:

U mnie wsio ok. Pacze i widzę.


a ja pacze tylko cztery pierwsze...później tylko słowo pisane, a na pewno nie ma tam żadnych delfinów 8O :roll: :mrgreen:

Się chyba nacycałeś skoro delfinów szukasz :roll: Napisałam że nie mam zdjęcia przecież :roll: Ehhh, Cyc oczy przesłonił jak nic :roll:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.11.2017 21:26

dangol napisał(a):Przerywnik mile widziany :D . Tym bardziej, że w tej mieścince :roll: nie byłam .

Delfiny... Spotkanie z nimi to super przeżycie 8), zwłaszcza że często się nie zdarza. Nam trafiło się całkiem niezłe (i dość długie :D ) przedstawienie w ich wykonaniu, gdy podczas mojego ostatniego z chorwackich rejsów, płynęliśmy z Visu na Lastovo :) łukiem w pobliżu wybrzeżu Korčuli.

dangol napisał(a): Spektakl trwa kilkanaście minut :) . Wyłączamy silnik i dajemy się ponieść fali, czasem lekko nawracając, aby pobyć z delfinami dłużej. A one przepływają pod łódką, ukazując się raz po jednej, raz pod drugiej burcie (albo po obu stronach jednocześnie :D ), przed dziobem i za rufą - razem, albo podzielone na mniejsze grupki. Stadko liczy co najmniej 7 - 8 osobników . Jest po prostu cudnie :roll: !


Fotki w relacji niestety wcięło :( . Do dysku z archiwalnymi zdjęciami nie mam w tej chwili dostępu, ale jak się uda tam wejść, to "sprezentuję" Wam delfinki z bliska.

Zapraszam jutro z rana na pierwszy spacer po mieście :wink:
Jak odzyskasz zdjęcia to wklejaj śmiało w mojej relacji, będzie mi bardzo miło :D
Też się troszkę nimi pochwalę ale to za kilka dni :wink:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 22.11.2017 21:29

beatabm napisał(a):
słoma79 napisał(a):
gusia-s napisał(a):
słoma79 napisał(a):ze zdjęciami w ostatnim odcinku coś jest nieteges 8O pacze i nie widzę :roll:

U mnie wsio ok. Pacze i widzę.


a ja pacze tylko cztery pierwsze...później tylko słowo pisane, a na pewno nie ma tam żadnych delfinów 8O :roll: :mrgreen:

Się chyba nacycałeś skoro delfinów szukasz :roll: Napisałam że nie mam zdjęcia przecież :roll: Ehhh, Cyc oczy przesłonił jak nic :roll:


bardziej mi zależało na zdjęciu jak na pełnej k... wchodzicie do zatoki :mrgreen: delfina widziałem :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.11.2017 21:45

Eh.... k.... pełna k...... w całej okazałości :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

3.jpg
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.11.2017 21:45

słoma79 napisał(a):
bardziej mi zależało na zdjęciu jak na pełnej k... wchodzicie do zatoki :mrgreen: delfina widziałem :oczko_usmiech:

Czyli driftem :wink:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 22.11.2017 21:47

beatabm napisał(a):Eh.... k.... pełna k...... w całej okazałości :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

3.jpg


na pełną mi nie wygląda...ale zaj...fajne znaczy :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.11.2017 21:51

szaki17 napisał(a):
słoma79 napisał(a):
bardziej mi zależało na zdjęciu jak na pełnej k... wchodzicie do zatoki :mrgreen: delfina widziałem :oczko_usmiech:

Czyli driftem :wink:

My po wodzie tylko driftem :mrgreen:
Nie mogłam robić zdjęć gdyż stałam już na rufie z cumą w łapie :roll: Jak zawsze :roll: Taka dola i robota kapitańskiego....kapitańskiej baby :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.11.2017 21:54

słoma79 napisał(a):
beatabm napisał(a):Eh.... k.... pełna k...... w całej okazałości :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Załącznik 3.jpg nie jest już dostępny


na pełną mi nie wygląda...ale zaj...fajne znaczy :mrgreen:

Na całkowitej pełnej k.... to tu ale to u nas i na naszym sprzęcie :wink:

trapez1cro.jpg
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 22.11.2017 22:00

Obrazek

:hearts: :hearts: :hearts:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 22.11.2017 22:01

gdybyście potrzebowali niedoświadczonego balastu to ja chętnie :mrgreen: :hearts:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.11.2017 22:02

słoma79 napisał(a): :hearts: :hearts: :hearts:


Przyjedź do nas to Cię powozimy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.11.2017 22:04

słoma79 napisał(a):gdybyście potrzebowali niedoświadczonego balastu to ja chętnie :mrgreen: :hearts:

Niedoświadczony balast na MaBe pewnie skąpie się w wodzie od razu przy wejściu na nią jeszcze w porcie ale jak się wdrapie ponownie na pokład - Mabe zapewnia wrażenia niezapomniane :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 22.11.2017 22:05

beatabm napisał(a):
słoma79 napisał(a): :hearts: :hearts: :hearts:


Przyjedź do nas to Cię powozimy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


kiedy ??? i gdzie ??? pływać umiem, zimnej wody się nie boję, choroba morska jest mi obca 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO - strona 56
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone