Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 15.04.2018 23:36

W taką pogodę to pewnie była sama frajda popływać :)

Jak na razie pogoda nas rozpieszcza a wiosna w ogrodzie wybuchła ze zdwojoną siłą. Oby nie przyszły jakieś mrozy, jak rok temu... :roll:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.04.2018 09:04

piotrf napisał(a):Pięknie :D , wyluzowana , szczęśliwa , a na sprzęcie po kolizji nie ma żadnych śladów 8)

Sezon otwarty


Pozdrawiam
Piotr

Dziura naprawiona ale niestety ślad pozostał, nie da się idealnie dopasować odcienia drewna :cry: Ale w sumie dzięki temu widać na Mabe jej historię :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.04.2018 09:04

gusia-s napisał(a):
beatabm napisał(a):Po dłuuuuuuuuuuuugiej zimie wreszcie sezon AD2018 rozpoczęty :!: :!: :!: Było gorąco, z bardzo kapryśnym wiaterkiem ale jak przyjemnie :hearts: :hearts: :hearts:
Nareszcie :hearts: Trzeba przyznać, że póki co pogoda jak na kwiecień to drut :!: Aż się boję, że na majówkę jakiś armagedon się zrobi jak na złość. Tfu tfuuu, odpukać :!:

Nie strasz :roll: MUSI być ładnie i już :mrgreen:
Ostatnio edytowano 16.04.2018 09:06 przez Kapitańska Baba, łącznie edytowano 1 raz
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.04.2018 09:05

CROnikiCROpka napisał(a):W taką pogodę to pewnie była sama frajda popływać :)

Jak na razie pogoda nas rozpieszcza a wiosna w ogrodzie wybuchła ze zdwojoną siłą. Oby nie przyszły jakieś mrozy, jak rok temu... :roll:

Ciiiiii.... żadnych mrozów. Ma być ciepło i koniec :mrgreen:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.04.2018 17:04

Cóż mogę rzec? Dzięki za wspaniałą relację. Szkoda, że nasze terminy urlopów w tym roku nie zgrywają się ze sobą, bo bardzo chciałabym być jedną z odwiedzających Was osób. Pozostaje mi czekać i liczyć na to, że kiedyś nasze terminy wakacyjne się zgrają.
Oczywiście z wielką przyjemnością będę śledzić Twoje kolejne relacje :D
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12729
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 16.04.2018 17:17

beatabm napisał(a): Nawet jeśli trafimy do znanych nam miejsc to i tak zawsze będzie w nich inaczej – bo są inne warunki, inna pogoda, przy podejściu wiatr wieje z innej strony a przy nabrzeżu stoją inne jachty z innymi załogami na pokładzie


I to jest właściwe podejście :D.

Dzięki za super rejs 8) , oczywiście piszę się na kolejne wirtualne pływanie razem z Wami :D
:papa: :hut: :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.04.2018 15:52

agata26061 napisał(a):Cóż mogę rzec? Dzięki za wspaniałą relację. Szkoda, że nasze terminy urlopów w tym roku nie zgrywają się ze sobą, bo bardzo chciałabym być jedną z odwiedzających Was osób. Pozostaje mi czekać i liczyć na to, że kiedyś nasze terminy wakacyjne się zgrają.
Oczywiście z wielką przyjemnością będę śledzić Twoje kolejne relacje :D

Dziękuję :wink: I również liczę na to, że kiedyś jednak uda się spotkać na pokładzie :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.04.2018 15:53

dangol napisał(a):
beatabm napisał(a): Nawet jeśli trafimy do znanych nam miejsc to i tak zawsze będzie w nich inaczej – bo są inne warunki, inna pogoda, przy podejściu wiatr wieje z innej strony a przy nabrzeżu stoją inne jachty z innymi załogami na pokładzie


I to jest właściwe podejście :D.

Dzięki za super rejs 8) , oczywiście piszę się na kolejne wirtualne pływanie razem z Wami :D
:papa: :hut: :papa:

Jako osoba żeglująca masz stałe miejsce, oczywiście przy zejściówce :wink: Dziękuję za obecność :papa:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 20.04.2018 16:03

Noooo, poczytane :mrgreen:
Ta wasza przygoda z rybką, co prostuje palce 8O chyba bym umrzyła ze stresu 8O
Ważne, że się dobrze skończyło :)

Piękny rejs, sporo portów, sporo imprez z cycami. Teraz jak poczytałam 50 stron na raz to aż mnie buja od tej podróży :oczko_usmiech:

Czekam na kolejne :)

Chyba zacznę pisać jeszcze w kwietniu tę moją relację, zainteresuje Cię nasza destynacja... :>
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 22.04.2018 15:44

beatabm napisał(a):Dziękuję wszystkim Czytelnikom a szczególnie tym, którzy komentowali, śmiali się, zostawiali po sobie ślad.

I wzajemnie - czytelnik dziękuje Autorce.

Pozdrawiam,
Wojtek
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.04.2018 21:11

tyniolek napisał(a):Noooo, poczytane :mrgreen:
Ta wasza przygoda z rybką, co prostuje palce 8O chyba bym umrzyła ze stresu 8O
Ważne, że się dobrze skończyło :)

Piękny rejs, sporo portów, sporo imprez z cycami. Teraz jak poczytałam 50 stron na raz to aż mnie buja od tej podróży :oczko_usmiech:

Czekam na kolejne :)

Chyba zacznę pisać jeszcze w kwietniu tę moją relację, zainteresuje Cię nasza destynacja... :>

Ryba dała nam bezcenną wiedzę choć okupioną wielkim bólem :wink:
Ruszaj z relacją, z przyjemnością poczytam o podróży poślubnej :oczko_usmiech: zwłaszcza, że domyślam sie kierunek bardzo w naszych planach :mrgreen:
Moja kolejna opowieść juz wkrótce, choć tym razem poopowiadam o .....Polsce :oczko_usmiech:
Mam nadzieję że zagościsz w mojej kolejnej Załodze :smo:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.04.2018 21:12

Franz napisał(a):
beatabm napisał(a):Dziękuję wszystkim Czytelnikom a szczególnie tym, którzy komentowali, śmiali się, zostawiali po sobie ślad.

I wzajemnie - czytelnik dziękuje Autorce.

Pozdrawiam,
Wojtek

Nie sądziłam że czytałeś :oops: Miło było gościć Cię na pokładzie Queen :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.05.2018 11:38

Obiecałam wrzucić link do mojej kolejnej relacji co niniejszym czynię :D

paparapa-czyli-mazury-2017-t53901.html#p1975917

Zapraszam :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 12.08.2018 18:35

Niedzielne występy cyrkowe na trapezie - jest moc :hearts:

6.jpg


3.jpg


Nawet z kąpielą :mrgreen:

4.jpg


Czasami z tego wszystkiego sternik traci głowę 8O 8O 8O

2.jpg
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.08.2018 19:36

Ale Cię pod...myło :?:
Kapitan wolał nie patrzeć i wsadził głowę w piasek ... ups 8O ... w wodę :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO - strona 159
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone