Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 20.02.2018 12:32

Teraz tylko kozetka i długie godziny głębokiej i bolesnej terapii, która pozwoli nam oczyścić umysł.


E...tam.. :roll: Pocycacie w Komiży w dobrym towarzystwie i Wam przejdzie :oczko_usmiech:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 20.02.2018 14:03

Kapitańska kiedy wypływacie w tym roku??? Bo mi się termin właśnie przesunął :mrgreen: ale tylko o jeden dzień :roll: chęci są ale pewnie się miniemy 8O
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12126
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 20.02.2018 14:21

słoma79 napisał(a):Kapitańska kiedy wypływacie w tym roku??? Bo mi się termin właśnie przesunął :mrgreen: ale tylko o jeden dzień :roll: chęci są ale pewnie się miniemy 8O

Właśnie widzę ze sie przesunęło. I bardzo dobrze. W sobotę pewnie jednak będziemy jeszcze w Szybeniku, spłyniemy raczej w niedzielę rano chyba ze pogoda pozwoli wcześniej. A kiedy opuszczasz Korczulę?
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12126
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 20.02.2018 14:21

Katerina napisał(a):
Teraz tylko kozetka i długie godziny głębokiej i bolesnej terapii, która pozwoli nam oczyścić umysł.


E...tam.. :roll: Pocycacie w Komiży w dobrym towarzystwie i Wam przejdzie :oczko_usmiech:

Chyba nie wszystkim :mrgreen: :mrgreen: :roll:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 20.02.2018 14:23

beatabm napisał(a):
słoma79 napisał(a):Kapitańska kiedy wypływacie w tym roku??? Bo mi się termin właśnie przesunął :mrgreen: ale tylko o jeden dzień :roll: chęci są ale pewnie się miniemy 8O

Właśnie widzę ze sie przesunęło. I bardzo dobrze. W sobotę pewnie jednak będziemy jeszcze w Szybeniku, spłyniemy raczej w niedzielę rano chyba ze pogoda pozwoli wcześniej. A kiedy opuszczasz Korczulę?


planujemy w niedzielę rano 8O ale to jeszcze nic pewnego :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12126
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 20.02.2018 14:46

słoma79 napisał(a):
beatabm napisał(a):
słoma79 napisał(a):Kapitańska kiedy wypływacie w tym roku??? Bo mi się termin właśnie przesunął :mrgreen: ale tylko o jeden dzień :roll: chęci są ale pewnie się miniemy 8O

Właśnie widzę ze sie przesunęło. I bardzo dobrze. W sobotę pewnie jednak będziemy jeszcze w Szybeniku, spłyniemy raczej w niedzielę rano chyba ze pogoda pozwoli wcześniej. A kiedy opuszczasz Korczulę?


planujemy w niedzielę rano 8O ale to jeszcze nic pewnego :mrgreen:

W sobotę to ja na Korculę nie dam rady, a może przeniesiesz się na 1 noc do Szybenika?
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 20.02.2018 14:54

beatabm napisał(a):
słoma79 napisał(a):
beatabm napisał(a):
słoma79 napisał(a):Kapitańska kiedy wypływacie w tym roku??? Bo mi się termin właśnie przesunął :mrgreen: ale tylko o jeden dzień :roll: chęci są ale pewnie się miniemy 8O

Właśnie widzę ze sie przesunęło. I bardzo dobrze. W sobotę pewnie jednak będziemy jeszcze w Szybeniku, spłyniemy raczej w niedzielę rano chyba ze pogoda pozwoli wcześniej. A kiedy opuszczasz Korczulę?


planujemy w niedzielę rano 8O ale to jeszcze nic pewnego :mrgreen:

W sobotę to ja na Korculę nie dam rady, a może przeniesiesz się na 1 noc do Szybenika?


chyba jednak będę musiał się udać na wschód żeby się z Tobą nacycać :mrgreen:

na jedną noc trochę słabo a w poniedziałek muszę być w Polsce :roll: może za rok :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12126
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 20.02.2018 15:35

słoma79 napisał(a):chyba jednak będę musiał się udać na wschód żeby się z Tobą nacycać :mrgreen:

na jedną noc trochę słabo a w poniedziałek muszę być w Polsce :roll: może za rok :wink:

Na wschodzie to nie to samo :roll:
A z Szybenika bliżej do domu :roll:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.02.2018 15:48

beatabm napisał(a):... I have a dream:
Dowodzę katamaranem, pływam i manewruję nim na ulicy Świętoduskiej w Lublinie (nie pytajcie jak, to sen)...

... W trakcie tych manewrów rozbijam tenże katamaran, na którym jest kilku moich znajomych i instruktorów z kursu - jednym słowem katastrofa.

Pogoda jest piękna, słoneczna.

W następnej sekwencji snu zaczynają się kłębić chmury zaś na końcu ulicy (na której w Realu płynie malutki ciek zwany dla niepoznaki rzeczką – Czechówką) znajduje się duży zbiornik wodny, na którym odbędzie się parada morska.

Kapitan prowadzi motorówkę (taką z gumowymi jak balony burtami) zaś mój kolega z pracy, działający w grupach rekonstrukcji historycznej, płynie na miniaturze galeonu, przebrany za pirata z bułatem w wyciągniętej ręce...
Matko jedyna ... Doktorze :!: Coś Ty cycał 8O :mrgreen:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 20.02.2018 17:19

No pięknie. Spotkania rozumiem. "Przeciekające pontony" - jak się uprę to też zrozumiem. Nówka trampki w rękach gdy stopy w wodzie też. Ale, bo przecież nie od cyca, ale że nastąpiły razem trzy jakieś nagłe zdarzenia, które trzem osobom co najmniej sny frustrujące przyniosły w jednym czasie to nie rozumiem. To znaczy rozumiem, ale grzeczny będę, kulturalny, do cyca się nie przyczepię... Aha! "Musztardówki" to żeby nie wiem co, nie użyłbym do próby obudzenia na sąsiedniej jednostce. Musztardówka mi się zbyt dobrze kojarzy z wioską z mojej przeszłości:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.02.2018 21:34

Widzisz Kasiu :?:
8O

Nie tylko ja miałem sen :oczko_usmiech:

:papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 20.02.2018 21:36

tomekkulach napisał(a):Widzisz Kasiu :?:
8O

Nie tylko ja miałem sen :oczko_usmiech:

:papa:


:mrgreen: :lol:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12126
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 20.02.2018 22:23

gusia-s napisał(a): Doktorze :!: Coś Ty cycał 8O :mrgreen:

I gdzie???? I z kim???? Bo na pewno nie na Queen 8O :roll: :roll:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12126
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 20.02.2018 22:24

tomekkulach napisał(a):Widzisz Kasiu :?:
8O

Nie tylko ja miałem sen :oczko_usmiech:

:papa:

Epidemia jakaś czy jak? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12126
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 20.02.2018 22:26

Abakus68 napisał(a):No pięknie. Spotkania rozumiem. "Przeciekające pontony" - jak się uprę to też zrozumiem. Nówka trampki w rękach gdy stopy w wodzie też. Ale, bo przecież nie od cyca, ale że nastąpiły razem trzy jakieś nagłe zdarzenia, które trzem osobom co najmniej sny frustrujące przyniosły w jednym czasie to nie rozumiem. To znaczy rozumiem, ale grzeczny będę, kulturalny, do cyca się nie przyczepię... Aha! "Musztardówki" to żeby nie wiem co, nie użyłbym do próby obudzenia na sąsiedniej jednostce. Musztardówka mi się zbyt dobrze kojarzy z wioską z mojej przeszłości:)

Ale chociaż skuteczna była ta musztardówka? Bo widzisz, w opisanej sytuacji środek musiał mieć 100% pewności skuteczności :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO - strona 128
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone