Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 06.10.2017 08:47

Pływałem kiedyś jako majtek ale na Mazurach, więc popływam teraz z Tobą. A w związku z tym, że nazwa w tytule, powoduje u mnie migotanie przedsionków, zaczerwienienie na twarzy i ulubiony temat zdjęć przeglądanych w internecie, więc muszę tu zostać :).
P.S.

Katerina, czemu się nie zaciągałaś? ;)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12159
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 06.10.2017 08:55

ewula91 napisał(a):Chyba będą miejsca, które w tym roku odwiedziłam, więc się zapisuję :D

Zapisana :D Witaj w Załodze :boss:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12159
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 06.10.2017 09:36

Trajgul napisał(a):Pływałem kiedyś jako majtek ale na Mazurach, więc popływam teraz z Tobą. A w związku z tym, że nazwa w tytule, powoduje u mnie migotanie przedsionków, zaczerwienienie na twarzy i ulubiony temat zdjęć przeglądanych w internecie, więc muszę tu zostać :).
P.S.
Katerina, czemu się nie zaciągałaś? ;)

To Kolega z doświadczeniem, rewelacja :D Przydasz się do ciągania lin :mrgreen:
Mazury....uwielbiam je za piękno, klimat, niepowtarzalne żeglarskie wspomnienia... Jesteśmy tam co rok :D
A ta nazwa...hmmmmm.... fakt, powoduje wszystkie wyżej wymienione objawy :roll: I będzie się przewijać w całej naszej opowieści :mrgreen:
Katerina - Big-cycowa Aktorko - odpieraj zarzuty :roll:
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1305
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 06.10.2017 10:03

Zanim Katerina się odezwie, to może ja się zaciągnę :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12159
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 06.10.2017 10:39

maxredaktor napisał(a):Zanim Katerina się odezwie, to może ja się zaciągnę :wink:

Wskakuj i czuj się zaokrętowany :D
Marko66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 30.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marko66 » 06.10.2017 10:45

Jeszcze nigdy nie spędziłem wczasów pod żaglami, więc przynajmniej tu wskoczę na pokład i czekam na to co nieznane ... 8O
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12159
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 06.10.2017 10:56

Marko66 napisał(a):Jeszcze nigdy nie spędziłem wczasów pod żaglami, więc przynajmniej tu wskoczę na pokład i czekam na to co nieznane ... 8O

Zapraszam :D bbędą miejsca znane i mniej znane. Mało opisów przewodnikowych i historii , więcej przygody, spotkań i naszej fascynacji żeglarstwem. Witaj w Załodze :D
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 06.10.2017 10:57

O!

Nie może mnie nie być :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12159
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 06.10.2017 11:41

CROnikiCROpka napisał(a):O!

Nie może mnie nie być :mrgreen:

Zgadza się, nie może Cię tu nie być. Witaj w Załodze, tu Cię nie pobuja, obiecuję :mrgreen:

PS: to my trzy

Obrazek
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 06.10.2017 11:43

beatabm napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):O!

Nie może mnie nie być :mrgreen:

Zgadza się, nie może Cię tu nie być. Witaj w Załodze, tu Cię nie pobuja, obiecuję :mrgreen:

PS: to my trzy

Obrazek



Oj tak, tu będzie stabilnie :oczko_usmiech:

Podziwiam, że już startujesz z relacją, ja się jeszcze nie mogę zebrać w sobie :roll:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12159
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 06.10.2017 11:52

CROnikiCROpka napisał(a):
Oj tak, tu będzie stabilnie :oczko_usmiech:

Podziwiam, że już startujesz z relacją, ja się jeszcze nie mogę zebrać w sobie :roll:


A mi się tak tęskni za morzem że przynajmniej wspomnieniami tam wrócę :D Tęsknota to silny argument za pisaniem :roll:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 06.10.2017 11:56

Trajgul:
Katerina, czemu się nie zaciągałaś? ;)


beatabm:
Katerina - Big-cycowa Aktorko - odpieraj zarzuty :roll:


Młoda byłam i niedoświadczona :oops: :wink: Nawet nie umiałam odpalić papierosa(trzeba było używać zapałek, bo zapalniczkę rzadko kto miał :oczko_usmiech: ) Raz sobie rzęsy nadpaliłam,ale czego się nie robi dla sztuki..rock and rolla :mrgreen:



A ja to byłam chodząca niewinność, CYCA też wtedy nie za wiele, nie wiem , jak oni mnie mogli do takiego teledysku zaangażować :roll:

P9049876.JPG


P9049875.JPG


Fajny to był czas na trójmiejskiej scenie muzycznej - świetnie się ubawiłam uczestnicząc w kręceniu klipów i małych produkcji dla Telewizji Gdańskiej ( ech, młodości :) ), nawet nie sądziłam,że kiedyś to zaistnieje na tym forum :D
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 06.10.2017 12:01

beatabm:
Już wysyłam po Ciebie ponton.....z kamizelką :roll:


:D :D Mam nadzieję,że zamieścisz moje zdjęcie w kamizelce - jestem z siebie dumna,że jakimś ostatnim przebłyskiem świadomości pomyślałam,żeby o nią poprosić :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12159
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 06.10.2017 12:03

Katerina napisał(a):

Fajny to był czas na trójmiejskiej scenie muzycznej - świetnie się ubawiłam uczestnicząc w kręceniu klipów i małych produkcji dla Telewizji Gdańskiej ( ech, młodości :) ), nawet nie sądziłam,że kiedyś to zaistnieje na tym forum :D



8O 8O 8O no no, fajne fotki 8O 8O 8O
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12159
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 06.10.2017 12:05

Katerina napisał(a):beatabm:
Już wysyłam po Ciebie ponton.....z kamizelką :roll:


:D :D Mam nadzieję,że zamieścisz moje zdjęcie w kamizelce - jestem z siebie dumna,że jakimś ostatnim przebłyskiem świadomości pomyślałam,żeby o nią poprosić :oczko_usmiech:


Nie chcę zdradzać tajemnic ale pomysł kamizelki był.....od Kapitana :roll: :roll: :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone