Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gandalf Biały
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 373
Dołączył(a): 13.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gandalf Biały » 20.10.2017 22:13

Dogoniłem Was super to może i ja jeszcze się załapię na pokład by dociążyć nieco piękną Queen ... :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.10.2017 13:47

krakusowa napisał(a):Szkoda ze nie w Cro, do Czarnogóry raczej nie popłyniemy :(

Może kiedyś?[/quote]
Jeśli zmienią przepisy to chętnie :D Teraz trzeba winiety, opłaty, odprawy...
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.10.2017 13:48

gusia-s napisał(a):A ja tymczasem ćwiczę suche halsy na nieco mniejszej jednostce :D
FB_IMG_1508529588957.jpg

Czyżbyś na poważnie wpadła w żeglarstwo? :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.10.2017 13:50

Katerina napisał(a):Ufff...jeszcze nie odpłynęliście :) Tak mnie robota przygniotła,że w ostatniej chwili zdążyłam. A propos, czy załogantka Kasia już dotarła?

Coś Ty, zakręciła się na lotnisku i ciągle tam siedzi :roll:
Praca nie zając nie ucieknie a Queen odpłynie i co zrobisz? 8O
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.10.2017 13:51

Gandalf Biały napisał(a):Dogoniłem Was super to może i ja jeszcze się załapię na pokład by dociążyć nieco piękną Queen ... :wink:

Wskakuj i rozgość się na dobre bo przed nami dłuuuuugi rejs :D
Gandalf Biały
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 373
Dołączył(a): 13.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gandalf Biały » 21.10.2017 15:55

beatabm napisał(a):
Gandalf Biały napisał(a):Dogoniłem Was super to może i ja jeszcze się załapię na pokład by dociążyć nieco piękną Queen ... :wink:

Wskakuj i rozgość się na dobre bo przed nami dłuuuuugi rejs :D


No to macie kolejnego załoganta ...
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 21.10.2017 17:33

Chciałoby się już popływać z Wami. Może wypłyniemy jeszcze w tym tygodniu :roll: :wink:
Piękny jacht :D
Jeśli to nie jest tajemnicą, to ile trzeba zapłacić za dzień na takim cudeńku :?:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.10.2017 18:16

Gandalf Biały napisał(a):
beatabm napisał(a):
Gandalf Biały napisał(a):Dogoniłem Was super to może i ja jeszcze się załapię na pokład by dociążyć nieco piękną Queen ... :wink:

Wskakuj i rozgość się na dobre bo przed nami dłuuuuugi rejs :D


No to macie kolejnego załoganta ...

Rośnie w siłę Cycowa Załoga :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.10.2017 18:20

Habanero napisał(a):Chciałoby się już popływać z Wami. Może wypłyniemy jeszcze w tym tygodniu :roll: :wink:
Piękny jacht :D
Jeśli to nie jest tajemnicą, to ile trzeba zapłacić za dzień na takim cudeńku :?:

Może, kto to wie :wink:
Cena za jacht różna - tak jak apartamentów,zależna od sezonu, wielkości, roku produkcji. Queen miała cenę od 999 do 2349 euro za tydzień z oficjalnej strony firmy czarterowej. Od tych cen jest szansa wytargować sporą zniżkę jeśli korzysta się z dobrego pośrednika :wink:
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 22.10.2017 08:35

Katerina napisał(a):Potrzebny dobry księgowy, bo ja ,niestety, w tym obszarze czeluść mam ciemną i bezdenną :( Ktoś chętny?

Jam jest księgowa, zgłaszam się :D chociaż praktykuję w budżetówce a to jednak ciut inna działka ale finansów popilnuję :lol:

Dopiero nadrabiam relację ale muszę pozostać na 17 stronie bo się zaraz z kanapy nie ruszę.

Ładne widoki w Słowenii :) tam zawsze tak sielsko.
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 22.10.2017 11:29

Ech! Tylko człowiek na kilka dni wypadnie z obiegu, a już od uzębienia Kapitana musi nadrobić, no ale lepiej jak ktoś 22 strony.
136 l paliwa na jednostce, ale w cycach to w takim razie chyba za mało tego "paliwa" wzięliście. ..
Pokazałem żonie te cyce... I mówię, jakby ci kiedyś przyszło do głowy iść do plastycznego, to o ile litraż może bym i zdzierżył to takiej powłoki już nie :lol: :lol: :lol:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 22.10.2017 11:43

dawno nie zaglądałem, myślę, pewnie już gdzieś daleko są...a tu ledwo co z winnicy wyjechali :? :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.10.2017 20:34

ewula91 napisał(a):
Katerina napisał(a):Potrzebny dobry księgowy, bo ja ,niestety, w tym obszarze czeluść mam ciemną i bezdenną :( Ktoś chętny?

Jam jest księgowa, zgłaszam się :D chociaż praktykuję w budżetówce a to jednak ciut inna działka ale finansów popilnuję :lol:

Dopiero nadrabiam relację ale muszę pozostać na 17 stronie bo się zaraz z kanapy nie ruszę.

Ładne widoki w Słowenii :) tam zawsze tak sielsko.

Katerina jak myślisz, bierzemy do spółki? Ja tam jestem za :D
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.10.2017 20:39

Abakus68 napisał(a):Ech! Tylko człowiek na kilka dni wypadnie z obiegu, a już od uzębienia Kapitana musi nadrobić, no ale lepiej jak ktoś 22 strony.
136 l paliwa na jednostce, ale w cycach to w takim razie chyba za mało tego "paliwa" wzięliście. ..
Pokazałem żonie te cyce... I mówię, jakby ci kiedyś przyszło do głowy iść do plastycznego, to o ile litraż może bym i zdzierżył to takiej powłoki już nie :lol: :lol: :lol:

Wina mamy prawie tyle samo co paliwa ale biorąc pod uwagę ze Goście nigdy nie przychodzili z pustymi rękoma to chyba jednak w zbiorniku paliwowym by się nie zmieściło :mrgreen:
W żeglowaniu nie wolno wypadać z obiegu, tu się zdecydowanie zbyt dużo dzieje (no chyba ze choroba morska Cie dopadnie, ale u osoby pod wpływem Cyca takowej nie stwierdzono wiec raczej Ci nie grozi :oczko_usmiech: )
Powłoka Cyca jest dobra, oszroniona od temperatury :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.10.2017 20:40

słoma79 napisał(a):dawno nie zaglądałem, myślę, pewnie już gdzieś daleko są...a tu ledwo co z winnicy wyjechali :? :oczko_usmiech:

Właśnie...
dawno nie zaglądałem
... co to w ogóle ma znaczyć? Praca nie zając, nie ucieknie....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone